Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W obronie sądów
~~ niezalogowany
20 grudnia 2017r. o 23:11
~~ napisał(a):
~~San Escobar napisał(a): ciemny niedouczony elektorat pisowski wspiera pisowskich zdrajców tchórzy i głupców. PiS wam wyjdzie bokiem.

Ty nam możesz !!!!

:)


przepraszam a kto to jest per "nam" ??

nam to jakaś nadzwyczajna kasta ? aa ci prawi i sprawiedliwi co prawo układają pod siebie a sprawiedliwość musi być po ich stronie :)?

no to możecie mi skoczyć z całym tym "nam".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznik niezalogowany
21 grudnia 2017r. o 4:04
"Wszedł cham w zabłoconych gumofilcach do salonu, wypróżnił się i rechocząc, mówi „nic mi nie zrobicie”".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~- niezalogowany
21 grudnia 2017r. o 5:47
To cytat jakiegos moczymordy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 grudnia 2017r. o 6:07
~~- napisał(a): To cytat jakiegos moczymordy ?


Zgadłeś abp .Głodzia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
21 grudnia 2017r. o 10:24
~~klucznik napisał(a): "Wszedł cham w zabłoconych gumofilcach do salonu, wypróżnił się i rechocząc, mówi „nic mi nie zrobicie”".
ty fujara u zabłocony nie potrafisz wymyśleć nick dla siebie?to podam ci przykład świński zwis.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
21 grudnia 2017r. o 10:29
jeżeli pis chciałby coś zrobić dla polaków to podniósł by pensje na 3500 netto i kwotę wolną od podatku wynoszącą 3091 zł,gdzie posłowie mają 27750 zł,i niech mi ktoś powie że tj uczciwe?wtedy sądy były by niepotrzebne,a sędziowie płacą składki emerytalne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 grudnia 2017r. o 14:49

PODZIEL SIĘ [817]  TWEETNIJ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 grudnia 2017r. o 15:17
Ja tylko przypomnę: w Niemczech składy pięciu tamtejszych sądów najwyższych wybiera 32-osobowa Rada złożona w połowie z członków Bundestagu i w połowie z landowych ministrów sprawiedliwości. Wszyscy, co do jednego, to politycy. Dziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza