Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Huta ,,Wizów" w notatce agenta CIA.

14240
M21W2
7 stycznia 2018r. o 13:30
~~ napisał(a): ,. Mam nadzieję na zamknięcie wątku rodziny , zajmijmy się debatowaniem o sprawach naprawdę godniejszych uwagi .''

Ale przy debatowaniu o sprawach godniejszych nie zaszkodzi przypomnieć dziadka z wehrmachtu ,prawda?
Pomyliłeś adresata anonimie , nie dziwi mnie to u was to norma - przykład proszę .


Dopisane 07.01.2018r. o godz. 13:30:

~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a):
FlapFlap napisał(a): Pan Gario? Dużo postaci w tym wątku.
Pan Gario , Dziadek Płaczek , San Escobar i często anonim to mój Brat którego nie raz prosiłem o rozmowę i wyjaśnienie co jest przyczyną jego urojeń i nienawiści . - Zamknął zły okres swojego życia nie ma odwagi porozmawiać w w gronie Braci , niech tak zostanie . Mówienie naszym wspólnym znajomym że już nie jestem jego Bratem lub określanie które oni często używają - nawiedzony ...- , napisał do mnie osobiście na fb , nic już mnie nie zaskoczy . Pojawiło się w temacie - Wizów - czy też - poparcie dla PiS - wiele komentarzy które nie powinny mieć miejsca dlatego że --mleko się rozlało -- jest ta moja odpowiedź . Mam nadzieję na zamknięcie wątku rodziny , zajmijmy się debatowaniem o sprawach naprawdę godniejszych uwagi .

Widzę ,że starasz się być bardzo medialny ale nie dziwię się bycie na emeryturze na wiosce bywa nudne.
Nie martw się palmę pierwszeństwa zostawiam Tobie - uderz w stół nożyce się odezwą . Ataki na mnie - cacy - tak trzymaj .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2018r. o 13:52
M21W2 napisał(a):
~~ napisał(a): ,. Mam nadzieję na zamknięcie wątku rodziny , zajmijmy się debatowaniem o sprawach naprawdę godniejszych uwagi .''

Ale przy debatowaniu o sprawach godniejszych nie zaszkodzi przypomnieć dziadka z wehrmachtu ,prawda?
Pomyliłeś adresata anonimie , nie dziwi mnie to u was to norma - przykład proszę . Dopisane 07.01.2018r. o godz. 13:30:
~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a):
FlapFlap napisał(a): Pan Gario? Dużo postaci w tym wątku.
Pan Gario , Dziadek Płaczek , San Escobar i często anonim to mój Brat którego nie raz prosiłem o rozmowę i wyjaśnienie co jest przyczyną jego urojeń i nienawiści . - Zamknął zły okres swojego życia nie ma odwagi porozmawiać w w gronie Braci , niech tak zostanie . Mówienie naszym wspólnym znajomym że już nie jestem jego
Bratem lub określanie które oni często używają - nawiedzony ...- , napisał do mnie osobiście na fb , nic już mnie nie zaskoczy . Pojawiło się w temacie - Wizów - czy też - poparcie dla PiS - wiele komentarzy które nie powinny mieć miejsca dlatego że --mleko się rozlało -- jest ta moja odpowiedź . Mam nadzieję na zamknięcie wątku rodziny , zajmijmy się debatowaniem o sprawach naprawdę godniejszych uwagi .

Widzę ,że starasz się być bardzo medialny ale nie dziwię się bycie na emeryturze na wiosce bywa nudne.
Nie martw się palmę pierwszeństwa zostawiam Tobie - uderz w stół nożyce się odezwą . Ataki na mnie - cacy - tak trzymaj .

Ja w przeciwieństwie do ciebie nie piszę swojego życiorysu i nie podaję do publicznej wiadomości ,PIS z tobą .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 stycznia 2018r. o 14:39
~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~ napisał(a): ,. Mam nadzieję na zamknięcie wątku rodziny , zajmijmy się debatowaniem o sprawach naprawdę godniejszych uwagi .''

Ale przy debatowaniu o sprawach godniejszych nie zaszkodzi przypomnieć dziadka z wehrmachtu ,prawda?
Pomyliłeś adresata anonimie , nie dziwi mnie to u was to norma - przykład proszę . Dopisane 07.01.2018r. o godz. 13:30:
~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a):
FlapFlap napisał(a): Pan Gario? Dużo postaci w tym wątku.
Pan Gario , Dziadek Płaczek , San Escobar i często anonim to mój Brat którego nie raz prosiłem o rozmowę i wyjaśnienie co jest przyczyną jego urojeń i nienawiści . - Zamknął zły okres swojego życia nie ma odwagi porozmawiać w w gronie Braci , niech tak zostanie . Mówienie naszym wspólnym znajomym że już nie jestem jego
Bratem lub określanie które oni często używają - nawiedzony ...- , napisał do mnie osobiście na fb , nic już mnie nie zaskoczy . Pojawiło się w temacie - Wizów - czy też - poparcie dla PiS - wiele komentarzy które nie powinny mieć miejsca dlatego że --mleko się rozlało -- jest ta moja odpowiedź . Mam nadzieję na zamknięcie wątku rodziny , zajmijmy się debatowaniem o sprawach naprawdę godniejszych uwagi .

Widzę ,że starasz się być bardzo medialny ale nie dziwię się bycie na emeryturze na wiosce bywa nudne.
Nie martw się palmę pierwszeństwa zostawiam Tobie - uderz w stół nożyce się odezwą . Ataki na mnie - cacy - tak trzymaj .

Ja w przeciwieństwie do ciebie nie piszę swojego życiorysu i nie podaję do publicznej wiadomości ,PIS z tobą .
- To cały ty - odszczekać - Ale wyjaśnię - pierwszy życiorys który ktoś zamieścił na portalu bez mojej wiedzy napisał Michał Orlicz z Jeleniej Góry jak go przeczytałem napisałem do niego że jest w nim wiele nieścisłości . Drugi poprawiony z prawdziwymi danymi osobowymi na podstawie zgromadzonych dokumentów historyk IPN we Wrocławiu Łukasz Sołtysik .Ty ze znanych nam obu powodów nie znasz mojego życiorysu . Mając twój życiorys nie pisałbym nic na portalu bo a nóż ktoś ze zwolenników PiS zacznie w nim grzebać .


Dopisane 07.01.2018r. o godz. 14:18:

Poznajesz niezalogowany naszych wspólnych znajomych - poszli za mną na spotkanie w 1985 r . z Frasyniukiem .[img=1515331093_h857uej.jpg]



Dopisane 07.01.2018r. o godz. 14:19:

[img=1515331179_xfbhavc.jpg]



Dopisane 07.01.2018r. o godz. 14:39:

Pierwsze zdjęcie - grupa uczestników z Bolesławca w strajku w Gencjane .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2018r. o 14:51
M21W2 napisał(a):
~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~ napisał(a): ,. Mam nadzieję na zamknięcie wątku rodziny , zajmijmy się debatowaniem o sprawach naprawdę godniejszych uwagi .''

Ale przy debatowaniu o sprawach godniejszych nie zaszkodzi przypomnieć dziadka z wehrmachtu ,prawda?
Pomyliłeś adresata anonimie , nie dziwi mnie to u was to norma - przykład proszę . Dopisane 07.01.2018r. o godz. 13:30:
~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a):
FlapFlap napisał(a): Pan Gario? Dużo postaci w tym wątku.
Pan Gario , Dziadek Płaczek , San Escobar i często anonim to mój Brat którego nie raz prosiłem o rozmowę i wyjaśnienie co jest przyczyną jego urojeń i nienawiści . - Zamknął zły okres swojego życia nie ma odwagi porozmawiać w w gronie Braci , niech tak zostanie . Mówienie naszym wspólnym znajomym że już nie jestem jego
Bratem lub określanie które oni często używają - nawiedzony ...- , napisał do
mnie osobiście na fb , nic już mnie nie zaskoczy . Pojawiło się w temacie - Wizów - czy też - poparcie dla PiS - wiele komentarzy które nie powinny mieć miejsca dlatego że --mleko się rozlało -- jest ta moja odpowiedź . Mam nadzieję na zamknięcie wątku rodziny , zajmijmy się debatowaniem o sprawach naprawdę godniejszych uwagi .

Widzę ,że starasz się być bardzo medialny ale nie dziwię się bycie na emeryturze na wiosce bywa nudne.
Nie martw się palmę pierwszeństwa zostawiam Tobie - uderz w stół nożyce się odezwą . Ataki na mnie - cacy - tak trzymaj .

Ja w przeciwieństwie do ciebie nie piszę swojego życiorysu i nie podaję do publicznej wiadomości ,PIS z tobą .
- To cały ty - odszczekać - Ale wyjaśnię - pierwszy życiorys który ktoś zamieścił na portalu bez mojej wiedzy napisał Michał Orlicz z Jeleniej Góry jak go przeczytałem napisałem do niego że jest w nim wiele nieścisłości . Drugi poprawiony z prawdziwymi danymi osobowymi na podstawie zgromadzonych dokumentów historyk IPN we Wrocławiu Łukasz Sołtysik .Ty ze znanych nam obu powodów nie znasz mojego życiorysu . Mając twój życiorys nie pisałbym nic na portalu bo a nóż ktoś ze zwolenników PiS zacznie w nim grzebać . Dopisane 07.01.2018r. o godz. 14:18:Poznajesz niezalogowany naszych wspólnych znajomych - poszli za mną na spotkanie w 1985 r . z Frasyniukiem .[img=1515331093_h857uej.jpg]Dopisane 07.01.2018r. o godz. 14:19:[img=1515331179_xfbhavc.jpg]Dopisane 07.01.2018r. o godz. 14:39:Pierwsze zdjęcie - grupa uczestników z Bolesławca w strajku w Gencjane .

Pogrzebać to sobie możecie małym palcem w d.... Widzę że,próbujesz straszyć śmiesznym PISem .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 stycznia 2018r. o 15:03
Pogrzebać to sobie możecie małym palcem w d.... Widzę że,próbujesz straszyć śmiesznym PISem . ------------- Czytam i nie wierzę , dla mnie i Ciebie PiS jest niegroźny to totalni od lat straszą PiS-em a wy im wtórujecie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2018r. o 15:08
M21W2 napisał(a): Pogrzebać to sobie możecie małym palcem w d.... Widzę że,próbujesz straszyć śmiesznym PISem . ------------- Czytam i nie wierzę , dla mnie i Ciebie PiS jest niegroźny to totalni od lat straszą PiS-em a wy im wtórujecie .

Powiedz dla czego nie byłeś taki aktywny na necie jak rządziło PO ,wtedy był byś męczennikiem a teraz tylko lizusem PISu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 stycznia 2018r. o 15:30
~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a): Pogrzebać to sobie możecie małym palcem w d.... Widzę że,próbujesz straszyć śmiesznym PISem . ------------- Czytam i nie wierzę , dla mnie i Ciebie PiS jest niegroźny to totalni od lat straszą PiS-em a wy im wtórujecie .

Powiedz dla czego nie byłeś taki aktywny na necie jak rządziło PO ,wtedy był byś męczennikiem a teraz tylko lizusem PISu.
Jak rządziło PO - już raz odpowiadałem , pisałem pod własnym imieniem i nazwiskiem , zarzucano mi wtedy że się lansuje . Tylko Ja i Pana M byliśmy rozpoznawalni , teraz nie chciałem ale ktoś mnie rozpracował , już nie jeden zauważył że są osoby ograniczone dla których są tylko dwa kolory - biały i czarny , nie będę Ciebie wyprowadzał z błędu że tak nie jest , bo i tak nie uwierzysz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2018r. o 15:37
M21W2 napisał(a):
~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a): Pogrzebać to sobie możecie małym palcem w d.... Widzę że,próbujesz straszyć śmiesznym PISem . ------------- Czytam i nie wierzę , dla mnie i Ciebie PiS jest niegroźny to totalni od lat straszą PiS-em a wy im wtórujecie .

Powiedz dla czego nie byłeś taki aktywny na necie jak rządziło PO ,wtedy był byś męczennikiem a teraz tylko lizusem PISu.
Jak rządziło PO - już raz odpowiadałem , pisałem pod własnym imieniem i nazwiskiem , zarzucano mi wtedy że się lansuje . Tylko Ja i Pana M byliśmy rozpoznawalni , teraz nie chciałem ale ktoś mnie rozpracował , już nie jeden zauważył że są osoby ograniczone dla których są tylko dwa kolory - biały i czarny , nie będę Ciebie wyprowadzał z błędu że tak nie jest , bo i tak nie uwierzysz .

SB nie mogło cię rozpracować w czasach Komuny a tu proszę zostałeś rozpracowany jak tu piszesz ,tylko czy to nie przypadek najpierw ukazuje się twój życiorys, później wrzucasz swoje fotki tylko czekać jak ukaże się plantacja truskawek .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza