Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Załucki: Każdy może osiągnąć sukces
~~Nadżółkły Tojad niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 0:18
Typowy polski biznesmen działający według zasady, że pierwszy milion należy ukraść a później jakoś to będzie.
Może należało by przypomnieć ilu ludzi wykolegował na pośredniczeniu w załatwieniu pracy za granicą (np. Holandia).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granatowoszara Fuksja niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 1:12
Oho, widzę że komentarz "Nadzolkly Tojad" to chyba podlega pod oszczerstwo....pewnie pojawią się niebawem oficjalne przeprosiny, ale podpisane imieniem i nazwiskiem, i może nawet nawiązka na cele dobroczynne :))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowa Mina niezalogowany
29 czerwca 2018r. o 3:17
W naszym spokojnym mieście sukces jednego jest powodem do zazdrości dla wielu - stara zasada mówi -" nie potrafisz nie pchaj się na afisz" - pan udzielający wywiadu zapomniał że w naszym kraju w większości panuje zasada:
- 11 przykazanie mówi - Nie wychylaj się!
- bezinteresowna zawiści - ja nie mam ale skąd on ma tyle ?
- daj mu Boże jak najgorzej ja mu źle nie życzę !
- Panie Boże ja nie chce mieć tyle co on ale spraw aby mu krowy powyzdychały a chałupa się spaliła?
Dzielenie się radością własną z innymi z osiągniętego sukcesu po ciężkiej pracy i zachęcanie innych do podążania podobną drogą to zły pomysł, ale mleko już się rozlało. Zdrowia życzę Panu Załuckiemu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białobrązowa Azalia niezalogowany
2 lipca 2018r. o 21:21
Koleś był ćpunem alkoholikiem i kryminalistą po odsiadce więc sukces jest.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20629
#Zalucki_Lukasz nieaktywny
4 lipca 2018r. o 22:30
~Perłowoszary Jesion napisał(a): Chciałbym zobaczyć te mercedesy


zapraszam do śledzenia fanpage "Klub Zabytkowych Mercedesów Polska" są tam informacje nt wydarzeń z zabytkowymi autami


Dopisane 04.07.2018r. o godz. 21:18:

~Perłowoszary Jesion napisał(a): Chciałbym zobaczyć te mercedesy


zapraszam do śledzenia fanpage "Klub Zabytkowych Mercedesów Polska" są tam informacje nt wydarzeń z zabytkowymi autami


Dopisane 04.07.2018r. o godz. 21:36:

~~Brunatnoczerwona Skimia napisał(a): Kilka rzeczy:
1.facet ma niby firme budowlana, a krzywo mu dach polozyli (widac z glebi ulicy). haha ja bym u niego uslug budowlanych nie kupil
2. dzial informatyczny tej firmy to jakas zagadka. Niby jakis portal zrobili, ale ciagle byl niedostepny. Oferty pracy dla programistow byly smieszne.


1. dach rzeczywiście krzywo położony - gratuluję "dobrego oka" - wyciągnęliśmy wnioski, zadbaliśmy bardziej na kolejnych realizacjach - np. dom na sprzedaż na ul. Kresów - https://www.otodom.pl/oferta/dom-z-garazem-i-ogrodem-w-boleslawcu-ID3DFqY.html#187934431a

2. portal działa i odnosi sukcesy - www.podpisz.to - cieszę się że Pana/Panią rozbawiliśmy - śmiech to zdrowie :)


Dopisane 04.07.2018r. o godz. 21:40:

Stale poprawiamy nasz sposób zarządzania / organizacji pracy, jeżeli mógłby Pan/Pani nam w tym pomóc to zapraszam do współpracy http://readyconstruct.eu/Praca-160.html





Dopisane 04.07.2018r. o godz. 21:46:

~~Nadżółkły Tojad napisał(a): Typowy polski biznesmen działający według zasady, że pierwszy milion należy ukraść a później jakoś to będzie.
Może należało by przypomnieć ilu ludzi wykolegował na pośredniczeniu w załatwieniu pracy za granicą (np. Holandia).


Nie zgadzam się z treścią tego posta, ani z tym że kogokolwiek "wykolegowałem", nigdy również nie pośredniczyłem w załatwianiu pracy.

Pozdrawiam


Dopisane 04.07.2018r. o godz. 21:51:

~~Białobrązowa Azalia napisał(a): Koleś był ćpunem alkoholikiem i kryminalistą po odsiadce więc sukces jest.....


Jest w tym trochę prawdy....i trochę nieprawdy..... z jednym zgadzamy się w 100 % - to jest sukces... życzę Tobie/Panu/Pani pogody ducha :)

Pozdrawiam


Dopisane 04.07.2018r. o godz. 21:59:

~~Miętowa Mina napisał(a): W naszym spokojnym mieście sukces jednego jest powodem do zazdrości dla wielu - stara zasada mówi -" nie potrafisz nie pchaj się na afisz" - pan udzielający wywiadu zapomniał że w naszym kraju w większości panuje zasada:
- 11 przykazanie mówi - Nie wychylaj się!
- bezinteresowna zawiści - ja nie mam ale skąd on ma tyle ?
- daj mu Boże jak najgorzej ja mu źle nie życzę !
- Panie Boże ja nie chce mieć tyle co on ale spraw aby mu krowy powyzdychały a chałupa się spaliła?
Dzielenie się radością własną z innymi z osiągniętego sukcesu po ciężkiej pracy i zachęcanie innych do podążania podobną drogą to zły pomysł, ale mleko już się rozlało. Zdrowia życzę Panu Załuckiemu


Dziękuję za życzenia zdrowia....resztę można dopracować.... nie znałem wspomnianych zasad/przykazań - mam nadzieję że można je zmienić albo chociaż żeby nie były obowiązujące w większości a ewentualnie w mniejszości, a najlepiej w ogóle.

Uważam że dzielenie się pozytywami to dobry pomysł.

Pozdrawiam


Dopisane 04.07.2018r. o godz. 22:30:

~Butelkowy Tojad napisał(a): Star Drive Mercedesa - w Bolesławcu czy to możliwe ?, Jeżeli tak to przebije dni miasta i ceramiki


niestety Bolesławiec nie ma wystarczającej bazy noclegowej na takie duże wydarzenie, bazą Star Drive 2019 będzie "Osada śnieżka" pod Jelenią Górą, trasa rajdu - "Dolina Pałacy i Ogrodów" ambasadorem zlotu jest Maja Włoszczowska, patronem Mercedes Benz - to będzie wspaniała okazja do zobaczenia w jednym miejscu w naszej okolicy najznamienitszych modeli zabytkowych mercedesów.

Pozdrawiam i zapraszam

Zalucki Lukasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
5 lipca 2018r. o 5:05
Na pewno koledzy z Bolec.Info pokażą tą niesamowitą imprezę, bo warto. Namawiam do tego. może redaktor Szoka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatny Wrzos niezalogowany
5 lipca 2018r. o 7:39
Łukaszu, czy doskwiera Ci nuda?
Lubisz hejt i inne internetowe wrzaski?
Spoglądam na Twoją historię (nadmienię, że znamy się z czasów licealnych) i uważam ją za pewną formę sukcesu, ale czy wszystko jest OK - nie sądzę, ale nie mi jest sądzić.
Uważam, że zamiast parcia na szkło lepiej zwrócić uwagę na karmę, bo ta wraca.
Rób biznes, szanuj ludzi.

Dużo zdrowia, mało stresu Ci życzę.

Marian Paździoch
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20629
#Zalucki_Lukasz nieaktywny
7 lipca 2018r. o 20:57
~~Brunatny Wrzos napisał(a): Łukaszu, czy doskwiera Ci nuda?
Lubisz hejt i inne internetowe wrzaski?
Spoglądam na Twoją historię (nadmienię, że znamy się z czasów licealnych) i uważam ją za pewną formę sukcesu, ale czy wszystko jest OK - nie sądzę, ale nie mi jest sądzić.
Uważam, że zamiast parcia na szkło lepiej zwrócić uwagę na karmę, bo ta wraca.
Rób biznes, szanuj ludzi.

Dużo zdrowia, mało stresu Ci życzę.

Marian Paździoch


Dziękuję "Marian" - .... Rownież życzę Ci zdrowia i pogody ducha.

Pozdrawiam Łukasz Załucki

Nie ma znaczenia, w jakim miejscu teraz jesteś. Nie
ma znaczenia, ile pieniędzy posiadasz, gdzie mieszkasz
i co robisz. Nie ma znaczenia, przez co musiałeś przejść.
Najważniejsze jest to, co jest dziś, oraz miejsce, do którego
zmierzasz.
Zapraszam Cię do chwili refleksji nad swoim życiem.
Zapraszam Cię do mojego świata, który nie zawsze był
różowy. Będziesz mógł zastanowić się i przemyśleć wszystko,
co jest ważne dla Ciebie; dowiedzieć się, co możesz
zrobić i od czego zacząć. Wierzę, że nic nie dzieje się bez
przyczyny, podobnie jak nie bez przyczyny ta książka
wpadła w Twoje ręce. Być może tak właśnie miało się
stać. Być może poszukiwałeś czegoś w swoim życiu. Być
może los chciał podsunąć Ci coś, abyś otworzył szeroko
oczy i zaczął żyć inaczej.
Jestem zdania, że…
W życiu trafiają się różne okazje. Okazje pukają do Twoich
drzwi, chcąc, abyś je dostrzegł i skorzystał z nich. Kiedy
kolejny raz udajesz, że ich nie widzisz, bojąc się zmian i tego,
co przyniosą – odchodzą. Idą dać szansę komuś innemu.
Może wrócą do Ciebie za kilka lat, by sprawdzić, czy jesteś
gotów, a może nigdy więcej nie pojawią się na Twojej drodze.
Nie bez przyczyny ktoś staje na naszej drodze… To zawsze
dzieje się po coś.
Fragment książki "Ludzie Sukcesu - Dogoń Swoje marzenia" -

Zalucki Lukasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza