Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Fotowoltaika - dofinansowanie 85 %
~~Ja niezalogowany
22 listopada 2017r. o 21:53
Sciema...znowu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jaco niezalogowany
23 listopada 2017r. o 19:29
A czego ściema ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wed niezalogowany
23 listopada 2017r. o 20:13
Za duzo pisania. Bylem na spotkaniu... wg. mnie słabo. Wyobraźcie sobie ze w domu zużywam za dużo prądu żeby miec większe szanse w konkursie. Trzeba mieć piorunochron.... Bo trzeba pamietac ze granty to konkurs. A żeby przystąpić do konkursu to trzeba napierw ponieść koszty, nie gwarantujące nic. A prowadzacy spotkanie, przytoczył że w DE ludzie, którzy poszli w projekt odczuli w rachunkach za energie i tylko za energie na swoją korzyść około 8% a jak sie nauczyli korzystac to nawet co niektórzy osiągnęli poziom 30%. Czyli raczej inwestycja nie opłacalna. Przynajmiej wg. mnie. Ale jak ktos ma inne zdanie to ja je jak najbardziej szanuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fijut niezalogowany
23 listopada 2017r. o 20:24
A jak się nauczycie korzystać to nawę sto procent zaoszczędzicie, pod warunkiem że zapadniecie w sen zimowy a jesienią pomieszkacie u rodziny. W lecie będzie eldorado.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wed niezalogowany
23 listopada 2017r. o 21:06
Zapomnialem dodać ze dofinansowanie jest na koszty kwalifikowane. Kto jest w temacie ten wie o co chodzi. Z obliczeń wynika że na mój dom koszt instalacji to około 60 tysiecy wiec dopłata wyniesie okolo 50 tysiecy wiec ja musiałbym z kosztów kwalifikowanych, musiałbym wyłożyć 10 tysiecy. Kiedy zwróciło by się? Nie liczę kosztów niekwalifikowanych. Na moje obliczenia, nie oplaca sie. No chyba ze ekologia itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 listopada 2017r. o 21:09
to może by tak na gmachu państwowym te woltaike?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 listopada 2017r. o 8:59
~~jaco napisał(a): A czego ściema ????


bo to juz 3 rok z rzedu o tym pisza...bylem na spotkaniu, ankieta, zdjecia i nic....nikt nie dostal zadnego info...tylko informacje zbieraja...

a o kosztach to juz przedmowcy napisali...

sciema...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Były Zainteresowany niezalogowany
24 listopada 2017r. o 9:25
Uwaga na pułapki! Pierwszym krokiem na być wizyta "eksperta", bo tylko ekspert potrafi ocenić czy masz szansę... :-) oczywiście nie za darmo, a za jedyne 100 zł.

Popatrzcie na stronę UM - całość kończy się jak na _-> Jeśli podstawowe warunki techniczne będą spełnione, zamów wykonanie Koncepcji Technicznej Twojego systemu PV. Co to jest "koncepcja"? Gdzie to jest zdefiniowane?

Do tego zachowanie przedstawiciela UM na spotkaniu można delikatnie nazwać jako chamskie - komentarze i zachowanie...

https://xn--bolesawiec-e0b.pl/miasto/index.php?option=com_content&view=article&id=1251:%E2%80%9Eregionalny-program-energetyki-prosumenckiej-%E2%80%93-mikroinstalacje-fotowoltaiczne-w-budynkach-jednorodzinnych-na-terenie-wybranych-gmin-dolnego-%C5%9Bl%C4%85ska%E2%80%9D&catid=43:fotowoltaika&Itemid=144
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza