Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwa opłatek niepełnosprawnych
~~Ołowianoniebieska Sasanka niezalogowany
5 lutego 2018r. o 11:25
emem napisał(a):
~~Ołowianoniebieska Sasanka napisał(a): Nie potrafisz pan panie Kazimierzu to może pogadaj z jakimś księdzem, niech Ci objaśni jak się na Mszy Świętej zachować i jak ją filmować. Zyska na tym i Pan i czytelnicy bolec.info.


Ołowanoniebieska Sasanko - mam propozycje, kolejna Mszę Św. Ty bedziesz filmowac, ok? Na pewno zrobisz to perfekcyjnie!

Pozdr,
emem


Niestety obowiązki mi na to nie pozwalają. Ale życzę powodzenia przy następnych relacjach. A to zakończenie relacji z Mszy to wygląda mniej więcej tak jak byście relację z wyburzenia komina ucięli jak komin jeszcze stał. Poza tym piszecie że to nie była relacja z Mszy a ze spotkania opłatkowego. To dlaczego ucięliście ją już w czasie Mszy, skoro dzielenie się opłatkiem było dopiero po niej? To właściwie relację z czego pokazaliście?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Mieczyk niezalogowany
5 lutego 2018r. o 13:10
Kazimierz Marczewski napisał(a): Sasanko wykorzystam Twoje sugestie i porozmawiam z księdzem. Jak transmitowałem mszę z Patoki, ksiądz prosił mnie, żebym Podniesienia nie pokazywał.

Więc to samo zrobiłem na mszy świętej w czasie opłatka dla niepełnosprawnych.

Pozdrawiam

Znowu ignorancja prze Pana przemawia. tam byla Msza sw. (Boska Liturgia) w obrzadku wschodnim. Za carskie wrota w czasie przeistoczenia nikt nie ma wstepu, poza Ikonostas. Tu byla Masza sw., jak Pan chyba sie zorientowal, w obrzadku lacinskim.nTlumaczenia przywolana przez Pana, pokazuja na wielka ignorancje, w tej kwestii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Mieczyk niezalogowany
5 lutego 2018r. o 13:56
emem napisał(a):
~~Ołowianoniebieska Sasanka napisał(a): Nie potrafisz pan panie Kazimierzu to może pogadaj z jakimś księdzem, niech Ci objaśni jak się na Mszy Świętej zachować i jak ją filmować. Zyska na tym i Pan i czytelnicy bolec.info.


Ołowanoniebieska Sasanko - mam propozycje, kolejna Mszę Św. Ty bedziesz filmowac, ok? Na pewno zrobisz to perfekcyjnie!

Pozdr,
emem

Sadzisz, ze to jest odpowiedz na indolencje i ignorancje kamerzysty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Mieczyk niezalogowany
5 lutego 2018r. o 14:47
~~Żółtoszary Barwinek napisał(a):
Kazimierz Marczewski napisał(a): Sasanko wykorzystam Twoje sugestie i porozmawiam z księdzem. Jak transmitowałem mszę z Patoki, ksiądz prosił mnie, żebym Podniesienia nie pokazywał.

Więc to samo zrobiłem na mszy świętej w czasie opłatka dla niepełnosprawnych.

Pozdrawiam

A dlaczego poproszono Pana o nie nagrywanie Podniesienia? Przecież na tvp co niedziele jest msza, pełna z któregoś kościoła. To ciekawe.

Poproszono dlatego, ze Liturgii wschodniej za Carskimi wrotami (ktore sa zamkniete w czasie Przeistoczenia) maja prawo przebywac wylacznie kaplani.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fioletowy Złotokap niezalogowany
5 lutego 2018r. o 15:05
Jakie to wszystko zamknięte...tylko dla wybranych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
5 lutego 2018r. o 15:19
To była tylko msza.

Rozwazymy, czy w ogole bedziemy robili tranmisje z tego typu wydarzen, czy moze ograniczymy sie tylko do wydarzen towarzyszacych.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Mieczyk niezalogowany
5 lutego 2018r. o 15:35
emem napisał(a): To była tylko msza.

Rozwazymy, czy w ogole bedziemy robili tranmisje z tego typu wydarzen, czy moze ograniczymy sie tylko do wydarzen towarzyszacych.

To nie byla tylko Msza sw. To bylo rowniez spotkanie oplatkowe. Nie ma co rozwazac. Jesli macie robic takie zenujace transmisje to, postanowcie, ze nie bedziecie robic transmisji z wydarzen gdzie jest przewidziana rowniez Msza sw. Nie potraficie, czy tez nie chcecie, a znajac twoja postawe w relacji do wiary chrzescijanskiej, twierdze ze nie chcecie przeprowadzic transmisj w sposob nie uragajacy wiernym ogladajacym przekaz z wydarzen, ktore maja cos wspolnego z wiara.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15429
#piotrek2 nieaktywny
5 lutego 2018r. o 15:37
kaczyński rozdaje pożyczane pieniądze na prawo i lewo. Dostało się biednym dzieciom ,seniorom , emerytom , a niepełnosprawnym próbuje się zatkać gębę talerzem bigosu i kawałkiem ciasta ........... Przypominam ,że te długi będziemy jednak spłacać wszyscy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego