Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Huta ,,Wizów" w notatce agenta CIA.

~~`` niezalogowany
5 stycznia 2018r. o 23:12
miałem nie pisać, ale gratulacje za ciekawy temat pinio65
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 stycznia 2018r. o 23:23
FlapFlap napisał(a): Tak a w 1939 wkroczyli do Polski. Brawo. I co tu ma mój wiek do tego?Dopisane 05.01.2018r. o godz. 23:09:Fakt temat zjechał. Chyba po tych torach z mapy:)

Mi też te tory się skojarzyły:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 stycznia 2018r. o 23:37
FlapFlap napisał(a): Tak a w 1939 wkroczyli do Polski. Brawo. I co tu ma mój wiek do tego?Dopisane 05.01.2018r. o godz. 23:09:Fakt temat zjechał. Chyba po tych torach z mapy:)

Bardzo dużo bo ja widziałem na własne oczy tą inwazję ,czołgi pruły jeden za drugim ze Świętoszowa do Czechosłowacji niszcząc nasze drogi i rozwalały przydrożne ogrodzenia ,podobnie mogło być w1980.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M22HH61 niezalogowany
5 stycznia 2018r. o 23:39
Po dłuższym okresie czasu powróciłem do czytania wiadomości na Bolec.info , o zgrozo co tu się dzieje ,jak mogła zwykła polityka tak podzielić społeczeństwo Bolesławca ,które i tak nie ma wpływu na zmiany , jestem niezmiernie wdzięczny osobą które stanęły po stronie
M21W2 , nienawiść ,nieuzasadniona opinia o moim najstarszym bracie Lucjanie , jest tylko obrazem manipulacji by uzyskać , i tu zadaje sobie pytanie ?? co chce osoba szkalująca mego brata osiągnąć ???? wiem posypie się fala krytyki do mojej osoby , typu następny ,znalazł sobie obrońców , itp itd .
Cóż pisząc jestem świadomy ataku nawet na moją prywatność .
Oponent nieuzasadnionego ataku na mego brata Lucjana , jest nikim innym jak członkiem naszej rodziny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17356
#FlapFlap nieaktywny
5 stycznia 2018r. o 23:50
W 1980 planowali znowu najechać Czechosłowację czy nrd? Ja pisałem o pieriestrojce a nie o inwazji na Czechosłowację. I to jest pytanie co ma jedno z drugim wspólnego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do Flap niezalogowany
6 stycznia 2018r. o 2:12
W 1980 Polsla miała być rozjechana przez ZSSR oraz bratnie kraje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~maro9996 niezalogowany
6 stycznia 2018r. o 8:39
Ja rozpętałem te forumowa wojnę bo zspytalem kto to m21. Jestem człowiekiem młodego pokolenia ale historii P Lutka nie znalem. U mnie Pan Lutek zawsze mial duży sacunek bo jest wpozadku facet...a po zapoznaniu się z historia wiem jedno- szacunek należny... Pozdrowienia Panie Lucjanie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~maro9996 niezalogowany
6 stycznia 2018r. o 8:41
Ja rozpętałem te forumowa wojnę bo zspytalem kto to m21. Jestem człowiekiem młodego pokolenia ale historii P Lutka nie znalem. U mnie Pan Lutek zawsze mial duży sacunek bo jest wpozadku facet...a po zapoznaniu się z historia wiem jedno- szacunek należny... Pozdrowienia Panie Lucjanie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.