Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przybywajcie jak najliczniej
~~Bolecnauta niezalogowany
26 listopada 2017r. o 10:35
pis jest przecież przeciwko ideologii WOŚP i przeciwko Polsce i całemu światu, nawet przeciwko samemu sobie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
26 listopada 2017r. o 11:04
Olac PiS i politykow. WOSP to akcja charytatywna nie polityczna, wiec prosze nie pisac tu o polityce.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 listopada 2017r. o 11:14
emem napisał(a): Olac PiS i politykow..


Jestem za.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 listopada 2017r. o 11:40
emem napisał(a): Olac PiS i politykow. WOSP to akcja charytatywna nie polityczna, wiec prosze nie pisac tu o polityce.

Olać was!!!! , co to za brednie . Proszę pokazać uchwałę , rozporządzenie , komunikat !!!!!
A od siebie
http://kontrowersje.net/kto_za_amanie_prawa_p_jdzie_siedzie_owsiak_burmistrz_kostrzyna_kunt_czy_policja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cd niezalogowany
26 listopada 2017r. o 11:55
Złoty melon Owsiaka czeka na kasę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 listopada 2017r. o 12:10
~~ napisał(a):
emem napisał(a): Olac PiS i politykow..


Jestem za.


Malkontentów i nawiedzonych. Jak to mówił klasyk "olać ciepłym moczem", niech się "modlą":





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zcx niezalogowany
26 listopada 2017r. o 12:12
Mam mieszane uczucia co do tego WOŚPu. To nie to samo co było kilka lat temu. Osobiście przepraszam ale te użycie 4 wykrzyknikow w zaproszeniu bardziej wymusza przyjście niż zaprasza. Sorry memomry. Poza tym w tamtym roku zauważyłem że ludzie z "PO" zrobili sobie z WOŚPU wiec poparcia. Nawet redaktor na portalu bolesławieckim pisał że sukces WOŚP to porażka Prawa i Sprawiedliwości...
No porostu żałosne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18032
#kamil.stefan nieaktywny
26 listopada 2017r. o 12:38
Jako nastolatek bylem wolontariuszem WOSP. Chodzac i zbierajac pieniadze zaczepil mnie mezczyzna z synkim. Wrzucil do puszki 100zl i powiedzial " WOSP pomogl mi gdy moj syn umieral" jego dziecko zostalo uratowane tylko i wylacznie dzieki pomcy tym co zbierali pieniadze na sprzet.

Jak chcecie narzekac na Owsiaka to prosze bardzo ale to nie dla niego sa zbierane pieniadze tylko na sprzet ktory ratuje zycie wielu ludzi. Nie zycze nikomu by musial z niego krzystac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza