Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tenis stołowy nie dla Gierałtowa
~~Niebieska Goryczka niezalogowany
13 maja 2018r. o 9:06
~~Niebieskawozielona Gęsiówka napisał(a):
~Żółtawordzawa Pietruszka napisał(a): Jak pani społecznie pracowala, to jaki problem zrzutka i wynająć sale. Tylko do Relicha daj daj ...
Zadbajcie sami o swój klub..


A dlaczego Nowogrodzieckie Towarzystwo Gospodarcze nie zrobi tego samego ze swoim stowarzyszeniem? Można? Można.

Ciekawe na co pieniądze takiemu stowarzyszeniu jak NTG chyba na kateringi i grilowanie .?/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobrązowa Mina niezalogowany
14 maja 2018r. o 13:31
Szkoda gadać widziałem gnoja u nas na meczu w Gościszówie na cholerę w ogóle przyjechał stał jak palant z drugim palantem i nawet nie potrafił kibicować, wybory się zbliżają ale coś mi się wydaję że dostanie wielkiego karnego ku..sa i obudzi się po wyborach z ręką w nocniku razem ze swoją elizą czas na zmiany, wszystkim którym leży na sercu dobro gminy i rozwoju sportu na wsiach będą wiedzieć jak zagłosować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarny Głąbigroszek niezalogowany
14 maja 2018r. o 14:28
~Żółtawordzawa Pietruszka napisał(a): Jak pani społecznie pracowala, to jaki problem zrzutka i wynająć sale. Tylko do Relicha daj daj ...
Zadbajcie sami o swój klub..


Tępoto durna. Nik nic nie chce od "Relicha" Relich nikogo nie interesuje i nikt nie potrzebuje z nim rozmawiać. To burmistrz ma obowiązki wobec gminy i łaski nie robi ,że służy ludziom. Pani Nawrocka to pasjonatka i chciała szkolić młodzież . To teraz niech burmistrz wyłoży naszą kasę (nie Relicha) na trenera i sprzęt. A miał by to za darmo. Taka polityka burmistrza To jest marnowanie zapału, i pieniędzy podatnika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłota Goryczka niezalogowany
14 maja 2018r. o 15:18
~Ciemnobrązowa Mina napisał(a): Szkoda gadać widziałem gnoja u nas na meczu w Gościszówie na cholerę w ogóle przyjechał stał jak palant z drugim palantem i nawet nie potrafił kibicować, wybory się zbliżają ale coś mi się wydaję że dostanie wielkiego karnego ku..sa i obudzi się po wyborach z ręką w nocniku razem ze swoją elizą czas na zmiany, wszystkim którym leży na sercu dobro gminy i rozwoju sportu na wsiach będą wiedzieć jak zagłosować

Stara sprawdzona zagrywka fakt kibicować nie potrafi sportu wspierać też nie potrafi ale jak zbliżają się wybory to udaje kibica i sponsora tylko ,że ludzie już tego nie łykają .Kontakt tego człowieka z mieszkańcami jest zerowy są wioski gdzie ani razu przez całą kadencję nie spotkał się ze zwykłymi ludźmi tylko ma swoich wybrańców .Też widziałem go na Stadionie w Nowogrodźcu ,awans już blisko więc trzeba pokazać się kibicom .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowa Gipsówka niezalogowany
14 maja 2018r. o 15:38
~~Rdzawozłota Goryczka napisał(a):
~Ciemnobrązowa Mina napisał(a): Szkoda gadać widziałem gnoja u nas na meczu w Gościszówie na cholerę w ogóle przyjechał stał jak palant z drugim palantem i nawet nie potrafił kibicować, wybory się zbliżają ale coś mi się wydaję że dostanie wielkiego karnego ku..sa i obudzi się po wyborach z ręką w nocniku razem ze swoją elizą czas na zmiany, wszystkim którym leży na sercu dobro gminy i rozwoju sportu na wsiach będą wiedzieć jak zagłosować

Stara sprawdzona zagrywka fakt kibicować nie potrafi sportu wspierać też nie potrafi ale jak zbliżają się wybory to udaje kibica i sponsora tylko ,że ludzie już tego nie łykają .Kontakt tego człowieka z mieszkańcami jest zerowy są wioski gdzie ani razu przez całą kadencję nie spotkał się ze zwykłymi ludźmi tylko ma swoich wybrańców .Też widziałem go na Stadionie w Nowogrodźcu ,awans już blisko więc trzeba pokazać się kibicom .
Zarówno Nowogrodziec jak i Gościszów mają spore szanse na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Obie dostają spore dotacje z Gminy dlatego nie dziwi mnie fakt pojawiania się Burmistrza na ich meczach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtawordzawa Pietruszka niezalogowany
14 maja 2018r. o 20:57
Gląbeczku.... A może pośrednio to wasza wina ile byłoby jazdy jakby pani dostała kaskę... Byłby lament że tylko Gierałtów.
Jak pani chce realizować pasję proszę się zgłosić do gckis.
Tam może i byłaby opiekunem czy trenerem nawet społecznie jak chce. Mi za swoje pasje gmina nie płaci.

Jesteście straszni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawobrązowy Wrotycz niezalogowany
14 maja 2018r. o 21:12
A to GCKiS prowadzą w czynie społecznym, że miałaby to robić nieodpłatnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawobrązowy Berberys niezalogowany
14 maja 2018r. o 21:12
Cała ta heca z brakiem kasy itd itp. to czysta rozgrywka polityczną przed wyborami. Jak by Pani chciała społecznie to dawno by Pani prowadziła zajęcia. Wykorzystanie tematu dzieci do zagrywek politycznych to świństwo. Dodajmy że Pani tatuś do opozycja. Jeśli chce Pani prowadzić zajęcia to cz posiada Pani uprawnienia trenera tenisa stołowego bo w każdej dyscyplinie coś takiego jest wymagane. Nie wystarczy tylko grać od lat trzeba mieć uprawnienia. Może należy zacząć od kursu trenerskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza