Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Smaki i zapachy całego świata
~Kirowy Dyptam niezalogowany
10 czerwca 2018r. o 21:10
Masakra jakaś. Te żarcie jest g. warte. Nic mi nie smakowało a jadłem przez 3 dni w każdym busie. Żadne żarcie nawet na 4 nie zasługuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Purpurowy Wrotycz niezalogowany
11 czerwca 2018r. o 4:32
Nie płacz. Żarcie było dobre.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lawendowa Kalina niezalogowany
11 czerwca 2018r. o 6:09
Na Każdym festynie chodzi urząd skarbowy i wlepia mandaty porazka minimalna kwota 500zl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnozielony Berberys niezalogowany
11 czerwca 2018r. o 11:47
Taaaa dobre. Sraczka przez całą noc. Gowno z busów dla ciemnogrodu. Gdzie tam sanepid?! Jakie warunki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
11 czerwca 2018r. o 12:04
~Kirowy Dyptam napisał(a): Masakra jakaś. Te żarcie jest g. warte. Nic mi nie smakowało a jadłem przez 3 dni w każdym busie. Żadne żarcie nawet na 4 nie zasługuje.


Po co jadłeś trzy dni skoro ci nie smakowało????

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszara Pragnia niezalogowany
11 czerwca 2018r. o 12:25
Bernard napisał(a):
~Kirowy Dyptam napisał(a): Masakra jakaś. Te żarcie jest g. warte. Nic mi nie smakowało a jadłem przez 3 dni w każdym busie. Żadne żarcie nawet na 4 nie zasługuje.


Po co jadłeś trzy dni skoro ci nie smakowało????[/c

bo w promocji było
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotawy Barwinek niezalogowany
12 czerwca 2018r. o 2:43
Nie udało mi się tam znaleźć niczego ciekawego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobrązowy Miskant niezalogowany
12 czerwca 2018r. o 7:10
I znów pełno płaczków którym się nie podobało czy nie smakowało. Ale jak na stacji paliw wcinasz hotdoga to jest super extra? Opanujcie się. Nie bądźcie jak Kaczyński! Cieszcie się życiem a nie wieczne lamenty ;-) miłego dnia..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.