Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Jasnobłękitny Lubczyk niezalogowany
29 maja 2019r. o 20:05
~~Wiśniowy Jałowiec napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):

Dobranoc , żryj się dalej z Papugą . Oboje to lubicie , a ja tymczasem pomyślę o Jezusie i Stwórcy :)


Kto rodzi takich czubków ? Odlot jak po wąchaniu kleju .


niezłe były te jego opisy jak to smakował feromony tej Ludmiły czy też Maszy
ciekawe czy zdążyła się umyć po wcześniejszych palantach czy też ten panna przy okazji smakował feromony poprzedników
jak to określiła kc - ekshibicjonista ?
niekiedy kobiety z Badera opisują jednego takiego co to je straszy w drodze do pracy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 maja 2019r. o 20:20
~~Jasnopopielaty Orlik napisał(a): https://www.money.pl/gospodarka/krowa-ke-nawet-nie-dostala-wniosku-kolodziejczak-tylko-naiwni-uwierzyli-6386193621698689a.html

biedne, przekupne społeczeństwo pisowskich idiotów ....


A po chu... miał to robić ? Sądzisz głupia Papugo , że w tym całym eurokołchozowym parlamencie wiedzą , jak się świnie hoduje ? Ja też nie wiem :D

Chodzi o to głupia Papugo , żeby Ci co wiedzą nie czekali na dopłaty , tylko wzięli się za robotę , żeby Naród wyżywić ... no znalazłem i nawet Sztuczna Inteligencja YourTuby głupia Papugo mi nie przeszkodziła :D



Tylko KONFEDERACJA głupia Papugo ... nawet jeśli Michalkiewicz nie chce uczestniczyć.
Może zostać szarą eminencją , nic nie mam przeciwko .

Proszę Cię , przestań zawalać mnie chłamem z Internetu ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kalinowykardynalski Cyprysik niezalogowany
29 maja 2019r. o 21:02
czy jest tu jakiś lekarz bo ten pacjent wymaga leczenia
musiał od tej prostytutki coś załapać a choróbsko nie leczone jak widać dokonało spustoszenia w jego umyśle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 maja 2019r. o 22:29
~~Kalinowykardynalski Cyprysik napisał(a): czy jest tu jakiś lekarz bo ten pacjent wymaga leczenia
musiał od tej prostytutki coś załapać a choróbsko nie leczone jak widać dokonało spustoszenia w jego umyśle


Tys prowda . Ale głupia Papugo ... mam pytanko ... szczepiłeś swe dzieci , bo ja nie .... i nie wstydzę się za to co zrobiłem ...

Lulaj głupi Jasiu , twój ruch :D

Nara głupia Papugo ... uderzam w kimono :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Orlik niezalogowany
29 maja 2019r. o 22:39

https://www.tvn24.pl/profesor-marcin-krol-w-faktach-po-faktach,940270,s.html

Prof. Król: mamy do czynienia ze schyłkiem najwspanialszego okresu w naszej historii
"To, czego zawzięcie broni Koalicja Europejska, czyli to co ja nazywam demokracją proceduralną, to przez pewien długi czas wspaniale działało w Europie. I przyszedł (na to - red.) koniec po prostu. W pewnym momencie wszystko się kończy - mówił w "Faktach po Faktach" w TVN24 historyk idei profesor Marcin Król. - Mamy do czynienia ze schyłkiem. To był najwspanialszy okres w ludzkich dziejach, nie było nigdy lepiej ludziom - ocenił. (http://www.tvn24.pl)"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kalinowykardynalski Cyprysik niezalogowany
29 maja 2019r. o 22:40
i śnij o swojej ''miłości'' za kasę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Orlik niezalogowany
30 maja 2019r. o 14:14
Jesienią pis obieca emerytom DARMOWE POGRZEBY.
Emeryci rzucą się do urn !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
30 maja 2019r. o 14:26
Czym się różni Pis od PO?
Mniej obiecuje, za to realizuje!
PO więcej obiecało, za to robiło na odwrót!

Tylko psychiczni mogli głosować na złodziei, kłamców, aferzystów, folksdojczów, komunistów i zboczeńców! Najgorzej, ze nie ma aż tylu miejsc w psychiatryku!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza