Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Michał Szwed: Ludzie chcieli WOŚP
~~tomek niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 19:51
~Anonim napisał(a): Czy pan zajmuje się WOŚP w godzinach pracy czy po pracy? bo myślę że w pracy.



Mam nadzieję że głównie w pracy.
WOŚP to przecież wspanialy przyklad INTEGRACJI KULTURALNEJ i społecznej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koleżanka niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 20:17
Punkt widzenia zmienia sięwraz z punktem siedzenia Panie Szwed
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~lao niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 20:35
Tak i akurat przed wyborami prezydent wykazał się łaskawością i zezwolił na WOŚP. Panie Michale, albo to naiwność, albo po prostu jest pan dworzaninem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PIOTR niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 21:00
Michał, super sprawa ! Trzymam kciuki. WOSP rules ! Dobro powraca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
14 grudnia 2017r. o 21:04
Inicjatywa na pewno cieszy i bardzo dobrze, ze ten final bedzie. Gratuluje (i troche zazdroszcze) sukcesu w zaangazowaniu w te akcje az takiej duzej grupy ludzi, wolontariuszy!

powodzenia!

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Basia niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 21:45
BRAWO MICHAŁ TAK TRZYMAĆ!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 22:06
~~ napisał(a): To jest właśnie to o czym od lat mówił Matka Kurka. Zaangażowanie i koszty samorządowe idące w milionach !!! a zbiórka zaledwie procenty tego. Czysta kasa dla Owsiaka.
http://kontrowersje.net/przez_12_lat_owsiak_m_g_zbudowa_10_budzik_w_ale_wola_171_milion_w_pos_a_w_b_oto_i_na_inne_luksusy

Proszę Pana po części racja, ale
1.pieniążki na Pana Rydzyka coś ponad 30 mln
2. miesięcznice ilu tam jest policjantów ostatnio ?, barierki itp

z czyich to pieniędzy Pana jaki i moich.

W przypadku WOŚP to chociaż ma Pan wybór czy dać czy nie.
Na szczęście 96 miesięcznica już w kwietniu, a wtedy Pan Kaczyński powie że nie było żadnego wybuchu i tyle. Mam nadzieję ze będzie miał na tyle jaj pomiędzy nogami.




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 22:15
Co do barierek w Wawie i ochrony to by tego nie było gdyby nie swołocz z KOD, która nie daje innym przejść w spokoju.
Co do woli przekazywania pieniędzy to nie do końca w przypadku WOŚP mam na to wpływ. Skoro wykorzystuje się ludzi i mienie na które płacę podatki to widac wyboru nie mam. Warto obliczyć po imprezie jakie były koszty miasta i ile zebrano. Wtedy będziemy wiedzieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza