Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Huta ,,Wizów" w notatce agenta CIA.

2056
#maro9996 nieaktywny
6 stycznia 2018r. o 8:46
Zapomnilem ze kiedys zakładałem tu profil :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17356
#FlapFlap nieaktywny
6 stycznia 2018r. o 9:36
A po co oni mili nas rozjeżdżać? Jak oni stacjonowali w Polsce. A lwp dowodzili generałowie mianowani w zsrr.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KJ niezalogowany
6 stycznia 2018r. o 10:28
I właśnie tutaj widać skutki wieloletniego odmóżdżania przez komuny a teraz przez tvpis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
6 stycznia 2018r. o 10:55
~~maro9996 napisał(a): Ja rozpętałem te forumowa wojnę bo zspytalem kto to m21. Jestem człowiekiem młodego pokolenia ale historii P Lutka nie znalem. U mnie Pan Lutek zawsze mial duży sacunek bo jest wpozadku facet...a po zapoznaniu się z historia wiem jedno- szacunek należny... Pozdrowienia Panie Lucjanie!
Panie maro to nie Pan rozpętał tę wojnę - to co napisał Pan Polexit --- [ Aż wstyd czytać , żygać się chce na te wasze wypociny, na temat Pana Lucjana , znam go od bardzo wielu lat,
Żeby własna rodzina jako Anonimy na tym forum próbowały podważać jego zasługi , zazdrość , tchórzowskim stylem posługujesz się obojętnie kim jesteś , mieczem walczysz ,od miecza zginiesz. ]---- muszę stwierdzić z przykrością że jest prawdą , gorszą rzeczą jest to że dołączają do tego nieznający mnie anonimy typu J23 czy ktoś podpisujący się m21 z Ocic lub całkiem anonimowi . Ludzie którzy krytykujecie Kaczyńskiego za słowa-- gorszy sort -- wypowiedziane w stosunku do swoich oponentów , za mowę nienawiści ekstremalnego skrzydła w PiS postępujecie dokładnie tak samo . Z twardą męską dyskusją trzeba się pogodzić , sam nieraz do takiej prowokuję ale wyszydzanie przy użyciu kłamstw i insynuacji przy braku argumentów to chwyty poniżej Pasa . Nie żyjemy w PRL- u gdzie była jedna siła przewodnia narodu , dla mnie rzeczą normalną jest że są zwolennicy PO lub innych ugrupowań tak że dla was " bojownic " o demokrację w wielu wypadkach może i słusznie krytykujący obóz władzy powinno być zrozumiałe że są ludzie krytykujący opozycję za wynoszenie naszych spraw na forum PE i ulicę .Też pozdrawiam Pana Panie maro .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17356
#FlapFlap nieaktywny
6 stycznia 2018r. o 11:22
KJ jeżeli to są Twoje argumenty, to miło sie dyskutowało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
6 stycznia 2018r. o 12:17
ramaj napisał(a):
M21W2 napisał(a): P.S. Dodam tylko że nikt z nas działaczy opozycji antykomunistycznej nie uważa się za bohatera , jak już to tylko za tych co uznali że należało walczyć w miarę swoich możliwości z niewydolnym systemem , systemem zbrodniczym .

No,może nie całkiem tak jest - nie wszyscy są tacy skromni.Natomiast faktem jest ,że dzisiaj największymi kombatantami mianują się ówcześni dekownicy.
Swoją drogą jak Panu z tym,ze Pański PIS odsądza dziś od czci i wiary ludzi z którymi Pan karku nadstawiał ?
-Nie wiem kogo ma Pan na myśli pisząc o ówczesnych dekownikach ale w stu procentach się zgadzam , trudno odpowiedzieć na drugie pytanie zadane w ten sposób . Po pierwsze PiS jest tak mój jak Pańska Platforma , w obu tych ugrupowaniach są jak Pan to określił ludzie nadstawiający kark . Podziały w Solidarności sięgają 1980 r , nasiliły się w 1988 kiedy to większość z Wałęsą na czele poszła na układy z Kiszczakiem w Magdalence . Kiszczak wiedział że upadek komunizmu to kwestia bardzo bliska , wiedziała też tzw . ekstrema Solidarności nie chcąca brać w tym udziału , krytycznie odnosząca się do układania z komunistami . Następny podział nastąpił w 1992 r . po opublikowaniu na wniosek sejmu tzw. listy Macierewicza współpracowników bezpieki z TW Bolkiem - Wałęsą na czele . Obalenie Rządu Jana Olszewskiego przez liberałów z Tuskiem na czele podzieliło w tamtym czasie wydałoby się jedność rządzących , Bracia Kaczyńscy i ich PC wspierali rząd Olszewskiego a jednocześnie byli w kancelarii Prezydenta Wałęsy zostali wyrzuceni i skłóceni z Wałęsą , ten podział i wzajemne oskarżenia nasilały się z roku na rok i trwają do dziś . Pańskie pytanie jak mi z tym uważam za bezzasadne i skierowane nie pod ten adres , to im należałoby zadać pytanie -- dokąd ich zaprowadzi żądza władzy i wzajemne obrzucanie się błotem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan daj se siana niezalogowany
6 stycznia 2018r. o 12:58
,,powinno być zrozumiałe że są ludzie krytykujący opozycję za wynoszenie naszych spraw na forum PE "

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/wysluchanie-w-parlamencie-europejskim-europoslowie-pis-o-polskich-wyborach,497801.html

Kali ukraść krowę........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
6 stycznia 2018r. o 13:02
M21W2 napisał(a): .................-- dokąd ich zaprowadzi żądza władzy i wzajemne obrzucanie się błotem .


Ano przyjdzie ktoś trzeci i pogoni to całe towarzystwo.Pytanie tylko :kiedy - oby jak najszybciej.Po jakimś czasie i ten trzeci też się zdegeneruje - takie są obiektywne prawa ewolucji politycznej.Dlatego my obywatele winniśmy nie pozwalać im za długo zajmować się urządzaniem nas.
W przypadku aktualnych "urządzaczy"najgorszym jest skłócenie Polski ze Wschodem jak i Zachodem - zostaniemy znów sami.To co wyrabiają w kraju jest do odkręcenia ,ale stracenie sympatii na Zachodzie skutkuje ( wbrew temu co wygadują ) obniżeniem naszego bezpieczeństwa i niełatwo będzie to odkręcić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.