Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rudyk powalczy z Romanem?
~Rudy Liliowiec niezalogowany
19 kwietnia 2018r. o 14:18
Za poparcie P.R. w drugiej turze wiceprezydent od oświaty i spraw społecznych? Co na to Kornel? Powrót do szkoły? Której?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowy Czyściec niezalogowany
19 kwietnia 2018r. o 14:24
Startuje tylko po to żeby konkurencji podebrać głosy. Jak głosy rozejdą się po kontrkandydatach to żadnej drugiej tury nie będzie i romuś znów wygra. Albo też wycofa się w ostatniej chwili, a swoje głosy przekaże koledze z koalicji. Otwórzcie oczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Błękitnawy Czosnaczek niezalogowany
19 kwietnia 2018r. o 14:26
A może sam pan ewentualny kandydat a obecnie koalicjant prezydenta opowie co obecny prezydent robi źle i co by pan zmienił w polityce prezydenta? Bo tak sama deklaracja to trochę słabo i mało wiarygodne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
19 kwietnia 2018r. o 14:29
~~Brązowopłowy Czyściec napisał(a): Startuje tylko po to żeby konkurencji podebrać głosy. Jak głosy rozejdą się po kontrkandydatach to żadnej drugiej tury nie będzie i romuś znów wygra. Albo też wycofa się w ostatniej chwili, a swoje głosy przekaże koledze z koalicji. Otwórzcie oczy.


Jest wręcz przeciwnie. Im więcej kandydatów tym większa szansa na drugą turę bo obecny prezydent nie zdobędzie 50% + 1 w pierwszej turze co dawałoby mu wygraną.
Ruch dobry, pod warunkiem, że nie jest to ustawka ratusza, a w to trudno mi uwierzyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawobrunatny Zawilec niezalogowany
19 kwietnia 2018r. o 15:11
Bolesławiecka platforma, czyli partia która musi zmienić nazwę i organizację Komitetu aby w ogóle złapać jakichś kandydatów na radnych ze swojego ugrupowania. A do tego są w koalicji z obecnym prezydentem. Dla kogo zatem ta ściema o walce z Romanem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
19 kwietnia 2018r. o 15:38
Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr.

Już kilka lat temu poddawałem społecznej ocenie ten dziwny żeby nie powiedzieć partyjniacki twór.
Co to za cudo , relikt minionej socjalistycznej epoki. ? Komu i do czego służy taka przechowalnia partyjnych kolesi ? Nie mogę uwierzyć że umknęło to uwadze głodnych sukcesu małomiasteczkowych PiS owskich hien.
Jak widać komunistyczny relikt przetrwał do drugiej dekady XXI wieku.
Może Pan Kandydat nas oświeci i uzasadnI sens istnienia tego PCEiKK ?[img=1524145088_1afvkgy.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szara Karagana niezalogowany
19 kwietnia 2018r. o 15:42
PanM napisał(a): Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr.

Już kilka lat temu poddawałem społecznej ocenie ten dziwny żeby nie powiedzieć partyjniacki twór.
Co to za cudo , relikt minionej socjalistycznej epoki. ? Komu i do czego służy taka przechowalnia partyjnych kolesi ? Nie mogę uwierzyć że umknęło to uwadze głodnych sukcesu małomiasteczkowych PiS owskich hien.
Jak widać komunistyczny relikt przetrwał do drugiej dekady XXI wieku.
Może Pan Kandydat nas oświeci i uzasadnI sens istnienia tego PCEiKK ?[img=1524145088_1afvkgy.jpg]

I stało się coś , czego nigdy , nawet w snach nie przewidziałem !!!!!!
Wyrażam zgodę z Tym Panem M.
No nic tylko palnąć sobie w łeb :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognista Turzyca niezalogowany
19 kwietnia 2018r. o 15:45
Nie uważam, by ta osoba tchnela cis nowego do naszego miasta, na pewno do tej pory nic takiego nie widziałem, mam nadzieję że Pan Maciej wystartuje w wyborach :) to w sumie jedyna alternatywa do Romana, choć nie uważam, że prezydentury Romana jest zła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza