Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Huta ,,Wizów" w notatce agenta CIA.

~~:) niezalogowany
6 stycznia 2018r. o 14:17
Zawsze pisałem że ramaj to łebski facet
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
6 stycznia 2018r. o 15:58
~~Lucjan daj se siana napisał(a): ,,powinno być zrozumiałe że są ludzie krytykujący opozycję za wynoszenie naszych spraw na forum PE "

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/wysluchanie-w-parlamencie-europejskim-europoslowie-pis-o-polskich-wyborach,497801.html

Kali ukraść krowę........
Wszystko się zgadza tylko jak napiszę coś o złych rządach PO to częstą odpowiedzią jest , -- skoro oni robili coś złego to nie znaczy że należy to robić jeszcze gorzej . Kali w tym przypadku pasuje do obu stron .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadworny Psycholog niezalogowany
6 stycznia 2018r. o 21:29
Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych tematem.
Czytam, oglądam, obserwuję, porównuję i proszę Was o odpowiedź na mój post.
Dla mnie sprawa jest prawie jasna.
Mianowicie:
Jeżeli (jak wynika z komentarzy)
jest to członek rodziny Pana Lucjana to musi to być Pan Gario, który ostatnio ryczał pod sądem w Bolesławcu. Został grubo zjechany w komentarzach na tymże portalu i musiał w jakiś sposób odreagować.
Typowe zachowanie dla zazdrosnego , życiowego niedorajdy. Przykra sprawa, że jest Pan na tyle podły , by wkładać własnemu bratu nóż w plecy. Żal mi Pana niesamowicie.
Jeśli się mylę proszę o odpowiedź na posta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 stycznia 2018r. o 21:55
~~Nadworny Psycholog napisał(a): Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych tematem.
Czytam, oglądam, obserwuję, porównuję i proszę Was o odpowiedź na mój post.
Dla mnie sprawa jest prawie jasna.
Mianowicie:
Jeżeli (jak wynika z komentarzy)
jest to członek rodziny Pana Lucjana to musi to być Pan Gario, który ostatnio ryczał pod sądem w Bolesławcu. Został grubo zjechany w komentarzach na tymże portalu i musiał w jakiś sposób odreagować.
Typowe zachowanie dla zazdrosnego , życiowego niedorajdy. Przykra sprawa, że jest Pan na tyle podły , by wkładać własnemu bratu nóż w plecy. Żal mi Pana niesamowicie.

Jeśli się mylę proszę o odpowiedź na posta.

Nie wkładaj komuś w jego usta słów których nie wypowiedział i tekstów których nie pisał .Marny z ciebie detektyw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17356
#FlapFlap nieaktywny
6 stycznia 2018r. o 22:04
Pan Gario? Dużo postaci w tym wątku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 stycznia 2018r. o 13:02
FlapFlap napisał(a): Pan Gario? Dużo postaci w tym wątku.
Pan Gario , Dziadek Płaczek , San Escobar i często anonim to mój Brat którego nie raz prosiłem o rozmowę i wyjaśnienie co jest przyczyną jego urojeń i nienawiści . - Zamknął zły okres swojego życia nie ma odwagi porozmawiać w w gronie Braci , niech tak zostanie . Mówienie naszym wspólnym znajomym że już nie jestem jego Bratem lub określanie które oni często używają - nawiedzony ...- , napisał do mnie osobiście na fb , nic już mnie nie zaskoczy . Pojawiło się w temacie - Wizów - czy też - poparcie dla PiS - wiele komentarzy które nie powinny mieć miejsca dlatego że --mleko się rozlało -- jest ta moja odpowiedź . Mam nadzieję na zamknięcie wątku rodziny , zajmijmy się debatowaniem o sprawach naprawdę godniejszych uwagi .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2018r. o 13:11
M21W2 napisał(a):
FlapFlap napisał(a): Pan Gario? Dużo postaci w tym wątku.
Pan Gario , Dziadek Płaczek , San Escobar i często anonim to mój Brat którego nie raz prosiłem o rozmowę i wyjaśnienie co jest przyczyną jego urojeń i nienawiści . - Zamknął zły okres swojego życia nie ma odwagi porozmawiać w w gronie Braci , niech tak zostanie . Mówienie naszym wspólnym znajomym że już nie jestem jego Bratem lub określanie które oni często używają - nawiedzony ...- , napisał do mnie osobiście na fb , nic już mnie nie zaskoczy . Pojawiło się w temacie - Wizów - czy też - poparcie dla PiS - wiele komentarzy które nie powinny mieć miejsca dlatego że --mleko się rozlało -- jest ta moja odpowiedź . Mam nadzieję na zamknięcie wątku rodziny , zajmijmy się debatowaniem o sprawach naprawdę godniejszych uwagi .

Widzę ,że starasz się być bardzo medialny ale nie dziwię się bycie na emeryturze na wiosce bywa nudne.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 stycznia 2018r. o 13:14
,. Mam nadzieję na zamknięcie wątku rodziny , zajmijmy się debatowaniem o sprawach naprawdę godniejszych uwagi .''

Ale przy debatowaniu o sprawach godniejszych nie zaszkodzi przypomnieć dziadka z wehrmachtu ,prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.