Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
SCOTT Test Tour w Bolesławcu
~Srebrzystoszary Przetacznik niezalogowany
28 czerwca 2018r. o 12:30
Sklep Rowerowy Apanasewicz to najlepszy sklep w Bc. Nie do konca sie zgodze ze obsluga jest mozolna. Czasami trzeba poczekac dluzej ale nikt nie bedzie skakal i sie usmiechal od ucha do ucha bo akurat wszedles do sklepu. Sam nie jestes i chwila cierpliwosci byla by wskazana. Serwis jest najlepszy- bez porownania z innymi sklepikami. Odnosnie komentarzy- kazdy ma prawo mowic co chce i wyrazac swoje zdanie. Niektore z nich sa smieszne i swiadcza o niedojrzalosci piszacego. Z resztą 90% krytykujacych szefa czy pracownikow czy ogolnie sklep Apanasewicz to klienci lub znajomi prowadzacych inne sklepy. Ps. Odnosnie brzucha Apanasewicza- zenada. Nie jednego z was co to psze kondycyjnie bije na cyce. Ale pewnie ze anonimowo kazdy tchorz potrafi nawtykac drugiemu. Zazdrosc tez dupe sciska mocno co niektorych ale ciul w to. Pozdrawiam Sklep Apanasewicz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrzystoszary Przetacznik niezalogowany
28 czerwca 2018r. o 12:53
K...a nie rozumiem komentarzy ludzi ktorzy pisza ze sklep sie reklamuje. I teraz i rok temu. Co w tym zlego. Reklamuja sie nie ze wzgledu sprzedazowych tylko po to zeby dac mozliwosc chcacym pojezdzic sobie rowerami marki Scott i potestowania rowerow wysokiej klasy. Nie bierze za to zadnej kasy. Robi to bo lubi. Robi to dla ludzi. Bez reklamy czyli inaczej informacji,ochotnicy potencjalni chcacy wziasc udzial w testach Scott-a nie wiedzieli by gdzie kiedy i o ktorej jest testowanie sprzetu. Ale tak jak mowie tylko pycha i zazdrosc ludzi siedzacych w domu na dupie przed kompem moze naklaniec do pisania krytyki odnosnie reklamy. Ze reklamuje sie bo mu „interes nie idzie”-hehe. Wrecz przeciwnie. Nie reklamuje sklepu bo nie musi. Reklamuje testy dla ludzi. Dla ich informacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomidorowa Trytoma niezalogowany
28 czerwca 2018r. o 13:04
Racja przetaczniku.
A jak by się nie reklamowali, to byłby płacz, że nikt nikomu nic nie powiedział ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomidorowa Trytoma niezalogowany
28 czerwca 2018r. o 13:06
Haha, teraz zauważyłem, że przetacznik dał dwie opinie pod rząd :D Coś tu śmierdzi ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Żurawka niezalogowany
28 czerwca 2018r. o 13:16
Właściciel sklepu to zwykły gbur, jak tam wchodzisz to nie ma sensu mówić mu dzień dobry, ostatnio zamiast odpowiedzieć to się na mnie tylko dziwnie popatrzył . Jeśli nie przeszkadza Ci brak życzliwości w stosunku do klienta to mogę śmiało polecić Ci ten sklep , bo znają się na tym co robią. I faktycznie jak podjadę do nich rowerem i zobaczą naklejkę, z ich logo to rozmowa wygląda inaczej. Jak mam coś poważnego do zakupu i wymiany to tylko u nich, ale z drobnostką to nawet tam nie idę, bo szkoda mojego czasu. Myślę , że jeśli popracują nad swoją nonszalancją wobec klientów to będą zdecydowanie najlepszym sklepem rowerowym w Bolesławcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrzystoszary Przetacznik niezalogowany
28 czerwca 2018r. o 13:47
Pomidorowa bo tak jest. Jakby nie dal info ze jest scott test to by znowu pisali ze gbur bo nie dal znac a mogl sie zareklamowac. A jak sie zareklamowal dla info ludzi to tez zle bo reklamuje sklep itd. Zycie- kazdy pisze i gada co chce. I tak zle i tak nie dobrze. Najlepiej nic nie robic wtedy nikt nic nie bedzie mowil
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowa Alstremeria niezalogowany
28 czerwca 2018r. o 16:52
Byl ktos? Testowal?
Jak wyglada testowanie, mozna pojezdzic po miescie, czy koleczko po placu i dowidzenia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 czerwca 2018r. o 17:17
Skoro trzeba sie wylegitymowac to pewnie mozna śmignąć gdzies dalej. Roweru górskiego na placu nie przetestujesz.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza