Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwa opłatek niepełnosprawnych
~~Ołowianoniebieska Sasanka niezalogowany
5 lutego 2018r. o 10:26
~~Niebieski Mieczyk napisał(a):
~Hebanowy Lędźwian napisał(a): Jakaś dziwna ta Msza. Do Komunii nikt nie przystąpił? Nie było też błogosławieństwa na koniec Mszy?

A kamerzysta nie wiedzial gdzie sie znajduje. W czasie Przeistoczenia pokazywal zadki i plecy osob obecnych na uroczystosci, oraz stosy paczek lezacych na podlodze.

Już raz go z Kościoła wyprosili. Jak widać niczego go to nie nauczyło. Zaś nie odrobił lekcji. A potem zdziwienie że bolca do Kościoła nie wpuszczają. Nie potrafisz pan panie Kazimierzu to może pogadaj z jakimś księdzem, niech Ci objaśni jak się na Mszy Świętej zachować i jak ją filmować. Zyska na tym i Pan i czytelnicy bolec.info.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieska Sasanka niezalogowany
5 lutego 2018r. o 10:33
Czytam tu głosy jakichś oszołomów że impreza jest nikomu niepotrzebna. Gdyby nie była potrzebna to nie przeszłoby na nią kilkuset niepełnosprawnych. To dla nich jedyna okazja spotkać się w tak licznym gronie, wyjść z ram osamotnienia czy odrzucenia. Wielu niepełnosprawnych zostało jednak w domach i próbowali uczestniczyć we mszy poprzez obejrzenie transmisji. Niewiele filmów z bolca ma taką popularność by na drugi dzień mieć już ponad 2 tys odsłon. Zainteresowanie więc jest spore. Szkoda tylko że relacja urywa się przed końcem Mszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
5 lutego 2018r. o 10:36
Szanowna Ołowianoniebieska Sasanko, nikt nigdy mnie z kościoła nie wyprosił, masz złe informacje. to po pierwsze. A po drugie,
To nie była transmisja mszy świętej tylko opłatka dla niepełnosprawnych. Dziękuję za cenne uwagi. Pozdrawiam i cieszę się, że tak dużo ludzi oglądało tą transmisję. Wszelką krytykę przyjmuję w pokorze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Mieczyk niezalogowany
5 lutego 2018r. o 10:54
Kazimierz Marczewski napisał(a): Szanowna Ołowianoniebieska Sasanko, nikt nigdy mnie z kościoła nie wyprosił, masz złe informacje. to po pierwsze. A po drugie,
To nie była transmisja mszy świętej tylko opłatka dla niepełnosprawnych. Dziękuję za cenne uwagi. Pozdrawiam i cieszę się, że tak dużo ludzi oglądało tą transmisję. Wszelką krytykę przyjmuję w pokorze.

Msza sw. byla integralna czescia spotkania. Dla wierzacych byla glowna czescia spotkania. Naprawde, nie spisal sie Pan jako kmaerzysta. W czasie Przeistoczenia filmowanie zadkow i plecow wystawia Panu swiadectwo ignoranta, gdyz o swiadome dzialanie Pana nie posadzam. Nie jest to pierwsza wpadka. W innych przypadkach, kiedy na uroczystosciach byla sprawowana Msza sw, bylo podobnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieska Sasanka niezalogowany
5 lutego 2018r. o 10:58
Kazimierz Marczewski napisał(a): Szanowna Ołowianoniebieska Sasanko, nikt nigdy mnie z kościoła nie wyprosił, masz złe informacje. to po pierwsze. A po drugie,
To nie była transmisja mszy świętej tylko opłatka dla niepełnosprawnych. Dziękuję za cenne uwagi. Pozdrawiam i cieszę się, że tak dużo ludzi oglądało tą transmisję. Wszelką krytykę przyjmuję w pokorze.

Lepiej niż przyjmuję w pokorze, zabrzmiałoby i wyciągam wnioski.
Powtarzam, pogadaj Pan z jakimś księdzem. Oni nie gryzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
5 lutego 2018r. o 11:02
Sasanko wykorzystam Twoje sugestie i porozmawiam z księdzem. Jak transmitowałem mszę z Patoki, ksiądz prosił mnie, żebym Podniesienia nie pokazywał.

Więc to samo zrobiłem na mszy świętej w czasie opłatka dla niepełnosprawnych.

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
5 lutego 2018r. o 11:06
~~Ołowianoniebieska Sasanka napisał(a): Nie potrafisz pan panie Kazimierzu to może pogadaj z jakimś księdzem, niech Ci objaśni jak się na Mszy Świętej zachować i jak ją filmować. Zyska na tym i Pan i czytelnicy bolec.info.


Ołowanoniebieska Sasanko - mam propozycje, kolejna Mszę Św. Ty bedziesz filmowac, ok? Na pewno zrobisz to perfekcyjnie!

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszary Barwinek niezalogowany
5 lutego 2018r. o 11:08
Kazimierz Marczewski napisał(a): Sasanko wykorzystam Twoje sugestie i porozmawiam z księdzem. Jak transmitowałem mszę z Patoki, ksiądz prosił mnie, żebym Podniesienia nie pokazywał.

Więc to samo zrobiłem na mszy świętej w czasie opłatka dla niepełnosprawnych.

Pozdrawiam

A dlaczego poproszono Pana o nie nagrywanie Podniesienia? Przecież na tvp co niedziele jest msza, pełna z któregoś kościoła. To ciekawe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.