Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 maja 2019r. o 11:38
... nie to , co polska atomówka i autostrady do remontu za pożyczone pieniądze ... fiducjarne ... nota bene :D .

A wiesz Fobiczny , że ... coś mnie ta Twoja statystyka nie pasuje ; chinole 45 , japońce czterdzieści . Powierzchnia krajów i potrzeby Społeczeństwa ?

Gdzie Japońce upchnęli 39 oprócz Fukushimy . Masz jakąś mapkę , czy dane z Wikipedii ? :D

U japońców najbardziej podoba mi się Godzilla :) Nie Tamagoczi :) No dobra Japonki też są ładne , ale do czterdziestki , Słowianki są piękne nawet po siedemdziesiątce ... no chyba , że Papuga myśli inaczej , jak Biedroń :D Ja nic nie sugeruję :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
28 maja 2019r. o 11:59
Pannazdzieckiem napisał(a): ... nie to , co polska atomówka i autostrady do remontu za pożyczone pieniądze ... fiducjarne ... nota bene :D .

A wiesz Fobiczny , że ... coś mnie ta Twoja statystyka nie pasuje ; chinole 45 , japońce czterdzieści . Powierzchnia krajów i potrzeby Społeczeństwa ?

Gdzie Japońce upchnęli 39 oprócz Fukushimy . Masz jakąś mapkę , czy dane z Wikipedii ? :D

U japońców najbardziej podoba mi się Godzilla :) Nie Tamagoczi :) No dobra Japonki też są ładne , ale do czterdziestki , Słowianki są piękne nawet po siedemdziesiątce ... no chyba , że Papuga myśli inaczej , jak Biedroń :D Ja nic nie sugeruję :)


maja po kilka w jednym miejscu
https://www.google.de/search?q=elektrownie+atomowe+w+japonii&client=opera&hs=Kvb&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=I-aUubnf-cj2SM%253A%252CV40Op9kALiOvCM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kTvIGgzzNarLQNkTH_zwlt-y1BBEQ&sa=X&ved=2ahUKEwjhrK-1-r3iAhUS3qQKHYoQCRkQ9QEwAXoECAkQBA#imgrc=I-aUubnf-cj2SM:


Dopisane 28.05.2019r. o godz. 11:59:

nie dziala
wpisz elektrownie atomowe w japonii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 maja 2019r. o 21:48
fobiak napisał(a): ... wpisz elektrownie atomowe w japonii


Wpisałem :)

[img=1559038347_6aveqgc.jpg]



Dopisane 28.05.2019r. o godz. 12:16:

Reaktorów mają więcej jak czterdzieści , ale elektrowni mniej :)


Dopisane 28.05.2019r. o godz. 21:48:

A powiem Ci jeszcze Fobiczny , że szukałem na mapach gogle tych uszkodzonych reaktorów i myślę , że znalazłem , ale nie mam pewności

... nawet nie wiem czy się wklei ...

https://www.google.com/maps/@37.4218131,141.0314999,567m/data=!3m1!1e3?hl=pl-PL

No to paczym :)

A wracając do Ukraińskiej kurtyzany , głupia Papugo , gdybym nie miał wtedy żony ... pijanej , bo pijanej ..., ale DZIECI ... to bym się ożenił i wyciągną z aleksowego burdelu :)

Śliczna i łagodna ... stówa dla Aleksa i ekstra dla Niej dwie dychy.

... ch ... j nie pieniądze :D Przez "ch" , żeby dłuższy był :D

Być może jestem zwyrodniałym ekshibicjonistą , jak sugeruje Droga KC ... znawczyni poprawnej pisowni i poprawnego myślenia , ale od lat wqurwiają mnie wszelkie tajemnice.

Niedopuszczalne jest w oświeconym Społeczeństwie ... skrywanie prawdy. To jest , jak kłamstwo ...


Ja dziwkarz , głupia Papugo ... nota bene , wisi mi Twa opinia o mej skromnej osobie :) twierdzę , że nazywając mnie złodziejem i dziwkarzem widzisz świat przez własny pryzmat . Tyś mnie za rękę nie złapał , a ja na własne oczy widziałem Twe tajemnice ... erotyczne . Piękne Panie , tylko dwie , jakie miałem zaszczyt poznać :) .

I teraz qurwa robisz za autorytet moralny i jeszcze światopoglądowy ?

W Twoich oczach jestem złodziejem i dziwkarzem , a Droga KC i Droga DP lgną do Ciebie , jak surykatki . Obie z różnych przyczyn w prawdzie , ale dlaczego Ty do mnie lgniesz głupi Jasiu ?

Ja nie jestem od Biedronia i jego " Kochanki ".

No to co z tym Twoim ipeenkiem ? masz czy nie masz ? Bo ja pamiętam , ale się z Tobą droczę , bo lubię.

Zanim Ją dotknąłem , spytałem o imię i ... dlaczego to robi ?

Zgadniesz co mi odpowiedziała ? Głupia Papugo ?

Dobrej nocy Bracia Lachy i Wam piękne Słowianki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 maja 2019r. o 22:03
Pewnie powiedziała, żebyś nie pier.dolił głupot i brał się do rzeczy. bo następny palant czekaju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowy Powojnik niezalogowany
28 maja 2019r. o 22:03
panna zacznij pisać opowieści erotyczne,w odcinkach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Orlik niezalogowany
28 maja 2019r. o 22:11
Ciekawe i bardzo niepokojące wieści.
Jeżeli kogoś to zainteresuje Informacji na ten temat jest znacznie więcej

https://belsat.eu/pl/news/pekl-fundament-w-rosyjskiej-elektrowni-atomowej-w-turcji/

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-05-14/pekl-fundament-elektrowni-atomowej-w-turcji-jadrowa-silownie-buduja-rosjanie/

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-09-07/uszkodzony-na-bialorusi-korpus-reaktora-trafi-do-rosyjskiej-elektrowni-atomowej-w-kaliningradzie/

https://pl.sputniknews.com/gospodarka/201801297218806-baltycka-elektrownia-atomowa-polska-gospodarka-wspolpraca-kaliningrad-energia-sputnik/

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ba%C5%82tycka_Elektrownia_Atomowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobłękitna Glicynia niezalogowany
28 maja 2019r. o 22:25
a nie pisałem że dziwkarz z ciebie?
Ukraińska kurtyzana? ty ... nawet tutaj nie wiesz co piszesz -''kurtyzana''?
to zwykła prostytutka a kto korzysta z usług takich to dziwkarz
pytałeś ją dlaczego to robi? chciałeś ją uświadamiać o Jahwe?
pied----sz że ''pijana żona''?
czyli to jej wina? a ty biedny byłeś w ''potrzebie''
to jak miała na imię? pamiętasz czy byłes pijany ?
dobre podsumowanie ciebie to rozwinięcie myśli kc
z tym kolejnym palantem minąłeś się już w drzwiach ?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 maja 2019r. o 22:26
kc napisał(a): Pewnie powiedziała, żebyś nie pier.dolił głupot i brał się do rzeczy. bo następny palant czekaju.


Była studentką . Dla niej Zachód zaczynał się w Polsce . Świetnie mówiła po Polsku , może nawet lepiej niż Ty , bo Ciebie w realu nie słyszałem i nie widziałem , ale sądząc po tym , co piszesz ... nie w tym poście akurat ... to z kobiecą łagodnością masz niewiele wspólnego . Mówiła z delikatnym ruskim akcentem , jak moja Mama , która pochodziła z Sokółki.

Dobranoc , żryj się dalej z Papugą . Oboje to lubicie , a ja tymczasem pomyślę o Jezusie i Stwórcy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima