Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Instrukcja obsługi księdza
~~beata niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 18:51
Instrukcja obsługi nauczyciela , lekarza, urzędnika, sprzedawcy, Tomasza, Bartosza Katarzyny itd... Ten sam temat co roku, sztuczne wywoływanie dyskusji, nie macie o czym gadać .... Nie chcesz nie wpuszczaj księdza, nie chcesz koperty nie dawaj, każdy ma wolną wolę. Wiem, że przychodzi pobłogosławić, pomodlić się , w imię wiary w Chrystusa...Czy wydać dać na bzdury, czy się podzielić? Wiem jedno panu Bogu ofiaruję , odda mi po stokroć..Nie będę miała pieniędzy kapłan też przyjdzie... Każdy ma wolną wolę, i nie róbcie się monotematyczni , to naprawdę jest nudne, jest wiele innych problemów , ciekawych spraw niż koperta....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 19:04
~~beata napisał(a): Instrukcja obsługi nauczyciela , lekarza, urzędnika, sprzedawcy, Tomasza, Bartosza Katarzyny itd... Ten sam temat co roku, sztuczne wywoływanie dyskusji, nie macie o czym gadać .... Nie chcesz nie wpuszczaj księdza, nie chcesz koperty nie dawaj, każdy ma wolną wolę. Wiem, że przychodzi pobłogosławić, pomodlić się , w imię wiary w Chrystusa...Czy wydać dać na bzdury, czy się podzielić? Wiem jedno panu Bogu ofiaruję , odda mi po stokroć..Nie będę miała pieniędzy kapłan też przyjdzie... Każdy ma wolną wolę, i nie róbcie się monotematyczni , to naprawdę jest nudne, jest wiele innych problemów , ciekawych spraw niż koperta....

Zastanów sie w co wierzysz ? W Boga czy syna bożego Chrystusa ? Organizacja kościelna opiera sie głównie na tym co powiedział i zrobił Chrystus . Bóg dał nam 10 przykazań . Znasz? " Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną" Kościół katolicki w III w. zabijał chrześcijan , którzy nie nagięli się do jego zasad . Pierwsi katolicy zabijali za to że chrześcijanie czytali ewangelię św. piotra , czy Marii Magdaleny . Założyciele KK staranie wybrali teksty które im pasowały do sterowania ludźmi. Pokaż mi świeto katolickie , które jest ku czci Boga ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Patrzcie jaka wyrachowana... niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 19:12
~~beata napisał(a): Wiem jedno panu Bogu ofiaruję , odda mi po stokroć..


Zdecyduj się , ofiarujesz czy pożyczasz lub inwestujesz ?

Po co Bogu wszechmogącemu pieniądze ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jimbeam niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 19:40
Nie rozumiem tu głupoli wypowiadających się... Nie chcesz? Nie dawaj! Nikt Wam nie karze i nie namawia! Gdy przychodzi trwoga to nagle Ci co najwięcej gadają na kosciół znajdują drogę do niego i zmieniają narracje. Większość takich ludzi którzy wiedzą ze Boga nie ma lub wiedzą co jest mu potrzebne, nie mają pojęcia z której strony mają wlew paliwa w aucie. Tak prostej sprawy nie ogarniają ale wiedzą takie rzeczy czy Bogu jest potrzebne to czy tamto. No ...izm galopujący.....!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 19:49
~~Jimbeam napisał(a): Nie rozumiem tu głupoli wypowiadających się... Nie chcesz? Nie dawaj! Nikt Wam nie karze i nie namawia! Gdy przychodzi trwoga to nagle Ci co najwięcej gadają na kosciół znajdują drogę do niego i zmieniają narracje. Większość takich ludzi którzy wiedzą ze Boga nie ma lub wiedzą co jest mu potrzebne, nie mają pojęcia z której strony mają wlew paliwa w aucie. Tak prostej sprawy nie ogarniają ale wiedzą takie rzeczy czy Bogu jest potrzebne to czy tamto. No ...izm galopujący.....!

Jim , za dużo pijesz . Nie każdy ma takie traumatyczne przeżycia z wiarą jak Ty . Niektórzy podchodzą do niej na trzeźwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jimbim bim bim niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 19:54
~~Jimbeam napisał(a): Nie rozumiem tu głupoli wypowiadających się... Nie chcesz? Nie dawaj! Nikt Wam nie karze i nie namawia! Gdy przychodzi trwoga to nagle Ci co najwięcej gadają na kosciół znajdują drogę do niego i zmieniają narracje. Większość takich ludzi którzy wiedzą ze Boga nie ma lub wiedzą co jest mu potrzebne, nie mają pojęcia z której strony mają wlew paliwa w aucie. Tak prostej sprawy nie ogarniają ale wiedzą takie rzeczy czy Bogu jest potrzebne to czy tamto. No ...izm galopujący.....!


Gościu a moze to ty jestes gupol ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~* niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 19:57
Mówi się jak trwoga to do Boga a nie do kościoła. Twoja wypowiedź wskazuje na to, że to ty wielki kierowco nie wiesz gdzie masz wlew paliwa. Faktycznie trochę się zagalopowałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie znasz dnia ani godziny. niezalogowany
9 stycznia 2018r. o 5:26
Droga babciu kiedyś siedziałaś na stołeczku i skubałaś pióra a dziś nadużywasz alkoholu i opluwasz sobie buty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza