Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nieudany napad bandytów w Gierałtowie
~Ochrowa Konwalia niezalogowany
9 maja 2018r. o 15:10
Nie Gierałtów tylko zabugany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennoruda Katalpa niezalogowany
9 maja 2018r. o 15:17
Fajnie byłoby jakby się wykazał nowy komendant z Nowogrodzca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennoruda Katalpa niezalogowany
9 maja 2018r. o 15:36
tutaj bandyci hulają a kilka artykułów pod spodem policja chwali się 21 mandatami za prędkość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennoruda Katalpa niezalogowany
9 maja 2018r. o 15:36
tutaj bandyci hulają a kilka artykułów pod spodem policja chwali się 21 mandatami za prędkość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
9 maja 2018r. o 16:04
~Mysi Różanecznik napisał(a): Co by było jak bym takiego ubił na swoje posesji w trakcie włamania ???? Czy naród by stanol po mojej stronie ? Czy skazali te nasze super sondy

Zmieniły się przepisy ...podobno można zatłuc:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
9 maja 2018r. o 16:04
A mam takie pytanko czy oni wlamuja się do domów których nie pilnują psy, czy może w niektórych przypadkach były psy ale dali im jakieś jedzenie ze środkiem usypiajacym albo co gorsza zabijają. .. tak się zastanawiam bo kupiłam sobie niedawno dużego psa żeby odstraszal tych zwyroli ale nie wiem czy to coś da czy krzywdy mu nie zrobią???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowa Kosodrzewina niezalogowany
9 maja 2018r. o 16:16
~Ciemnobursztynowy Miskant napisał(a): A mam takie pytanko czy oni wlamuja się do domów których nie pilnują psy, czy może w niektórych przypadkach były psy ale dali im jakieś jedzenie ze środkiem usypiajacym albo co gorsza zabijają. .. tak się zastanawiam bo kupiłam sobie niedawno dużego psa żeby odstraszal tych zwyroli ale nie wiem czy to coś da czy krzywdy mu nie zrobią???


To właśnie policja na tym portalu powinna wyjaśnić :
- na jakich zasadach najczęściej typują ofiary,
- co pada łupem,
- na jak rozległym terenie działają,
- co pada łupem,
- czy można się ustrzec i jak zachować
- ile trzeba czekać na przyjazd policji,
- jak można się bronić.
A może trzeba kupić i poświęcić kolejny radiowóz, bo narazie czują się bezpiecznie urzędnicy i burmistrz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowa Funkia niezalogowany
9 maja 2018r. o 17:06
tak, powinna jeszcze podać cechy charakterystyczne tych osobników, portret psychologiczny... a najlepiej gdy odwiedzisz swojego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego