Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Smartfon do 600 zł

20520
#zachry nieaktywny
26 czerwca 2018r. o 10:59
Mam obecnie HTC one od kilku lat, ale zaczął tak zamulać, że muszę zakupić coś nowego, szybszego. Mam na ten cel około 600 zł. Możecie polecić coś w tym zakresie??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudożółta Dalia niezalogowany
26 czerwca 2018r. o 13:16
Lepiej zbieraj na nowy akumulator, albo rower ;]
Przecież jedziesz do Szwajcarii, kup sobie coś na miejscu za CHF. Stać Cię;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowa Kufea niezalogowany
26 czerwca 2018r. o 13:56
Polecam Samsunga Galaxy S7
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitna Kapusta niezalogowany
26 czerwca 2018r. o 17:35
Samsung Galaxy J5 2017

Xiaomi Redmi 4X
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotorudy Ciemiernik niezalogowany
27 czerwca 2018r. o 10:46
Też mam xiaomi kilka lat.za przystępną cenę masz wszystko w tel. Mi się trafil mozna powiedzieć bezawaryjny model i to w dodatku z wtórnego rynku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pozłocista Rogownica niezalogowany
27 czerwca 2018r. o 16:35
Xiaomi redmi note 4
Chińczyk ale dobry. Przerabialem kilka telefonów i śmiało mogę ten polecić. Na duży plus metalowa obudowa, bateria, 3gb ramu i 32gb pamięci. Necik chodzi aż miło. 660 nowy z Allegro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stalowa Pragnia niezalogowany
27 czerwca 2018r. o 17:09
Mam go właśnie i gwarantuje ci ze jak ci coś się popsuje to już go nie naprawisz, jak to powiedział w serwisie są to najgorsze telefony, tzw.jednorazowki.Chinski badziew
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oberżynowa Skalnica niezalogowany
27 czerwca 2018r. o 20:57
W którym serwisie? W Bolesławcu?? Hehe w Bolcu jedynie co umieją to etui założyć. A z resztą gdy kupisz nowy tel to masz gwarancję 2 lata
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.