Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W obronie sądów
~~tlx niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 19:10
Szkoda że nie nagłośniono dostatecznie szeroko zamiaru tej manifestacji w lokalnych mediach. Frekwencja byłaby zdecydowanie większa bo ludzi oburzonych bezprawnymi działaniami PiS-u są u nas tysiące.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hephywatyzacja niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 19:10
~~ napisał(a):
~~Hephywatyzacja napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Hephywatyzacja napisał(a): Jakoś nie przypominam sobie żebyś miauczał kiedy PO miała większość w TK, albo kiedy sędzia był na telefon, albo kiedy chodzili pod rękę jak z video powyżej.


Nie przypominam sobie , żebyś ty wtedy kwiczał!:)


Bp kwiczą pipy, a ja takie problemy rozwiązuję przy pomocy karty do głosowania.


Ja nie jestem bierny i od razu wyrażam swoje zdanie bo za cztery lata może być nieistotny mój udział w wyborach, o których wyniku zdecyduje zależny od władzy sąd!:)


To sobie przypomnij jak PSL wygrał wybory samorzadowe 3 lata temu nawet na Kamczatce chyba. żaden sąd nie podważył złej konstrukcji karty do głosowania. Uwazasz że nie było sprawy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 19:33
~~Hephywatyzacja napisał(a): To sobie przypomnij jak PSL wygrał wybory samorzadowe 3 lata temu nawet na Kamczatce chyba. żaden sąd nie podważył złej konstrukcji karty do głosowania. Uwazasz że nie było sprawy?


Była sprawa ale czy to znaczy , że mam się zgodzić na zawłaszczenie sądów przez PIS żeby wynik wyborów mógł być porównywalny do 100%-owego poparcja Kima w Korei?:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 19:44
Widać jak wyedukowane mamy społeczeństwo. Ale kiedyś Ci którym brak odwagi odczują, co to oznacza !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hephywatyzacja niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 19:46
~~ napisał(a):
~~Hephywatyzacja napisał(a): To sobie przypomnij jak PSL wygrał wybory samorzadowe 3 lata temu nawet na Kamczatce chyba. żaden sąd nie podważył złej konstrukcji karty do głosowania. Uwazasz że nie było sprawy?


Była sprawa ale czy to znaczy , że mam się zgodzić na zawłaszczenie sądów przez PIS żeby wynik wyborów mógł być porównywalny do 100%-owego poparcja Kima w Korei?:)


Jeśli uwazasz że wybory można fałszowac na poziomie sądów, to wybacz, nie masz pojęcia o czym mówisz. Wybory fałszuje się na etapie ich szykowania i przeprowadzania, PiS jako pierwsze wprowadza w tym względzie daleko idącą przejrzystość: kamery, dwie komisje (członków powołuje się ze wszystkich komitetów wyborczych) szklane urny itp. Jak wg ciebie sądy i na podstawie czego miałby zawłaszczać wybory?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A Pan Tuleya pa tichonku... niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 19:59
A Pan sędzia Igor Tuleya pa tichonku robi "swoje".
Portal: niezależna.pl
Artykuł pt."Ostra "orka" na Twitterze. Sędzia dostał nieźle manto od internautow".

Ponadto jeden z internautow wedlestawugrobla napisal:
"Na pokładzie prezydenckiego tupolewa doszło do wybuchu, a ocalałych pasażerów zastrzelili współpracownicy Federalnej Służby Bezpieczeństwa - twierdzi Hryhorij Omelczenko, generał Sluby Bezpieczeństwa /SBA/. Zapewnia, że informacje na ten temat CIA przekazalo polskim służbom".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 20:05
http://polskaracja.com/pilne-jagielski-policja-aresztowanie/?utm_source=y64uq&utm_content=0ms8it3a0p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 20:16
~~. napisał(a): http://polskaracja.com/pilne-jagielski-policja-aresztowanie/?utm_source=y64uq&utm_content=0ms8it3a0p


Temu pajacowi sam chętnie bym miskę oklepał za to jak się do kobiety odezwał. Kunr niemyty. Bardzo dobrze że go zawinęli, jeszcze się przekonamy co to za gagatek. Jużmieliśmy alimenciarza z KODu, handlarza kobietami i złodzieja. Zaraz nam się ujawni kolejny artysta, co to bronił demokrazji w ZOMO.
Ps. Czytałem fajny arytkuł (poszukam link) jak to mafia paliwowa i przestępcy VAT opłacją UBywateli RP i KOD żeby robili rozróby. Sami ni emoga manifestować no bo co mają mówić? "Dajcie nam dalej was okradać". Kochani, tu idzie gra o grubą kasę a Kijowski jest ikoną tego całego towarzystwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego