Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzęsienie ziemi w rządzie
~~Jasnowidz niezalogowany
10 stycznia 2018r. o 10:06
~~d napisał(a): To prawda. Zaprawdę powiadam wam - Macierewicz był sprawiedliwym, niesłusznie oskarżony i usunięty.


zaprawdę powiadam ci. Był sprawiedliwy dla Rosji i pozostawił w MON bagno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnowidz niezalogowany
10 stycznia 2018r. o 10:09
~~Jasnowidz napisał(a):
~~d napisał(a): To prawda. Zaprawdę powiadam wam - Macierewicz był sprawiedliwym, niesłusznie oskarżony i usunięty.


zaprawdę powiadam ci. Był sprawiedliwy dla Rosji i pozostawił w MON bagno



http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gen-rozanski-jestem-gotow-pomoc-blaszczakowi/r5sjbhf
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wzorzec do naśladowania. niezalogowany
10 stycznia 2018r. o 10:26
Trzęsienie ziemi w Polsce powodują słowa- wrzaski prezesa:kanalie i zdradzieckie mordy.
Oburzające zachowanie!
Panie Jarosławie patrzy na Pana młodzież.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ty podpisany jako .. dwie kropki niezalogowany
10 stycznia 2018r. o 11:35
Wymawia się i pisze umieją a nie umią.
Dużo umieją. Szkoda tak dobrze wykwalifikowaną kadrę wysyłać za granicę. Ty pewnie będziesz się leczył u lekarzy kościelnych i rządowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hahaha niezalogowany
10 stycznia 2018r. o 12:31
Nasuwa mi się pytanie: czy w klinikach kościelnych i rządowych leczy się dla idei.
A swoją drogą uważam, że lekarz kardiolog powinien jednak stać na straży w szpitalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mir.ko niezalogowany
10 stycznia 2018r. o 15:29
Czas na nagrody za dymisje

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/odprawy-dla-odwolanych-ministrow,805086.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 stycznia 2018r. o 16:36
Oj każmirz jakie trzęsienie ziemi . Wróżbita schetino to przewidział !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wzorzec do naśladowania. niezalogowany
11 stycznia 2018r. o 4:55
Nieważne jakiego jestem wyznania, katolik, żyd, grekokatolik, prawosławny, itd. NIE JESTEM KANALIĄ, NIE JESTEM ZDRADZIECKĄ MORDĄ.

Kościół i PiS potrafi zmęczyć naród.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima