Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Huta ,,Wizów" w notatce agenta CIA.

17356
#FlapFlap nieaktywny
7 stycznia 2018r. o 15:45
A kto go tu rozpracował? Ktoś podał dane i tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 stycznia 2018r. o 15:49
~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a): Pogrzebać to sobie możecie małym palcem w d.... Widzę że,próbujesz straszyć śmiesznym PISem . ------------- Czytam i nie wierzę , dla mnie i Ciebie PiS jest niegroźny to totalni od lat straszą PiS-em a wy im wtórujecie .

Powiedz dla czego nie byłeś taki aktywny na necie jak rządziło PO ,wtedy był byś męczennikiem a teraz tylko lizusem PISu.
Jak rządziło PO - już raz odpowiadałem , pisałem pod własnym imieniem i nazwiskiem , zarzucano mi wtedy że się lansuje . Tylko Ja i Pana M byliśmy rozpoznawalni , teraz nie chciałem ale ktoś mnie rozpracował , już nie jeden zauważył że są osoby ograniczone dla których są tylko dwa kolory - biały i czarny , nie będę Ciebie wyprowadzał z błędu że tak nie jest , bo i tak nie uwierzysz .

SB nie mogło cię rozpracować w czasach Komuny a tu proszę zostałeś rozpracowany jak tu piszesz ,tylko czy to nie przypadek najpierw ukazuje się twój życiorys, później wrzucasz swoje fotki tylko czekać jak ukaże się plantacja truskawek .
SB niestety rozpracowało , jakbyś dokładnie czytał to byś wiedział , to samo tyczy życiorysu - rozpoznałeś mnie na fotkach , to znaczy że przedstawiłem prawdziwe dowody . dziękuję za dyskusję - zaczynasz przynudzać . Miłego wieczoru .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do Flapa niezalogowany
7 stycznia 2018r. o 15:53
M21W2 napisał(a):
~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a): Pogrzebać to sobie możecie małym palcem w d.... Widzę że,próbujesz straszyć śmiesznym PISem . ------------- Czytam i nie wierzę , dla mnie i Ciebie PiS jest niegroźny to totalni od lat straszą PiS-em a wy im wtórujecie .

Powiedz dla czego nie byłeś taki aktywny na necie jak rządziło PO ,wtedy był byś męczennikiem a teraz tylko lizusem PISu.
Jak rządziło PO - już raz odpowiadałem , pisałem pod własnym imieniem i nazwiskiem , zarzucano mi wtedy że się lansuje . Tylko Ja i Pana M byliśmy rozpoznawalni , teraz nie chciałem ale ktoś mnie rozpracował , już nie jeden zauważył że są osoby ograniczone dla których są tylko dwa kolory - biały i czarny , nie będę Ciebie wyprowadzał z błędu że tak nie jest , bo i tak nie uwierzysz .

Czytaj ze zrozumieniem teraz nie chciałem ale ktoś mnie rozpracował .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17356
#FlapFlap nieaktywny
7 stycznia 2018r. o 15:56
Do kogoś co pisał do mnie


"SB nie mogło cię rozpracować w czasach Komuny a tu proszę zostałeś rozpracowany"

Czytaj ze zrozumieniem:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwerty niezalogowany
7 stycznia 2018r. o 15:57
M21W2 napisał(a):
~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a): Pogrzebać to sobie możecie małym palcem w d.... Widzę że,próbujesz straszyć śmiesznym PISem . ------------- Czytam i nie wierzę , dla mnie i Ciebie PiS jest niegroźny to totalni od lat straszą PiS-em a wy im wtórujecie .

Powiedz dla czego nie byłeś taki aktywny na necie jak rządziło PO ,wtedy był byś męczennikiem a teraz tylko lizusem PISu.
Jak rządziło PO - już raz odpowiadałem , pisałem pod własnym imieniem i nazwiskiem , zarzucano mi wtedy że się lansuje . Tylko Ja i Pana M byliśmy rozpoznawalni , teraz nie chciałem ale ktoś mnie rozpracował , już nie jeden zauważył że są osoby ograniczone dla których są tylko dwa kolory - biały i czarny , nie będę Ciebie wyprowadzał z błędu że tak nie jest , bo i tak nie uwierzysz .

SB nie mogło cię rozpracować w czasach Komuny a tu proszę zostałeś rozpracowan
y jak tu piszesz ,tylko czy to nie przypadek najpierw ukazuje się twój życiorys, później wrzucasz swoje fotki tylko czekać jak ukaże się plantacja truskawek .
SB niestety rozpracowało , jakbyś dokładnie czytał to byś wiedział , to samo tyczy życiorysu - rozpoznałeś mnie na fotkach , to znaczy że przedstawiłem prawdziwe dowody . dziękuję za dyskusję - zaczynasz przynudzać . Miłego wieczoru .

Kompletnie nikogo na tym zdjęciu nie rozpoznaję a szczególnie Ciebie bo nigdy cię nie widziałem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 stycznia 2018r. o 16:02
FlapFlap napisał(a): Do kogoś co pisał do mnie


"SB nie mogło cię rozpracować w czasach Komuny a tu proszę zostałeś rozpracowany"

Czytaj ze zrozumieniem:)
Ja użyłem tego słowa , a specjaliści od wyłapywania pojedynczych słów czepili się tego jak przysłowiowy rzep .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PIS+PO =aut niezalogowany
7 stycznia 2018r. o 16:16
M21W2 napisał(a):
FlapFlap napisał(a): Do kogoś co pisał do mnie


"SB nie mogło cię rozpracować w czasach Komuny a tu proszę zostałeś rozpracowany"

Czytaj ze zrozumieniem:)
Ja użyłem tego słowa , a specjaliści od wyłapywania pojedynczych słów czepili się tego jak przysłowiowy rzep .

Panie Lucjanie mamy nowy rok czy nie powinien się Pan wyciszyć odpuścić ludziom nie popierających PISu ,każdy ma prawo popierać kogo uważa.Bez odbioru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 stycznia 2018r. o 16:25
Miałem skomentować - przeczytałem bez odbioru więc bez komentarza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza