Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Michał Szwed: Ludzie chcieli WOŚP
~~ niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 22:18
~~ napisał(a): Co do barierek w Wawie i ochrony to by tego nie było gdyby nie swołocz z KOD, która nie daje innym przejść w spokoju.
Co do woli przekazywania pieniędzy to nie do końca w przypadku WOŚP mam na to wpływ. Skoro wykorzystuje się ludzi i mienie na które płacę podatki to widac wyboru nie mam. Warto obliczyć po imprezie jakie były koszty miasta i ile zebrano. Wtedy będziemy wiedzieć.


A teraz idź postawić klocka. Może zatwardzenie minie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tlx niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 22:32
~~ napisał(a): Co do barierek w Wawie i ochrony to by tego nie było gdyby nie swołocz z KOD, która nie daje innym przejść w spokoju.
Co do woli przekazywania pieniędzy to nie do końca w przypadku WOŚP mam na to wpływ. Skoro wykorzystuje się ludzi i mienie na które płacę podatki to widac wyboru nie mam. Warto obliczyć po imprezie jakie były koszty miasta i ile zebrano. Wtedy będziemy wiedzieć.



Te "koszty miasta" to też forma pomocy dla tej wspaniałej akcji i warto je ponieść !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~biwjdkmol,p niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 23:07
Informuję, "koszty miasta", to budżet miasta złożony ze składek mieszańców. Brawo,że ktoś, po tylu latach wstydu - Panie Prezydencie- tworzy WOŚP w Bolesławcu. Przez wiele lat nie wspierał Pan inicjatyw oddolnych , obywatelskich,których się pan boi. Tyle. Dobrze,że robi to Michał Szwed , mam nadzieję,że nie na zawołanie Cara,bo taka jest potrzeba polityczna....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ad niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 23:23
~~biwjdkmol,p napisał(a): Informuję, "koszty miasta", to budżet miasta złożony ze składek mieszańców. Brawo,że ktoś, po tylu latach wstydu - Panie Prezydencie- tworzy WOŚP w Bolesławcu. Przez wiele lat nie wspierał Pan inicjatyw oddolnych , obywatelskich,których się pan boi. Tyle. Dobrze,że robi to Michał Szwed , mam nadzieję,że nie na zawołanie Cara,bo taka jest potrzeba polityczna....


Bez wiedzy i zgody najjaśniejszego nic co jest w jego właściwości i kompetencji nie dzieje się bez jego wiedzy i zgody. Wbij to sobie do głowy. Pan Michał może tyle, na ile dostanie zgody z ratusza. I właśnie tu tkwi sęk, dlaczego akurat w tym roku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 23:58
~~ad napisał(a):
~~biwjdkmol,p napisał(a): Informuję, "koszty miasta", to budżet miasta złożony ze składek mieszańców. Brawo,że ktoś, po tylu latach wstydu - Panie Prezydencie- tworzy WOŚP w Bolesławcu. Przez wiele lat nie wspierał Pan inicjatyw oddolnych , obywatelskich,których się pan boi. Tyle. Dobrze,że robi to Michał Szwed , mam nadzieję,że nie na zawołanie Cara,bo taka jest potrzeba polityczna....


Bez wiedzy i zgody najjaśniejszego nic co jest w jego właściwości i kompetencji nie dzieje się bez jego wiedzy i zgody. Wbij to sobie do głowy. Pan Michał może tyle, na ile dostanie zgody z ratusza. I właśnie tu tkwi sęk, dlaczego akurat w tym roku :)


Idą wybory kierownik od ratuszowych zbiera przychylność i dodatkowe głosy to nie jest inicjatywa obywatelska tylko wspierana przez Cesarza dla jego chwały i zwycięstwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~lubię WOŚP niezalogowany
15 grudnia 2017r. o 6:24
Może inaczej... Ta akcja ma wyglądać na oddolną. Wierzę w szczerość intencji i idealizm młodzieży i za to szacun, ale faktycznie z uwagi na fakt że nagle teraz się to pojawia i to że wsparciem miasta to pachnie jednak wyborami. Młodzież ,tak - polityka ,nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
15 grudnia 2017r. o 7:14
Najważniejsze jest to, że WOŚP wrócił do Bolesławca. Pan Michał Szwed robi to z wielką pasją i zaangażowaniem, skupił wokół siebie mnóstwo młodych ludzi. To wielki sukces i cieszę się, że młodzi mają chęć dać coś innym.

Mam nadzieję, że wszystko uda się doskonale. Bolec.Info będzie wspierał te fantastyczne inicjatywy i WOŚP, dlatego objęliśmy patronat medialny. Gratuluję również samorządowcom, że biorą w tym udział i pomagają. To prawdziwa integracja!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KJ niezalogowany
15 grudnia 2017r. o 7:36
NFZ pobiera ode mnie misiecznie prawie 300 zł tj 3600 zł rocznie i nie będą mi opowiadać oszołomy że jak nie dam pięć zł na Złoty Melon Owsiaka to cała służba zdrowia się zawali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.