Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA La Perla zaprasza!
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radni pomogą odzyskać pieniądze od MZGK
~~tlx 8 grudnia 2017r. o 19:58
Jeśli MZGK nie zwróci dobrowolnie bezprawnie pobranych opłat to drugie tyle zapłaci kosztów sądowych za setki przegranych spraw, które już wkrótce znajdą się na wokandach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ 8 grudnia 2017r. o 20:03
~~tlx napisał(a): Jeśli MZGK nie zwróci dobrowolnie bezprawnie pobranych opłat to drugie tyle zapłaci kosztów sądowych za setki przegranych spraw, które już wkrótce znajdą się na wokandach.


+ odsetki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ 8 grudnia 2017r. o 20:03
za prolongatę wołali sobie blisko 700 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gdzie byli ci sprawiedliwi ? 8 grudnia 2017r. o 22:28
Gdzie byli sprawiedliwi przez wszystkie lata? Już od dawna był szum że cmentarni skubią mieszkańców. Blisko korytek cicho siedzieli a teraz czas na zmiany. Zmiany w ratuszu a nie zmiany dla po pierwsze mieszkanców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ 9 grudnia 2017r. o 7:56
~~Gdzie byli ci sprawiedliwi ? napisał(a): Gdzie byli sprawiedliwi przez wszystkie lata? Już od dawna był szum że cmentarni skubią mieszkańców. Blisko korytek cicho siedzieli a teraz czas na zmiany. Zmiany w ratuszu a nie zmiany dla po pierwsze mieszkanców.

do kogo pijesz, bo trudno pojąc zakres i skale ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~edward 9 grudnia 2017r. o 16:00
Bardzo dobra inicjatywa i oby władza miasta i spółki to zrozumialy że nie wypada szczególnie na ludzkim smutkuzarabiać takie pieniądze.
czy władze jakos to skomentują czy będą znowu interpretowac po swojemu to?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ 9 grudnia 2017r. o 19:16
~~edward napisał(a): Bardzo dobra inicjatywa i oby władza miasta i spółki to zrozumialy że nie wypada szczególnie na ludzkim smutkuzarabiać takie pieniądze.
czy władze jakos to skomentują czy będą znowu interpretowac po swojemu to?
Dlaczego TA BANDA ,jeszcze funkcjonuje ,jak sie okazuje to ma sie bardzo dobrze!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dcef 9 grudnia 2017r. o 23:45
Wszyscy Panowie MMM byli,lub są związani z budżetem miasta.Dodam,że niektórzy piastowali stanowiska decyzyjne, niektórzy kontrolne piastują nadal. Dlaczego afera cmentarna lub placowa wychodzi na światło dzienne na 10 miesięcy przed wyborami? Hm?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Rena zaprasza