Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czyje obozy koncentracyjne?
~Jasnopopielaty Żółwik niezalogowany
12 lutego 2018r. o 13:57
Nikt tego nie zaprzecza w tym tekscie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Szarotka niezalogowany
12 lutego 2018r. o 14:12
https://pl.wikipedia.org/wiki/K%C5%82amstwo_o%C5%9Bwi%C4%99cimskie

Ustalmy raz na zawsze, że wszystko co robi Prawo i Sprawiedliwość (podobnie jak ich wyborcy) jest głupie, niekonstytucyjne, chamskie iw ogóle cały świat się musi za nas wstydzić. A najlepiej, gdyby cesarz Fryderyk i caryca Katarzyna wysłali już swoje wojska i byłby spokój z tą Polską.

To jak już sobie to ustaliliśmy, to zacznijcie pisać coś ciekawego o Bolesławcu, o Bobrze (jak to Bobrzanie) i takich sprawach. No, chyba, że to za trudne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
12 lutego 2018r. o 14:23
Jak widac ustawy takie sa potrzebne i oby wiecej i więcej. Ale będzie na to sporo lat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
12 lutego 2018r. o 14:35
~~Złotawa Kokoryczka napisał(a): Panie emem. Nie wiem czy to co pan wypisujesz wynika z braku rozumu czy ktoś panu za takie stawianie sprawy płaci. Nie wnikam. Wcześniej czy później się dowiemy.


Po co jakies gdybanie i teorie spiskowe.
Niczego sie wczesniej czy pozniej nie dowiesz, bo nikt mi nie placi, ani to co pisze nie wynika z braku rozumu. Wrecz przeciwnie, rozum mam swoj i mam swoje przekonania i swoje zdanie wyrazam (podobno nie ma zagrozenia wolnosci slowa?!).

~~Złotawa Kokoryczka napisał(a):
Pobudki Cemoi rozumiem. To wielki sympatyk Niemiec i zrobi wszystko by umniejszyć ich udział w zbrodniach hitlerowskich, próbując rozmyć te odpowiedzialność na inne narody.


Sęk w tym, ze w tekscie nikt nie zaprzecza faktom, ze to Niemcy zorganizowali obozy koncentracyjne i zabijali w nich Żydów i obywateli innych krajów.
Tekst ten ja rozumiem jak mocna krytyke obecnych rzadow, ktore sklocaja Polakow wprowadzajac beznadziejne ustawy - ktore ani nie zmieniaja tego jak sie mowi o obozach, ani nie poprawiaja pozycji Polski na arenie miedzynarodowej.
Jednoczesnie autor wskazuje, ze w Polsce istnialy "polskie obozy koncentracyjne", choc nie byly to te nazistowskie, tylko te stworzone w trakcie II Wojny i były przeznaczone dla innych osób.

Osobiście uważam, że ta cała awantura o te obozy rozpętana przez mega-nieodpowiedzilanych polityków Prawa i Sprawiedliwości to tylko i wyłącznie kolejny temat zastępczy na miarę dyskusji o aborcji czy eutanazji. W tle zapewne tocza sie prace nad wazniejszymi tematami.

Pozdr,
emem

Zmoderowano 12.02.2018 godz.14:39 - powód: korekta cytowania (moderator)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
12 lutego 2018r. o 14:50
Panie Emem, skoro to temat zastępczy, to po co to nakręcacie na poziomie lokalnym spory ideologiczne wpuszczając tego pana autora? Przez takie wypociny pouciekało wam kilku fajnych autorów bo byli notorycznie obrażani. Czy to ma się stać z bolcami? Nie wydaje mi się aby to było dobre dla lokalnego portalu, no ale wasze małpy i wasz cyrk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17356
#FlapFlap nieaktywny
12 lutego 2018r. o 14:52
Emen jeżeli w tle są prace na innymi ważnymi tematami, to po co wszystkie media wałkują ten temat? Lepiej pisać o zastępczym temacie niż o braku alternatywy dla rządzących?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
12 lutego 2018r. o 15:01
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a): Panie Emem, skoro to temat zastępczy, to po co to nakręcacie na poziomie lokalnym spory ideologiczne


Na forum wyrażam swoja prywatną opinię.
Redakcja natomiast przedstawia szereg roznych tematow.




Dopisane 12.02.2018r. o godz. 15:01:

~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a): Przez takie wypociny pouciekało wam kilku fajnych autorów bo byli notorycznie obrażani. Czy to ma się stać z bolcami? Nie wydaje mi się aby to było dobre dla lokalnego portalu, no ale wasze małpy i wasz cyrk.


Dziekuję, za przyznanie Redakcji prawa do decydowania o tym, co będzie publikowane :-)
Każdy - nawet Ty może przedstawić swoje racje na łamach bobrzanie.pl - zapraszam.

A co do cytowanego tekstu - zastanawiające dla mnie jest to, że nikt z dyskutujących tutaj powyżej nie odniósł się do treści wpisu w sposób merytoryczny. Pojawiaja sie natomiast politykierzy, czy tacy ktorzy obrazaja. Ale zeby przedstawic argumenty, fakty to już ciężko. A moze ci komentujacy tutaj tekstu z bobrzan wcale nie przeczytali (bo np. za dlugi)? ;-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
12 lutego 2018r. o 15:15
Po II Wojnie bylismy pod okupacja ZSRR i to oni zarzadzali tu wszystkim. Polskie to one sa jakos od 30 lat.

Wstyd faktycznie na cały Świat.
Ciekawe czy wstyd tez za obozy w Angli, Hiszpani, Portugali, Wloszech, Chorwacji, Rosji itp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza