Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy - Osiedle Kozia Górka!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radni pomogą odzyskać pieniądze od MZGK
~~woienjdh 12 grudnia 2017r. o 23:13
Przepytać Prezydenta wiecznego-urlopowicza , proponuję !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~adam 12 grudnia 2017r. o 23:30
I przy okazji spytać o kwoty jego delegacji na nasz koszt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ 13 grudnia 2017r. o 8:06
ten 10 letni okres może spowodować głębokie zawirowania - mieszkańcy i ich rodziny z poza Bolesławca , których ta sprawa może dotyczyć nawet w przypadku braku faktury mogą ubiegać sie w pierwszej kolejności o kopię faktury i potwierdzenie zapisów w księgach będących w posiadaniu administracji cmentarza. Sprawa będzie po nowym roku prostsza bo administracje przejmuje zakład budżetowy jakim jest MZGM w Bolesławcu. Niewątpliwe jest to, że zwrotu pobranych pieniędzy należ dochodzić od administratora , który te pieniądze pobierał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Coroner 13 grudnia 2017r. o 10:00
A gdzie ten mądraliński urzędas się podział? Już mu koledzy wytłumaczyli jak bardzo się mylił? czy sam dostał zadanie kołować kasę na zwroty?
Módlcie się żeby zima była łagodna, to coś przyoszczędzicie na odśnieżaniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ 14 grudnia 2017r. o 14:29
ja już mam grób wykopany w lesie ,gdzie dokonam samospalenia i samozakopania ,

a nie 8 000 za pogrzeb na cmentarzu komunalnym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ 14 grudnia 2017r. o 16:51
Szanowni Państwo bardzo proszę o rozsądne podejście do opłat prolongacyjnych na kolejny okres 20 letni - zmiana administratora wymuszona działaniami radnego Dariusza Muchy pozwoli na właściwe traktowanie i naliczanie opłat - proponuję wstrzymać się z opłatami do końca roku. po nowym roku będziemy mogli lepiej kontrolować to co dzieje się na cmentarzu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~emeryt 14 grudnia 2017r. o 18:49
wierzę że radni spytaja wlodarza o te sprawy na nastepnej sesji rady miejskiej bo nie ma żadnej informacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza