Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmigus dyngus zanika?
~~Ognista Brzoza niezalogowany
2 kwietnia 2018r. o 14:49
W latach osiemdziesiatych ciezko bylo przejsc suchym przez ulice Leningradzka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoszary Miłek niezalogowany
2 kwietnia 2018r. o 17:17
Wszystko to co było kiedyś. było lepsze niż dzisiaj .A po drugie gdyby się oblewali woda to jak znam życie roiło by się od wpisów ze nie normalni. bo ten został oblany czy tamten .Ludziom nie dogodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółty Cyprysik niezalogowany
2 kwietnia 2018r. o 17:25
" 2 kwietnia w Bolesławcu nie będzie sprzyjać pogoda, ma być zimno, deszcz i silny wiatr "

no to z pogodą kompletne pudło : D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 kwietnia 2018r. o 22:09
no i bardzo dobrze ...
nie będziecie mi tu latać po ulicach z jakimiś tradycjami nie dość że o niemieckim to jeszcze pogańskim zabarwieniu ...


co za kraj ...lane poniedziałki ,szukanie wróżki w Dobrej , lanie wosku ,kolędnicy z diabłem w orszaku ....same zabobony ....ale napisz im że Helloween jest fajną zabawą to zaczną zbierać drwa na stos ...

prawda? :]

nie,nie ....nie odpisujcie ....

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
3 kwietnia 2018r. o 0:31
Sa inne radosne zabawy świąteczne

http://www.tvn24.pl/r/artykul/dorosli-mieli-nie-wchodzic-a-urzadzali-dantejskie-sceny-popsuli-zabawe-dzieciom,826605.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoszary Miłek niezalogowany
3 kwietnia 2018r. o 4:59
Może i są inne zabawy ale te są nasze .polskie .Wy osły
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miedzianoczerwony Różanecznik niezalogowany
3 kwietnia 2018r. o 10:21
A w Czernej straż lała wodę z werza po mszy przed kościołem i nikt nie narzekał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
3 kwietnia 2018r. o 10:45
ja się w sumie ciesze ze tego już nie ma bo kiedyś w poniedziałek wielkanocny nie można było wyjść na spacer bo człowiek caly mokry wracal do domu. nawet nie szczędzili małych dzieci, ja właśnie kilka lat temu z małym dzieckiem w wózku spacerowałam i grupka dzieciaków podleciała z wiadrami i nie dosyć ze ja cała mokra to również dziecko i wracaliśmy do domu ja wściekła,a dziecko płaczące dodam ze nie było za ciepło, skończyło się na 2 tygodniowym pobycie dziecka w szpitalu z zapaleniem płuc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza