Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Smartfon do 600 zł

~~Srebrnoszary Ligustr niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 10:30
Też potrzebuję jakiegoś niedrogiego smartfona, najlepiej z Androidem i wyświetlaczem około 5 cali. No i wytrzymały, aby nie rozleciał się przy pierwszym lepszym upadku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13137
#Luzik24 nieaktywny
28 sierpnia 2018r. o 12:45
Masz dwie opcje. Pierwsza to zakup używanego sprzętu. Dobry pomysł, tylko aby pochodził ze sprawdzonego źródła.

Druga opcja to zakup telefonu od takich producentów jak np Manta, która wbrew pozorom daje radę i pod względem ceny do jakości spisuje się naprawdę dobrze. Rzuć okiem tutaj: https://manta.com.pl/product-category/smartfony-i-telefony-komorkowe/smartfony/ - są to zwykle telefony z przedziału cenowego 200 do 600 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowy Agrest niezalogowany
29 sierpnia 2018r. o 10:24
~~Srebrnoszary Ligustr napisał(a): Też potrzebuję jakiegoś niedrogiego smartfona, najlepiej z Androidem i wyświetlaczem około 5 cali. No i wytrzymały, aby nie rozleciał się przy pierwszym lepszym upadku.


Xiaomi Redmi 5A. Wyświetlacz 5 cali, bateria 3000 mAh. Nowy można kupić za około 450 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowy Agrest niezalogowany
29 sierpnia 2018r. o 10:28
Poza tym upadku to nawet najlepszy flagowiec może nie wytrzymać. Smartfonów używam od 2011 roku, każdy od nowości siedział w kaburze. Żadnego nie rozbiłem, nawet w żadnym nigdy mi szybka nie pękła. Jak się dba, tak się ma. Jak masz zamiar nosić smartfon bez pokrowca i upychać go w ciasnych kieszeniach - kup lepiej zwykły telefon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
29 sierpnia 2018r. o 10:41
Dokładnie. Jak się dba to się ma. Mam od 3 lat używanego s4 mini. Stosuje gumowe etui oryginalne i druga juz zwykła folie na ekran za 10 zl. pare upadków zaliczyl. Do plecaka chowam w szmaciany pokrowiec. I nic mu nie grozi.

Jak ktoś dewastuje regularnie fony to widocznie to lubi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
29 sierpnia 2018r. o 10:47
mir.ko napisał(a): Dokładnie. Jak się dba to się ma. Mam od 3 lat używanego s4 mini. Stosuje gumowe etui oryginalne i druga juz zwykła folie na ekran za 10 zl. pare upadków zaliczyl. Do plecaka chowam w szmaciany pokrowiec. I nic mu nie grozi.

Jak ktoś dewastuje regularnie fony to widocznie to lubi


swoje sony e2105 mam juz ponad 3 lata....stan idealny..

a propos nowego - teraz w media expert i euro rtv sa przeceny,,,np.. huawei y6 prime za 750...fajny telefonik..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
29 sierpnia 2018r. o 10:50
Za 450/600 bralbym np nowego samsunga j3 5 cali 2016/2017.

jak masz możliwość dostępne sa w ratach 0%. Widze np 11zlx40 albo 60zlx10.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowy Czarny niezalogowany
29 sierpnia 2018r. o 21:37
J3 tylko bez brandowanego Androida. Z brandowanym jest masakra - kilka apek zainstalujesz i brak pamięci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo