Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radny na sesji: "Ch... Ci w d..."
~~Rudozłota Jagoda niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 12:26
Bernard napisał(a):
~~Siwawy Mak napisał(a):
~~Miedzianoczerwony Brokuł napisał(a):
Bernard napisał(a):
~~Złotawordzawa Szachownica napisał(a): Panie Mucha niech pan uważa co pan mówi poza mikrofonem w redakcji- donoszą.


Kto i komu? : ))))


A na przykład prezesowi od wody.
Było was dwóch to, więc to chyba jasne kto donosił.


Cokolwiek bierzesz, zmień dilera...


Prezes zeznał przed sądem pod przysięgą, że zaraz po mojej wizycie w redakcji dostał cynk od redaktora waszego portalu. Koniec i nic nie biorę choć w takich czasach byłoby trochę lżej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
5 kwietnia 2018r. o 12:33
~~Rudozłota Jagoda napisał(a):
Bernard napisał(a):
~~Siwawy Mak napisał(a):
~~Miedzianoczerwony Brokuł napisał(a):
Bernard napisał(a):
~~Złotawordzawa Szachownica napisał(a): Panie Mucha niech pan uważa co pan mówi poza mikrofonem w redakcji- donoszą.


Kto i komu? : ))))


A na przykład prezesowi od wody.
Było was dwóch to, więc to chyba jasne kto donosił.


Cokolwiek bierzesz, zmień dilera...


Prezes zeznał przed sądem pod przysięgą, że zaraz po mojej wizycie w redakcji dostał cynk od redaktora waszego portalu. Koniec i nic nie biorę choć w takich czasach byłoby trochę lżej.


Prezes nie dostał cynku, chyba kojarzę sytuację, zwróciliśmy się do drugiej strony konfliktu o jej pogląd na sprawę. To normalne, że weryfikujemy informacje. Nazywanie tego donosem czy cynkiem jest zwyczajnie głupie.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granatowoszary Złotokap niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 12:39
Możecie już zamknąć temat burczy muchy. Gazeta bolecinfo, ... nadają i rąbią ludzią z głowy jajo. Długo będziecie się podniecać burczy muchą?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłota Jagoda niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 12:45
Wasze tłumaczenie jest głupie a ja wiem co słyszałem. Pozbyliście się mnie a o sytuacji powiadomiliście prezesa. Co tu jeszcze tłumaczyć? Prezes zdradził swój "kontakt operacyjny".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
5 kwietnia 2018r. o 13:01
~~Rudozłota Jagoda napisał(a): Wasze tłumaczenie jest głupie a ja wiem co słyszałem. Pozbyliście się mnie a o sytuacji powiadomiliście prezesa. Co tu jeszcze tłumaczyć? Prezes zdradził swój "kontakt operacyjny".


Nie wiem co prezes mówił w sądzie, nie pozbyliśmy się pana tylko wysłuchaliśmy pańskiej historii i poprosiliśmy o wersję drugiej strony.
Zresztą wie pan o tym i wiedział pan zanim zaczął nas obsmarowywać na forum : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłota Jagoda niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 13:10
Bernard napisał(a):
~~Rudozłota Jagoda napisał(a): Wasze tłumaczenie jest głupie a ja wiem co słyszałem. Pozbyliście się mnie a o sytuacji powiadomiliście prezesa. Co tu jeszcze tłumaczyć? Prezes zdradził swój "kontakt operacyjny".


Nie wiem co prezes mówił w sądzie, nie pozbyliśmy się pana tylko wysłuchaliśmy pańskiej historii i poprosiliśmy o wersję drugiej strony.
Zresztą wie pan o tym i wiedział pan zanim zaczął nas obsmarowywać na forum : )


Wysłuchaliście i owszem. Tyle że od razu stwierdziliście, że temat nie pewny, sądy i takie tam. Nawet nie chcieliście opublikować listu otwartego. Słowem nie chcieliście się tym tematem zająć a teraz wciskacie jakiś kit o argumentach drugiej strony??? Pełen profesjonalizm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
5 kwietnia 2018r. o 13:20
~~Rudozłota Jagoda napisał(a):
Bernard napisał(a):
~~Rudozłota Jagoda napisał(a): Wasze tłumaczenie jest głupie a ja wiem co słyszałem. Pozbyliście się mnie a o sytuacji powiadomiliście prezesa. Co tu jeszcze tłumaczyć? Prezes zdradził swój "kontakt operacyjny".


Nie wiem co prezes mówił w sądzie, nie pozbyliśmy się pana tylko wysłuchaliśmy pańskiej historii i poprosiliśmy o wersję drugiej strony.
Zresztą wie pan o tym i wiedział pan zanim zaczął nas obsmarowywać na forum : )


Wysłuchaliście i owszem. Tyle że od razu stwierdziliście, że temat nie pewny, sądy i takie tam. Nawet nie chcieliście opublikować listu otwartego. Słowem nie chcieliście się tym tematem zająć a teraz wciskacie jakiś kit o argumentach drugiej strony??? Pełen profesjonalizm.


Proszę pana,
pański list był de facto spisem nieudokumentowanych pomówień bardzo trudnych do udowodnienia.

Gdybyśmy nie chcieli się zająć tematem to byśmy się nim nie zajmowali. A zajęliśmy się, poświęciliśmy czas na sprawdzenie historii, rozmowę z panem, lekturę itd. Nie zaowocowało to publikacją, zdarza się.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiały Chmiel niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 16:42
Ten portal jest beznadziejny.
Wchodzę tutaj czasami i takie tematy to już porażka.
Powiedział to powiedział i zajmijcie się czymś ciekawym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.