Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uczczą pamięć ofiar
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
9 kwietnia 2018r. o 16:14
Brawo! W końcu ktoś wykrzyczał prawdę. Zgadzam się z Panią w 100%. Szacun!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarna Lobelia niezalogowany
9 kwietnia 2018r. o 16:49
pis powinien się schować i nie pokazywać. Nierząd totalny !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiała Piwonia niezalogowany
9 kwietnia 2018r. o 16:52
Chcieli podnieść sobie pensje, ale je obniżają. Bojkotowali tablicę, ale uroczystości pod nią organizują. Tylko PIS potrafi coś chcieć i jednocześnie tego nie chcieć. Ale przecież wszyscy wiemy, że białe nie jest białe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarna Lobelia niezalogowany
9 kwietnia 2018r. o 17:08
Państwo wypłaciło 68 milionów odszkodowań rodzinom ofiar katastrofy. Całość kwoty związanej z tą katastrofą która została zmarnowana przez pis i przyniosła ogromne szkody Polsce i niczego nie nauczyła jest nie do policzenia ale są to biliony złotych a to ciągle nie koniec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielona Krzewuszka niezalogowany
9 kwietnia 2018r. o 21:45
PODPISUJE SIE POD TYM MOIMI 20 PALCAMI. ROBI MI SIE NIEDOBRZE OD TEGO SMO;ENSKA. KACZYNSKIEMU ZALEZY TYLKO NA WLADZY. CZY NIKT TEGO NIE WIDZI. WYRZUCA PIENIADZE W BLOTO. GOSPODARKA DALEJ KULEJE A ON RAZEM Z DUDA ZAJMUJA SIE ABORCJA I TYM CZY CZLEK MA ISC W NIEDZIELE DO SKLEPU CZY DO KOSCIOLA. SKLEPY ZAMKNIETE TO MAM WAS GDZIES . MAM WOLNE TO ZAMOIAST DO KOSCIOLA POJADE Z RODZINA W GORY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Mieczyk niezalogowany
9 kwietnia 2018r. o 21:51
~~Ciemnozielona Krzewuszka napisał(a): PODPISUJE SIE POD TYM MOIMI 20 PALCAMI. ROBI MI SIE NIEDOBRZE OD TEGO SMO;ENSKA. KACZYNSKIEMU ZALEZY TYLKO NA WLADZY. CZY NIKT TEGO NIE WIDZI. WYRZUCA PIENIADZE W BLOTO. GOSPODARKA DALEJ KULEJE A ON RAZEM Z DUDA ZAJMUJA SIE ABORCJA I TYM CZY CZLEK MA ISC W NIEDZIELE DO SKLEPU CZY DO KOSCIOLA. SKLEPY ZAMKNIETE TO MAM WAS GDZIES . MAM WOLNE TO ZAMOIAST DO KOSCIOLA POJADE Z RODZINA W GORY.

Wlasnie o to chodzi, ze trzeba byc z rodzina. Gdzie bedziesz to jest twoj wybor. Gory sa piekneDokonales slusznego wyboru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Róża niezalogowany
9 kwietnia 2018r. o 23:58
Ale lewacki portal, nie lubią PiS_u.
Jak Krysia się w..ku..rwi to was zlikwiduje - skonsumuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwonopomarańczowa Pysznogłówka niezalogowany
10 kwietnia 2018r. o 4:16
8 lat naciagania ludzi przez szeregowego posła! Komisję które kompletnie nic nie wyjaśniają i nie wyjaśnia choć w tvp pewnie będzie dadzą radę. Hipotez o zamachu to było już "milion" no ala każda warta grubych pieniędzy! Zwykły Kaczyński rządzi i za nic nie odpowiada! Tchórz Kaczyński!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.