Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

życzenia świąteczne od Falco

11445
PanM
23 grudnia 2017r. o 18:43
I ja Ci Janusz życzę powodzenia w życiu. Osobiście nie akceptuję sztucznych deklaracji ocierających się o hipokryzję przy byle okazji . Wolał bym aby ludzie szanowali się bez okazji i zawsze. Bez pretekstów i bezinteresownie.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Haha niezalogowany
23 grudnia 2017r. o 18:44
A z takiej że to człowiek a nie taka łajza jak ty :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 grudnia 2017r. o 18:56
~~;) napisał(a): A z jakiej ty okazji menelu skladasz zyczenia, jak ty taki antychrzescijanski? Widac w glowce cos sie porobilo. Ty to skladaj zyczenia z okazji homoniewiadomo, albo z okazji dnia betoniarza. Od swiat bozego narodzenia to ty sie odfunfalaj


"Pisowski betonie aleś ty głupi", głupi i tępy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polexit niezalogowany
23 grudnia 2017r. o 19:01
Falconetti zapomniałeś złożyć życzenia , obecnemu największemu opozycjoniście Boleslawieckiemu Dziadkowi Placzkowi z pod sądu
. Takie mam przeczucie ze to San Escobar .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
23 grudnia 2017r. o 19:06
Szanowni Państwo ,
Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy
Virgo


Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 grudnia 2017r. o 19:07
PanM napisał(a): I ja Ci Janusz życzę powodzenia w życiu. Osobiście nie akceptuję sztucznych deklaracji ocierających się o hipokryzję przy byle okazji . Wolał bym aby ludzie szanowali się bez okazji i zawsze. Bez pretekstów i bezinteresownie.


dzięki Przemek :)
pozwól że podobne życzenia o pomyślności skieruję w odpowiedzi :)
Przemek czyżbyś mnie winił za życzenia w stronę znajomych z których spora część to osoby wierzące
..to że jestem nastawiony antyklerykalnie ma być ''barierą '' do złożenia im życzeń ?
czy nikomu ze znajomych nie złożyłeś życzeń ?
ja nie widzę w tym nic złego :)
popatrz tylko na wpisy niby to katolików ,niby to wierzących ...
hipokryzja aż kipi ...hahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~haha niezalogowany
23 grudnia 2017r. o 19:26
a betoniarzu ty wiesz kto jest katolikiem, a kto nie... Nie kompromituj się wróbelku. Z góry zakładasz, że wszyscy najeżdżający na ciebie w odpowiedzi na twoje chamskie wpisy są katolikami. Jesteś żałosny i wcale nie taki inteligentny, jak ci się wydaje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
23 grudnia 2017r. o 19:37
falco napisał(a):
PanM napisał(a): I ja Ci Janusz życzę powodzenia w życiu. Osobiście nie akceptuję sztucznych deklaracji ocierających się o hipokryzję przy byle okazji . Wolał bym aby ludzie szanowali się bez okazji i zawsze. Bez pretekstów i bezinteresownie.


dzięki Przemek :)
pozwól że podobne życzenia o pomyślności skieruję w odpowiedzi :)
Przemek czyżbyś mnie winił za życzenia w stronę znajomych z których spora część to osoby wierzące
..to że jestem nastawiony antyklerykalnie ma być ''barierą '' do złożenia im życzeń ?
czy nikomu ze znajomych nie złożyłeś życzeń ?
ja nie widzę w tym nic złego :)
popatrz tylko na wpisy niby to katolików ,niby to wierzących ...
hipokryzja aż kipi ...hahaha


Nikogo za nic nie winię i nie czuję się anty do kogokolwiek. Zwyczajnie nie akceptuję sztucznych najczęściej nieszczerych pustych życzeń wypowiadanych przy tzw okazji.Gdyby ludzie wykazali więcej refleksji nad sobą ilość wzajemnych połajanek i zwyczajnych prostackich inwektyw znacznie by zmalała.
Drogą do tego jest akceptacja dla wyznających inny światopogląd i rezygnacja z wspierania polityki jedynie słusznej partii. / zaczęło się w 1945 od PPR i trwa do dzisiaj PiS / Brak jedynie postępowych zmian.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego