Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uczczą pamięć ofiar
~~Opłaca się niezalogowany
5 kwietnia 2022r. o 16:56
Oplacało się postękać pod tablicami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
5 kwietnia 2022r. o 18:24
O ho ! Dzięki katastrofie Katyń 1940 został zepchnięty na drugi plan. Czy można bardziej iść na rękę Rosji w zakłamywaniu i zapomnieniu historii ? Przypominam Katyń 1949 to Sowiecka zbrodnia i pół wieku kłamstwa. Przecież delegacja leciała upamiętnić ofiary zbrodni i tamtego wydarzenia . Pamiętajmy Zbrodnia Katyńska to dokonany wiosną 1940 r. przez funkcjonariuszy policji politycznej Związku Socjalistycznych Republik Sowieckich mord na blisko 22 tysiącach obywateli państwa polskiego. Ofiary zbrodni to ok. 14,5 tys. jeńców wojennych oraz 7,3 tys. osób cywilnych.
Komu jest na rękę aby o tym zapomnieć ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~powód Kazimierz niezalogowany
6 kwietnia 2022r. o 7:45
Wielu z nas słyszało historię o Ukraince, która dostała się do lekarza bez kolejki. Albo pogardziła pracą, bo otrzymuje wysokie świadczenia. Jeszcze inna odbiła Polce męża. Opowieści te wzbudzają silne emocje, bo uderzają w nasze najczulsze punkty. Ale nie wierzcie w nie bezkrytycznie i nie przekazujcie dalej , tak jak to r obi Horus ,ruska onuca.. Stoją za nimi rosyjskie trolle, którym zależy, by nas skłócić i zniechęcić do pomagania Ukraińcom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowa Skalnica niezalogowany
6 kwietnia 2022r. o 7:52
~~Grynszpanowy Złotokap napisał(a): CHWAŁA POLEGŁYM W KATYNIU NASZYM OJCOM DZIADKOM


Chwała i cześć. Katastrofa nie może wymazać z historii Zbrodni Katyńskiej –1940 !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 kwietnia 2022r. o 9:46
dlacz
~~powód Kazimierz napisał(a): Wielu z nas słyszało historię o Ukraince, która dostała się do lekarza bez kolejki. Albo pogardziła pracą, bo otrzymuje wysokie świadczenia. Jeszcze inna odbiła Polce męża. Opowieści te wzbudzają silne emocje, bo uderzają w nasze najczulsze punkty. Ale nie wierzcie w nie bezkrytycznie i nie przekazujcie dalej , tak jak to r obi Horus ,ruska onuca.. Stoją za nimi rosyjskie trolle, którym zależy, by nas skłócić i zniechęcić do pomagania Ukraińcom.



dlaczego moja odpowiedź nagle znikła? ;D
jakaś łajza wyzywa mnie tutaj od ''ruskich onuc'' a kiedy ja w podobnym tonie dupkowi odpowiadam jego post jak widać nadal jest a mój ''wycięło''? ;D

co nagle zabolało ''powoda Kazimierza''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
6 kwietnia 2022r. o 10:06
:D

Hehe

:D

Haha

:D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
6 kwietnia 2022r. o 10:12
Horus napisał(a):
jakaś łajza wyzywa mnie tutaj od ''ruskich onuc'' a kiedy ja w podobnym tonie dupkowi odpowiadam jego post jak widać nadal jest a mój ''wycięło''? ;D

co nagle zabolało ''powoda Kazimierza''? ;D

W twoim wypadku "ruska onuca" to nie obelga a raczej stwierdzenie faktu.
Co innego, jeśli ty próbowałeś ubliżyć komuś w ten sposób. Wtedy działanie Powód_Kazimierza uważam za jak najbardziej uzasadnione.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
6 kwietnia 2022r. o 10:15
Oooooo?!?!?!

Straszno i smiszko:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.