Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zapisz dzieci na półkolonie
~~Ania niezalogowany
15 grudnia 2017r. o 22:39
Jaki koszt półkolonii?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
16 grudnia 2017r. o 9:36
Jezu....tak ciężko zadzwonić....jesli ktoś jest naprawdę zainteresowany to się dowiaduje u źródła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MAMA niezalogowany
16 grudnia 2017r. o 17:39
KOLEJNY RAZ SUPER NAGRODA DLA DZIECI ZDROWYCH,NIC DLA DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ.Z TEGO CO WIEM TO SĄ RÓŻNE DZIECI W NASZYM MIEŚCIE.WIĘC SIĘ PYTAM ZA POŚREDNICTWEM BOLEC.INFO WŁODARZY MIASTA JAK I STAROSTWA DLA CZEGO MOJE DZIECKO JAKO MIESZKANIEC BOLESŁAWCA NIE MOŻE BRAĆ UDZIAŁU W PÓŁKOLONIACH GDZIE CO ROKU NA SPOTKANIU OPŁATKOWYM OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ Z BISKUPEM CHWALĄ SIĘ TYM JAK DOBRZE JEST TYM OSOBOM,JAKĄ MAJĄ POMOC,A NA CHWILĘ OBECNĄ NIE MAJĄ NIC.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15916
#Kasik30 nieaktywny
16 grudnia 2017r. o 18:07
~~MAMA napisał(a): KOLEJNY RAZ SUPER NAGRODA DLA DZIECI ZDROWYCH,NIC DLA DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ.Z TEGO CO WIEM TO SĄ RÓŻNE DZIECI W NASZYM MIEŚCIE.WIĘC SIĘ PYTAM ZA POŚREDNICTWEM BOLEC.INFO WŁODARZY MIASTA JAK I STAROSTWA DLA CZEGO MOJE DZIECKO JAKO MIESZKANIEC BOLESŁAWCA NIE MOŻE BRAĆ UDZIAŁU W PÓŁKOLONIACH GDZIE CO ROKU NA SPOTKANIU OPŁATKOWYM OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ Z BISKUPEM CHWALĄ SIĘ TYM JAK DOBRZE JEST TYM OSOBOM,JAKĄ MAJĄ POMOC,A NA CHWILĘ OBECNĄ NIE MAJĄ NIC.


Bolesławiec szczyci sie wszystkim. Począwszy od pseudo specjalistów skończywszy na choćby takich półkoloniach gdzie dzieci niepełnosprawne są jawnie dyskryminowane. I to nie pierwszy raz . Ciekawostką jest to że te półkolonie organizowane są we świetlicy socjo-terapeutycznej więc dla kogo to jest ? Dziecko/dzieci niepełnosprawne mamy pozamykac w piwnicach ? Nie pozwolić im się integrować ? Wiem że dla niektorych ludzi tak by było najlepiej . Wymazac z powierzchni ziemi takich ludzi . Wstyd dla włodarzy miasta Bolesławiec że na coś takiego zezwalają .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:-) niezalogowany
17 grudnia 2017r. o 2:24
Z tekstu nie wynika, że nie można zapisać dziecka niepełnosprawnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MAMA niezalogowany
17 grudnia 2017r. o 7:16
Ale z informacji telefonicznej tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zofia katoliczka niezalogowany
17 grudnia 2017r. o 7:37
Bo my PISowscy ,,troszczymy'' się o dzieci poczęte .Później to już nie nasza sprawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Col niezalogowany
4 stycznia 2018r. o 15:24
Sorry ale jak wyobrażasz sobie dziecko niepełnosprawnych np które mają porażenie dziecięce mózgowe czy dziecko które ma autyzm dziecięcy.nie ma się do tych dzieci.trzeba też odróżnić niepełnosprawność dziecka.te świetlice nie są przystosowany do dzieci takich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza