Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

życzenia świąteczne od Falco

~~klucznick niezalogowany
23 grudnia 2017r. o 14:05
falco napisał(a):
~~WiosennaStokrotka napisał(a): A ja ?? ☺

WIOSENNA :)
''MILION LAT'' !!!!!!!

wybacz ...:)
ciepełka świątecznego i uśmiechu (zresztą nigdy Cię nie opuszczał ) i zdrowia i ...czego tylko sobie wymarzysz :)Dopisane 23.12.2017r. o godz. 13:09:
~~klucznick napisał(a):
falco napisał(a):
.......

ZAPOMNIAŁEM O KIMŚ ?
:)
o mnie.


Kluczniku ...
pomyślności zdrowia i ....szerokości
:)
wszystkiego dobrego :)
dziękuję serdecznie i korzystając z okazji,. tobie jak również wszystkim którzy mnie tolerują i nienawidzą życzę WESOŁYCH ŚWIĄT.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 grudnia 2017r. o 14:07
nienawidzą?za dużo ci się zdaje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 grudnia 2017r. o 14:16
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): pipaaa jonasz nawet przy życzeniach świątecznych robi siare


taki sort

On taki na co dzień lucka się nie wyprze.hihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~;) niezalogowany
23 grudnia 2017r. o 15:18
Smierdzacy tuman, gwiazdor smierdzacego bolca musial zalozyc nawet swoj temat, zeby zwrocic na siebie uwage. W dupe wsadz sobie te zyczenia. Ty nie masz rodziny, znajomych, ze wszedzie sie kupczysz?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 grudnia 2017r. o 15:43
hahaha...
właśnie dla rodziny dzisiaj krótko bo krótko ale pracowałem ,teraz część czasu spędzam w kuchni a ty abyś miał o czym pisać od czasu do czasu mój post ...

:]

a gdzie dla mnie życzenia świąteczne?
zdrowia ,pomyślności itd. :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~F niezalogowany
23 grudnia 2017r. o 16:11
Jebaj sie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 grudnia 2017r. o 16:21
HAHAHAHAHA...

a gdzie ''przekażmy sobie znak pokoju'' ?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~... niezalogowany
23 grudnia 2017r. o 16:59
w twojej nowoczesnej dupie. Co ty pajacu myślisz? Jak święta i w ogóle to wszyscy zapomną jak na co dzień obrażasz wszystkich przeciwnych obecnej opozycji? Co ty betoniarzu, z fujara a spadłeś? Wal się na ryj. Za chwile napiszesz, że tak wygląda typowy wyborca Pis-u. A fujara ci w dupę. Gówno mnie interesuje, jaki jest okres. Świąteczny, czy nie ty jesteś złamas i Kocham Bolec.Info się,

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.