Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rudyk powalczy z Romanem?
~~Rdzawobrunatny Milin niezalogowany
19 kwietnia 2018r. o 15:58
Może i Kandydat ma jakiś tam potencjał , ale w symbiozie z platformers złodziej team niestety przepada na starcie.

Zobaczcie co wywija były Po wski starosta Przybylski .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawy Platan niezalogowany
19 kwietnia 2018r. o 16:05
ja głosuję za Muchą, niech rozwali ten system ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatny Milin niezalogowany
19 kwietnia 2018r. o 16:13
~~Rudobrunatnyrudawy Platan napisał(a): ja głosuję za Muchą, niech rozwali ten system ...


Mucha jest wierny tylko sobie -- na muchy tylko muchozol.
Rozwalać każdy potrafi a tu nie o to loto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarawozielona Aronia niezalogowany
19 kwietnia 2018r. o 16:15
No bez jej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatny Milin niezalogowany
19 kwietnia 2018r. o 16:18
~~Bławatkowa Kolczurka napisał(a): Ale się narobiło, może i dobrze. Niech wygra ten, który przedstawi najlepszy program.Powodzenia. Poprę tego, który według mojej oceny przedłoży najlepszy program program będzie wiarygodny do zrealizowania. Nie ma czasu na naukę.


Gdzie ty i reszta byli do tej pory ? Nie było żadnych programów poza WKRĘTEM " PO PIERWSZE MIESZKAŃCY "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarnofioletowa Kosodrzewina niezalogowany
19 kwietnia 2018r. o 16:27
Samo to że bolesławiecka PO zmieni nazwę idac do wyborów jako inny komitet jest już wystarczająco istotnym kryterium aby ocenić jej kondycję. A kandydat? Hmmm po tej koalicji z Romanem nie wierzę że faktycznie chce powalczyć. Mam wrażenie że dokonano już dealu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 kwietnia 2018r. o 16:35
Niech jeszcze SLD wystawi etatowego, będzie beka.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowa Azalia niezalogowany
19 kwietnia 2018r. o 18:05
~~Bławatkowa Kolczurka napisał(a): Ale się narobiło, może i dobrze. Niech wygra ten, który przedstawi najlepszy program.Powodzenia. Poprę tego, który według mojej oceny przedłoży najlepszy program program będzie wiarygodny do zrealizowania. Nie ma czasu na naukę.
Kto powstrzyma tych Szalencow ze Starostwa Powiatowego,ktorzy chca w Szpitalu zlikwidowac Oddzial Zakazny i rozebrac budynek???Jak jeszcze nie tak dawno w jego remont wpakowano pare milionow>Wczoraj w Radiu wypowiadal sie jakis Decydent ze Starostwa na ten temat!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.