Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zawsze gramy o trzy punkty
~~Płomienny Gajowiec niezalogowany
15 czerwca 2018r. o 20:45
~~Zielonoszary Cyprysik napisał(a): To może trochę matematyki, tylko nie wiem czy nie będzie za trudna . Skoro BKS Bolesławiec posiada 8 grup wiekowych w tym 3 są podwójne i każda liczy średnio po 20stu zawodników to jaką daje sumę ?

Czy mógłbyś podać jakie drużyny młodzieżowe są zgłoszone do rozgrywek wielki matematyku ,z tego co się orientuję to Orliki grają po 6 czyli te 3 podwójne to 36.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienny Gajowiec niezalogowany
15 czerwca 2018r. o 20:53
~~Zielonoszary Cyprysik napisał(a): To może trochę matematyki, tylko nie wiem czy nie będzie za trudna . Skoro BKS Bolesławiec posiada 8 grup wiekowych w tym 3 są podwójne i każda liczy średnio po 20stu zawodników to jaką daje sumę ?

Śmieszny matematyku jeśli jest 8 grup młodzieżowych w tym 3 podwójne czyli 11druyn x 20 to daje 220 zawodników plus 30 seniorów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielony Sumak niezalogowany
15 czerwca 2018r. o 22:44
Hahahahaha wielki mi sukces: IV liga to tak naprawde 5 liga. Dalej beda grac z wioskami. Jakie ambicje taki sukces!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowy Hebe niezalogowany
15 czerwca 2018r. o 22:47
W Bolesławcu powinna być 3 liga ,ale nie przy tym prezydencie ,kibice powinni zagłosować na Małkowskiego .czas na zmiany .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karmelowa Róża niezalogowany
16 czerwca 2018r. o 5:36
Przy takim budżecie, jakim dysponuje BKS i tak wielki szacun dla prezesa Lisa, trenerów, zawodników i wszystkich, którzy poświęcają swój czas, często społecznie albo za marne pieniądze, aby w Bolesławcu można było pójść na mecz i żeby dzieciaki mogly realizować swoje pasje. Jestem ojcem chłopaka, który gra w drużynie młodzieżowej i chcę wszystkim zaangażowanym podziękować. Mam tylko nadzieję, że sytuacja się zmieni i klub w końcu otrzyma z budżetu miasta nalezyte i godne wsparcie. W końcu idą wybory. A po nich z nowym, mam nadzieję, prezydentem, sport w Bolesławcu stanie na nogi. Społeczność BKS, czyli działacze i rodzice na pewno na Romana nie zagłosują! Małkowski był wiceprezesem BKSu i mam nadzieję, że o swoim klubie nie zapomni. Liczę na wyraźną deklarację wsparcia klubu. I wtedy ma mój głos w jesiennych wyborach!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielony Sumak niezalogowany
16 czerwca 2018r. o 13:09
Bardzo dobrze, ze Roman nie daje kasy na 150 lige. Dorosli niech sie bawia za swoje, albo pieniadze sponsorow. Sa wazniejsze wydatki typu np drogi, edukacja, slluzba zdrowia. Na to nie ma kasy bo wiele miast wydaje na pie r do ly typu lokalny klub dla kopaczy. Mozna dofianansowac druzyny juniorskie, ale seniorzy niech sobie znajda sponsorow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Tulipanowiec niezalogowany
16 czerwca 2018r. o 13:50
A Wiejski Klub Sportowy Trzebień przegrywał ostatnie mecze dwucyfrowo i wypadł z ostatniej ligi, co oznacza ,że już nigdzie nie gra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Żeniszek niezalogowany
16 czerwca 2018r. o 16:47
szkoda że Parzyc niema bo byli byście w czarnej dupie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza