Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Załucki: Każdy może osiągnąć sukces
~~Szarozielony Głąbigroszek niezalogowany
8 lipca 2018r. o 10:27
Zatrudniasz Duńczyków i ukraińców hmm.... Jesteś chyba ich jedynym węzłem łączności :) Sukces. Łazienki modułowe made in Ukraine. Polecam przedsiębiorcę w ciemno. :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
8 lipca 2018r. o 13:58
"Według niego sukces w biznesie może osiągnąć każdy, kto wyznaczy sobie jasne cele i nie będzie bał się ich realizować."

uzasadnie dlaczego to jest klamstwem lub mydleniem oczu.

sukces
osiagniecie sukcesu w biznesie to wyjscie ponad miare przecietnosci, prawie nikt z czlonkow rodziny czy otoczenia biznesmena tego nie osiagnie nawet jesli sie im pomoze to i tak niczego nie osiagna a moze i straca. do sukcesu potrzebna jest wiara, intuicja i najwazniejsze - szczescie. tylko co dziesiaty nadaje sie do prowadzenia biznesu a z tych nadajacych sie tylko co dziesiaty moze osiagnac sukces. czyli nie kazdy.

biznes
biznes to nic innego jak okradanie. dla dobra biznesu czesc kradziezy zlegalizowano i ochroniono ja przepisami prawnymi, ta czesc nazwano dzialalnoscia. biznesmen zakres tych przepisow zna lub o nich slyszal a jesli nie, to ma specjaliste od nich. w skrocie, biznes to nic innego jak okradanie z przepisami w reku. biznes nie kieruje sie sprawiedliwoscia (np: dzielenie sie zyskami z srodkami produkcji) a jest czystym wyzyskiem tych srodkow czyli sily roboczej. w prowadzeniu biznesu, droga prawna jest za waska, dlatego kazdy biznesmen porusza sie poza marginesem lub na poboczach tych przepisow, krotko - kradnie w oczy. kazdy biznesowy zlodziej ryzykuje i liczy na to, ze go nie zlapia a jesli zlapia to tyle juz ukradl, ze stac go bedzie na wykup droga prawna lub lapowkarstwem.
kradziez dla biznesmena nie jest wartoscia negatywna bo gospodarka nie kieruje sie wartosciami moralnymi, panstwo okrada bisnesmena i jesli ten nie jest w stanie oddac panstwu tego co jego, dzialajac legalnie to zmuszony jest do okradania albo sily roboczej albo klienta albo panstwa albo tez wszystkich.

biznesmen nie moze sie bac bo nie bedzie ryzykowal a bez ryzyka, zeden biznes nie funkcjonuje.
jasnych celow nie ma, albo sa cele albo ich nie ma i moga (ale nie musza) sie dopiero wyksztalcic, na przyklad mozna po kims przejac kiosk i po jakims czasie przerobic dom towarowy na biblioteke ale to juz inna para butow.

nie kazdy moze osiagnac sukces, nie kazdy moze byc biznesmenem i klamstwem jest, ze zaczynajac od zmywaka w new yorku mozna zostac milionerem. ale juz tak jest, ze jedni wierza w silna wole a inni w przeznaczenie i pozniej polowe spoleczenstwa wpada w depresje, szczegolnie po przeczytaniu takich bredni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20629
#Zalucki_Lukasz nieaktywny
8 lipca 2018r. o 22:48
fobiak napisał(a): "Według niego sukces w biznesie może osiągnąć każdy, kto wyznaczy sobie jasne cele i nie będzie bał się ich realizować."

Zalucki_Lukasz napisał(a):

Autor użył skrótu myślowego - powiedziałem że "Sukces może osiągnąć każdy.......... ja akurat osiągnąłem go w biznesie...... "

Dla każdego z nas człowiek sukcesu może być inny- zazwyczaj tak bywa.
Dla mnie to osoba, która wie, kim chce być i robi wszystko aby to osiągnąć. Dla mnie człowiekiem sukcesu jest przedszkolanka, która uczy dzieci, ponieważ tego właśnie pragnie i taka praca sprawia jej przyjemność. Człowiekiem sukcesu jest kobieta- żona i matka, która zawsze pragnęła być żoną i matką, a która dba o swoją rodzinę, pielęgnuje ognisko domowe, doskonale czując się w swojej roli.
Człowiekiem sukcesu jest mężczyzna, który stworzył firmę, by oferować swoje produkty i usługi, który zatrudnia ludzi i ciągle się rozwija, ponieważ tego właśnie pragnął i ponieważ doskonale czuję się w tej roli.

Uważam że do uznania że osiągnęło się sukces nie potrzeba wychodzić ponad "przeciętność”, ani rozwijać akurat biznes.
Chodzi o to żeby mieć marzenie, określić go jako jasny cel i nie poddawać się w jego realizacji, po realizacji wziąźć się za kolejny.


Dopisane 08.07.2018r. o godz. 22:20:

fobiak napisał(a): "Według niego sukces w biznesie może osiągnąć każdy, kto wyznaczy sobie jasne cele i nie będzie bał się ich realizować."


biznes
biznes to nic innego jak okradanie..................
..............nie kazdy moze osiagnac sukces, nie kazdy moze byc biznesmenem i klamstwem jest, ze zaczynajac od zmywaka w new yorku mozna zostac milionerem. ale juz tak jest, ze jedni wierza w silna wole a inni w przeznaczenie i pozniej polowe spoleczenstwa wpada w depresje, szczegolnie po przeczytaniu takich bredni.


Moim zdaniem biznes to przedsiębiorczość, to tworzenie, to zrównoważony rozwój, jak w każdej sferze naszego życia jest zależne od ludzi, a nikt z nas nie jest doskonały, chociaż Twoje spojrzenie jest ciekawe :) w części prawdziwe.

nie każdy również może być doskonałym piłkarzem czy kucharzem:) - bo może marzy o czymś innym

Uważam że można wpaść w depresje podążając za marzeniami innych ludzi, tylko dlatego że nie ma się własnych, a tylko własne marzenia można zrealizować i poczuć sukces.





Dopisane 08.07.2018r. o godz. 22:46:

~~Szarozielony Głąbigroszek napisał(a): Zatrudniasz Duńczyków i ukraińców hmm.... Jesteś chyba ich jedynym węzłem łączności :) Sukces. Łazienki modułowe made in Ukraine. Polecam przedsiębiorcę w ciemno. :D :D :D



Dziękuję - obejrzyj jak realizuje swoje marzenie nasz Klient

&feature=youtu.be


Dopisane 08.07.2018r. o godz. 22:48:

https://youtu.be/V0fldAdkRWg

Zalucki Lukasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
9 lipca 2018r. o 9:29
Zalucki_Lukasz napisał(a):
fobiak napisał(a): "Według niego sukces w biznesie może osiągnąć każdy, kto wyznaczy sobie jasne cele i nie będzie bał się ich realizować."

Zalucki_Lukasz napisał(a):

Autor użył skrótu myślowego - powiedziałem że "Sukces może osiągnąć każdy.......... ja akurat osiągnąłem go w biznesie...... "

Dla każdego z nas człowiek sukcesu może być inny- zazwyczaj tak bywa.
Dla mnie to osoba, która wie, kim chce być i robi wszystko aby to osiągnąć. Dla mnie człowiekiem sukcesu jest przedszkolanka, która uczy dzieci, ponieważ tego właśnie pragnie i taka praca sprawia jej przyjemność. Człowiekiem sukcesu jest kobieta- żona i matka, która zawsze pragnęła być żoną i matką, a która dba o swoją rodzinę, pielęgnuje ognisko domowe, doskonale czując się w swojej roli.
Człowiekiem sukcesu jest mężczyzna, który stworzył firmę, by oferować swoje produkty i usługi, który zatrudnia ludzi i ciągle się rozwija, ponieważ tego właśnie pragnął i ponieważ doskonale czuję się w tej roli.

Uważam że do uznania że osiągnęło się sukces nie potrzeba wychodzić ponad "przeciętność”, ani rozwijać akurat biznes.
Chodzi o to żeby mieć marzenie, określić go jako jasny cel i nie poddawać się w jego realizacji, po realizacji wziąźć się za kolejny. Dopisane 08.07.2018r. o godz. 22:20:
fobiak napisał(a): "Według niego sukces w biznesie może osiągnąć każdy, kto wyznaczy sobie jasne cele i nie będzie bał się ich realizować."


lukaszu, ten cytat powinien brzmiec: kazdy moze miec firme ale nie kazdy osiagnie taki sukces jak zalucki.
to co nalezy do normalnosci i natury czlowieka nie jest sukcesem bo rownie dobrze sukcesem moglo by byc to, ze oddychamy, jemy i zyjemy a to jest sukcesem tylko dla cierpiacych. normalnosc to 95% owa wiekszosc. zdobycie zawodu przedszkolanki nie jest sukcesem a przewaznie przypadkiem bo kiedy przedszkolanka byla dzieczynka chciala byc piosenkarka a ze takiej szkoly u niej nie bylo to poszla do tej w ktorej byly wolne miejsca. stanie sie matka tez nie jest sukcesem tylko albo niewypalem albo naturalnym pragnieniem.
marzenia nie maja w biznesie miejsa bo marzenia sa nierelne. spelnione marzenie przestaje byc marzeniem i co wtedy. zycie bez marzen?
to o czym ty piszesz to sa cele, cele mozna zrealizowac.
powodem zostania biznesmenem sa zawsze pieniadze. kazdy kto otwiera dzialalnosc gospodarcza ma na celu pieniadze i nie ma pewnosci na osiagniecie sukcesu, jesli ktos wtopi w interes caly swoj kapital to ryzykuje. tylko biznesmen ktory osiagnal sukces nie ryzykuje otwierajac nastepna firme powstala w okreslonym celu i nawet gdyby padla to nie bedzie zadna strata dla biznesmena.
twoja kolekcja mercedesow nie jest ani marzeniem ani celem, jest zamilowaniem na ktore cie stac i dobra lokata kapitalu. z pewnosci nie zaiwestowl bys tego kapitalu w ratowanie uchodzcow bo by sie twoj kapital rozplynal. twoje zamilowanie to przypadek na ktory mozesz sobie pozwolic dzieki osiagnietemu sukcesowi w biznesie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Kalmia niezalogowany
11 lipca 2018r. o 23:03
po trupach do celu, pierwszy milin trzeba ukraść.
wyrok
leczenie alko
wszystko do sprawdzenia, tak Łukasz? pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielony Sumak niezalogowany
11 lipca 2018r. o 23:31
Załucki ma racje - jak ktoś coś robi, to do czegoś dojdzie. Ale 99% społeczeństwa to marudy z rekami przyrosnietymi do d#$y i dlatego zawsze beda biedni i sfrustrowani
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
12 lipca 2018r. o 9:24
~~Jasnozielony Sumak napisał(a): Załucki ma racje - jak ktoś coś robi, to do czegoś dojdzie. Ale 99% społeczeństwa to marudy z rekami przyrosnietymi do d#$y i dlatego zawsze beda biedni i sfrustrowani


tak, syzyfie, chcesz powiedziec, ze 99% spoleczenstwa to nieroby?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawoczerwony Limnantes niezalogowany
12 lipca 2018r. o 9:38
W czym macie problem otworzyć sobie firmę budowlaną i możecie pokazać na co was stać nie znam pana Zauckiego ale w k.......wia mnie to marudzenie i narzekanie za darmo napewno nic nie dostał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.