Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sąd zdecydował w sprawie Mitera-Relich
~Żółtawordzawa Pietruszka niezalogowany
7 maja 2018r. o 21:42
Gnębić?..,... Gnębili często ludzie poprzedniego systemu.,.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Grab niezalogowany
7 maja 2018r. o 21:53
~Żółtawordzawa Pietruszka napisał(a): Gnębić?..,... Gnębili często ludzie poprzedniego systemu.,.

A jak można nazwać donosy burmistrza do nadzoru budowlanego na mieszkańca ,że ma przydomową oczyszczalnię niby bez zezwolenia i nasyłanie kontroli .?????Żeby nie być sądzonym nie piszę o którego burmistrza chodzi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtawordzawa Pietruszka niezalogowany
7 maja 2018r. o 21:59
A może ten mieszkaniec wbrew zasada ja zbudował i podtruwa innych? Nadzór jest od weryfikacji... Plus dla pana Burmistrza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Grab niezalogowany
7 maja 2018r. o 22:01
~Żółtawordzawa Pietruszka napisał(a): A może ten mieszkaniec wbrew zasada ja zbudował i podtruwa innych? Nadzór jest od weryfikacji... Plus dla pana Burmistrza

Czyli jak burmistrz podpier...a to jest plus ale jak na burmistrza donos to minus .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzechowa Morwa niezalogowany
7 maja 2018r. o 22:15
~Żółtawordzawa Pietruszka napisał(a): A może ten mieszkaniec wbrew zasada ja zbudował i podtruwa innych? Nadzór jest od weryfikacji... Plus dla pana Burmistrza

Od kilku lat bezskutecznie zgłaszam w Urzędzie w Nowogrodźcu ,że mieszkańcy jednego wielorodzinnego budynku wkopali do szamba rurę odpływową i fekalia te wpływają do stawu .Też plus da pana burmistrza .???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzechowa Morwa niezalogowany
7 maja 2018r. o 22:22
~~Orzechowa Morwa napisał(a):
~Żółtawordzawa Pietruszka napisał(a): A może ten mieszkaniec wbrew zasada ja zbudował i podtruwa innych? Nadzór jest od weryfikacji... Plus dla pana Burmistrza

Od kilku lat bezskutecznie zgłaszam w Urzędzie w Nowogrodźcu ,że mieszkańcy jednego wielorodzinnego budynku wkopali do szamba rurę odpływową i fekalia te wpływają do stawu .Też plus da pana burmistrza .???

Chciałem dodać ,że jak pytałem przewoźnika z beczkowozem to powiedział ,że wywozi 2 razy w roku po 4,5 kubika .więc pyta co się dzieje z resztą ścieków .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Złotlin niezalogowany
7 maja 2018r. o 22:30
No to cytując klasyka: panowie policzmy głosy - a raczej pieniądze.

Pensja 12 tys. x 12 miesięcy to 144 tys. Ile lamp można zamontować?
A 4 lata dają 576 tys. pensyjki. Można oświetlić jak Nowy Jork.

O kurde to nie ja piszę to ktoś z mojego komputera ale nie wiem kto. Taka sytuacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawy Jaśminowiec niezalogowany
7 maja 2018r. o 22:55
~~Szarożółty Złotlin napisał(a): No to cytując klasyka: panowie policzmy głosy - a raczej pieniądze.

Pensja 12 tys. x 12 miesięcy to 144 tys. Ile lamp można zamontować?
A 4 lata dają 576 tys. pensyjki. Można oświetlić jak Nowy Jork.

O kurde to nie ja piszę to ktoś z mojego komputera ale nie wiem kto. Taka sytuacja.

Akurat ciebie Sąd ukarze bo nie jesteś burmistrzem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza