Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nieudany napad bandytów w Gierałtowie
~Bławatna Ułudka niezalogowany
9 maja 2018r. o 17:50
Ciągle tylko"tak, potwierdzam, że było takie zajscie"... Wejście się do roboty, na was idą nasze pieniądze, gdzie są efekty waszej pracy?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolisty Bratek niezalogowany
9 maja 2018r. o 17:54
~~Ciemnobrązowa Kosodrzewina napisał(a):
~Ciemnobursztynowy Miskant napisał(a): A mam takie pytanko czy oni wlamuja się do domów których nie pilnują psy, czy może w niektórych przypadkach były psy ale dali im jakieś jedzenie ze środkiem usypiajacym albo co gorsza zabijają. .. tak się zastanawiam bo kupiłam sobie niedawno dużego psa żeby odstraszal tych zwyroli ale nie wiem czy to coś da czy krzywdy mu nie zrobią???


To właśnie policja na tym portalu powinna wyjaśnić :
- na jakich zasadach najczęściej typują ofiary,
- co pada łupem,
- na jak rozległym terenie działają,
- co pada łupem,
- czy można się ustrzec i jak zachować










- ile trzeba czekać na przyjazd policji,
- jak można się bronić.

A może trzeba kupić i poświęcić kolejny radiowóz, bo narazie czują się bezpiecznie urzędnicy i burmistrz.

Burmistrz chyba czuje się bezpiecznie bo w Sądzie mówi ,że prowadzi otwarty dom i każdy może skorzystać z komputera ,może włamywacze by coś napisali na Bolec Info .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworuda Firletka niezalogowany
9 maja 2018r. o 17:54
Już byli na Wykrotach i Czerwonej Wodzie teraz czas na Gierałtów i Dłużynę , u nas na Dłużynie do 2 się włamali i do 3 próbowali . Sam siedzę po nocach i pilnuje ale policji to jeszcze nie widziałem żeby patrolowali w nocy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółty Cyprysik niezalogowany
9 maja 2018r. o 18:31
Gangsterzy... no nieźle się dzieje, w powiecie prawie jak na przedmieściach Neapolu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stalowoniebieska Choina niezalogowany
9 maja 2018r. o 19:00
"Gangsterzy rozwiercili zamki, weszli od środka domu i uciekli jak właściciel zapalił światło." Komunikatywni jesteście!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowa Kosodrzewina niezalogowany
9 maja 2018r. o 19:17
~Stalowoniebieska Choina napisał(a): "Gangsterzy rozwiercili zamki, weszli od środka domu i uciekli jak właściciel zapalił światło." Komunikatywni jesteście!


Tak było. A wszyscy co odpowiadają za nasze bezpieczeństwo milczą. Zapewne Policja i Burmistrz są zajęci ustalaniem adresów IP autorów nie pochlebnych komentarzy. Oczywiście w ramach szeroko rozumianego naszego bezpieczeństwa. Tak odpowiada Prokuratura na pytanie czy burmistrz może takie dane gromadzić do tak zwanej szuflady.
Ja oczywiście po takiej informacji czuje się bezpieczny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
9 maja 2018r. o 19:51
jesli to faktycznie bandyci to nalezy sie spodziewac niebawem koszulek z ich wydrukiem i biegow na ich czesc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawobrązowa Kanna niezalogowany
9 maja 2018r. o 21:25
Czekamy na nich w pieńsku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza