Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzęsienie ziemi w rządzie
~~ niezalogowany
11 stycznia 2018r. o 11:41
M21W2 napisał(a):
~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a): Wystarczy że obejrzałeś szkoda tylko że dla ciebie ważniejszy jest Lucjan niż prawda jak dyskusja o tamtych i obecnych czasach . Pozdrawiam

Prawda jest taka ,że za komuny wszyscy mieli po równo ,gówno mieli ale się szanowali i nie kapowali jeden drugiego jak obecnie .
Co stoi na przeszkodzie abyś dalej żył jak za komuny , Białoruś czeka . Podejrzewam że niewiele wiesz o tamtych mrocznych czasach .

Do Białorusi to dąży twój rząd razem z tobą ,Ja nawet nie mam paszportu bo do Uni nie jest potrzebny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wzorzec do naśladowania. niezalogowany
11 stycznia 2018r. o 12:31
Rozumiem rozpacz jaka targa serce prezesa po stracie najbliższych. Trudno otrząsnąć się z tragedii to prawda.

Ale nie rozumiem oskarżeń rzucanych w sejmie.

Czy w ten sposób chroni się zdrowie i życie? Mógł nam Polakom tego oszczędzić! Nawet sobie tego nie oszczędził.
Obawiam się, że nie obędzie bez lekarzy a może nawet rezydentów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 stycznia 2018r. o 12:46
~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a): Wystarczy że obejrzałeś szkoda tylko że dla ciebie ważniejszy jest Lucjan niż prawda jak dyskusja o tamtych i obecnych czasach . Pozdrawiam

Prawda jest taka ,że za komuny wszyscy mieli po równo ,gówno mieli ale się szanowali i nie kapowali jeden drugiego jak obecnie .
Co stoi na przeszkodzie abyś dalej żył jak za komuny , Białoruś czeka . Podejrzewam że niewiele wiesz o tamtych mrocznych czasach .

Do Białorusi to dąży twój rząd razem z tobą ,Ja nawet nie mam paszportu bo do Uni nie jest potrzebny.
Wszystkie Rządy po 1989 r .wybrane w demokratycznych wyborach były i są moimi , nawet komunisty Leszka Milera . Dla mnie werdykt wyborców to rzecz święta , jedynie moja ocena ich jest różna . Przeceniasz moje możliwości , a nie doceniasz Rządu typowo antykomunistycznego . Rzucanie wyświechtanych haseł bez podania faktów to twoja specjalność ? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 stycznia 2018r. o 13:10
M21W2 napisał(a):
~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a): Wystarczy że obejrzałeś szkoda tylko że dla ciebie ważniejszy jest Lucjan niż prawda jak dyskusja o tamtych i obecnych czasach . Pozdrawiam

Prawda jest taka ,że za komuny wszyscy mieli po równo ,gówno mieli ale się szanowali i nie kapowali jeden drugiego jak obecnie .
Co stoi na przeszkodzie abyś dalej żył jak za komuny , Białoruś czeka . Podejrzewam że niewiele wiesz o tamtych mrocznych czasach .

Do Białorusi to dąży twój rząd razem z tobą ,Ja nawet nie mam paszportu bo do Uni nie jest potrzebny.
Wszystkie Rządy po 1989 r .wybrane w demokratycznych wyborach były i są moimi , nawet komunisty Leszka Milera . Dla mnie werdykt wyborców to rzecz święta , jedynie moja ocena ich jest różna . Przeceniasz moje możliwości , a nie doceniasz Rządu typowo antykomunistycznego . Rzucanie wyświechtanych haseł bez podania faktów to twoja specjalność ? .

Nie chcę być złośliwy ale zmień lekarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 stycznia 2018r. o 13:17
~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~ napisał(a):
M21W2 napisał(a): Wystarczy że obejrzałeś szkoda tylko że dla ciebie ważniejszy jest Lucjan niż prawda jak dyskusja o tamtych i obecnych czasach . Pozdrawiam

Prawda jest taka ,że za komuny wszyscy mieli po równo ,gówno mieli ale się szanowali i nie kapowali jeden drugiego jak obecnie .
Co stoi na przeszkodzie abyś dalej żył jak za komuny , Białoruś czeka . Podejrzewam że niewiele wiesz o tamtych mrocznych czasach .

Do Białorusi to dąży twój rząd razem z tobą ,Ja nawet nie mam paszportu bo do Uni nie jest potrzebny.
Wszystkie Rządy po 1989 r .wybrane w demokratycznych wyborach były i są moimi , nawet komunisty Leszka Milera . Dla mnie werdykt wyborców to rzecz święta , jedynie moja ocena ich jest różna . Przeceniasz moje możliwości , a nie doceniasz Rządu typowo antykomunistycznego . Rzucanie wyświechtanych haseł bez podania faktów to twoja specjalność ? .

Nie chcę być złośliwy ale zmień lekarza.
To nie złośliwość przez ciebie przemawia tylko zwykłe prostactwo , mimo to dziękuję za podjęcie tematu , widząc że zmierzasz w kierunku pyskówki kończę i życzę Miłego dnia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
11 stycznia 2018r. o 13:29
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/wyjatki-od-zakazu-handlu-w-niedziele,805276.html

hipokryzja (...izm) pislamistów

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tlx niezalogowany
11 stycznia 2018r. o 13:31
Dopóki w faktyczna wladza jest w rękach lokatora z Nowogrodzkiej każda " rekonstrukcja" rządu to pic dla naiwnych.
Zmiana jednych ...ów na inych to gó..no a nie zmiana !

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~lepszy taki pic niezalogowany
11 stycznia 2018r. o 14:21
niż złoczyńcy którzy "osuszyli" indywidualne konta OFE.POd patronatem "orła"z TK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego