Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
SCOTT Test Tour w Bolesławcu
~~Ciemnoczekoladowa Alstremeria niezalogowany
28 czerwca 2018r. o 18:54
A jak wygladaja zapisy na przejazdzki i co jest w regulaminie firmy Apanasewicz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Judaszowiec niezalogowany
30 czerwca 2018r. o 0:53
Nikt nie był testować?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowoniebieska Kanna niezalogowany
30 czerwca 2018r. o 9:29
Byłem po krótką poradę rowerem kupionym za granicą. Nie byłem pewien czy mój problem polega na wadzie fabrycznej części czy błędzie w montażu. Objechałem trzy sklepy rowerowe w Bolesławcu i jako ostatni ten wyżej wymieniony. Chciałem porównać opinie fachowców. W dwóch pierwszych udzielono mi porady i zasugerowano według nich najlepsze rozwiązanie przy jednoczesnym zachwycie na temat urody rowery i słuszności mojego wyboru. W wyższej wymienionym, szef we własnej osobie po tym, jak już był łaskawy zainteresowac się z czym przychodzę wyśmiał mój wybór oraz dobór wielkości ramy. Skojarzenie z bolesławieckim SOR-em , szpitalem i poprzednim ustrojem. I to było tyle co do porad w niezwykle przyjaznej atmosferze.
Choćby dawali tam coś za darmo, moja noga nie przestąpi więcej tego progu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Judaszowiec niezalogowany
30 czerwca 2018r. o 10:16
Trzeba było zostawić u nich rower do poprawy, jak Bernard to uczynił:-) Zrobiliby Ci z niego niezłą maszynkę. Tylko ciekawe do czego i za ile?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Judaszowiec niezalogowany
30 czerwca 2018r. o 10:16
Trzeba było zostawić u nich rower do poprawy, jak Bernard to uczynił:-) Zrobiliby Ci z niego niezłą maszynkę. Tylko ciekawe do czego i za ile?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.