Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzęsienie ziemi w rządzie
~~San g ównojad niezalogowany
9 stycznia 2018r. o 18:39
Ja nic nie wiem, pisze co mi każą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 stycznia 2018r. o 18:43
~~San g ównojad napisał(a): Ja nic nie wiem, pisze co mi każą


To smacznego g.jadzie .

Krystyna Pawłowicz

,,Panom Ministrom Janowi SZYSZKO,Witoldowi WASZCZYKOWSKIEMU i niezłomnemu Antoniemu MACIEREWICZOWI ,których -niestety- służby i lewactwo znowu pokonały,za ich służbę Polsce,moi Wyborcy i ja -DZIĘKUJEMY !
Czekamy na Wasz powrót do służby Naszej Ojczyźnie..''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 stycznia 2018r. o 18:49
~~ napisał(a):
~~San g ównojad napisał(a): Ja nic nie wiem, pisze co mi każą


To smacznego g.jadzie .

Krystyna Pawłowicz

,,Panom Ministrom Janowi SZYSZKO,Witoldowi WASZCZYKOWSKIEMU i niezłomnemu Antoniemu MACIEREWICZOWI ,których -niestety- służby i lewactwo znowu pokonały,za ich służbę Polsce,moi Wyborcy i ja -DZIĘKUJEMY !
Czekamy na Wasz powrót do służby Naszej Ojczyźnie..''

Chętnie umówił bym się z tą piękną starą panną .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
9 stycznia 2018r. o 19:27
To jest przykład jak można kogoś załatwić w białych rękawiczkach. Jest to bardzo stary numer. Zmień miotłę , na tą, która dobrze pozamiata (Szydło Morawiecki) . Po zrobieniu przezą porządku z "uciążliwymi śmieciami" będziesz ją mógł wyrzucić na śmietnik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~btx niezalogowany
9 stycznia 2018r. o 19:51
Kto to pisał ten artykuł,zasłużeni ministrowie, kpina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kkkk niezalogowany
9 stycznia 2018r. o 21:20
No zasłużyli się dla samych siebie, dał by Prezes troszkie inteligjencji na salony!! Boznowu będzie beka na cały świat jak z SanEscobar!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 stycznia 2018r. o 22:20
hahahaha...
kogo tak naprawdę podnieca ta ''rekonstrukcja''

ale to może nie tylko podniecić a raczej wkur ...zdenerwować ...:)


Przedsiębiorcy będą mieli trudniej. Nowy rok to nowe składki opłacane do ZUS. Niestety będzie drożej. Zmienia się też forma opłacania ubezpieczeń, a to rodzi setki pytań wśród przedsiębiorców.


''W roku 2018 przedsiębiorcy opłacający składki preferencyjne, tzw. mały ZUS, zapłacą:

122,98 zł – na ubezpieczenie emerytalne,
50,40 zł – na ubezpieczenia rentowe,
15,44 zł – na ubezpieczenie chorobowe.

Ci, którzy płacą „duży ZUS”, czyli pełne składki, będą musieli wyłożyć z portfeli więcej:

520,36 zł – na ubezpieczenie emerytalne,
213,26 zł – na ubezpieczenia rentowe,
65,31 zł – na ubezpieczenie chorobowe.

żródło ....''sieć '' :]



Dopisane 09.01.2018r. o godz. 22:20:

hej ...y ...
sam nie wiem co o tym myśleć po tym jak dotarło do mnie kto został nowym ''super psem '' w MSWiA

ciekawe ...
wyrzucony ze szkoły i internatu za rozboje i kradzieże ,skazany prawomocnym wyrokiem ...

''prawo i sprawiedliwość '' ?
raczej kolejna kpina ...

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 stycznia 2018r. o 22:36
"Jeżeli będziecie utyskiwali nad tym,że wasze dzieci nie rozróżniają bohaterów od zdrajców,to dzieje się tak dlatego,że nie reagujemy wtedy,gdy ludzie na najwyższych stanowiskach aprobują zdradę i oklaskują kpienie z bohaterstwa i martyrologii narodowej"- @Macierewicz_A 14.12.17
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima