Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Fundacja Batorego w sprawie Sądu Najwyższego
3145
#hemi nieaktywny
23 lipca 2018r. o 20:00
Przecież Fundacja Batorego to Soros,a kim jest ten człowiek i za czym stoi to można troszke poczytać.
To tak jakby Hitler założył jakąś fundację ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoszary Berberys niezalogowany
23 lipca 2018r. o 20:06
dokładnie, znamienne jest to, że nawet nie widziałem tego w mediach głównego nurtu, nawet one zdają sobie sprawę że apel fundacji Sorosa znaczy mniej więcej tyle co apel Wałęsy albo Kwaśniewskiego... no ale nasz Emem docenia wagę ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 lipca 2018r. o 20:37
Cieszy mnie fakt , że zaczęliście czytać . Ten węgierski Żyd , który własnych braci na szafot prowadził , dzisiaj robi za autorytet ekonomiczny w eurokołchozie . Jego kumpel Bucholtz , zwany Balcerowiczem doradza Ukrainie. A te głupki z UTOPII łełropejsatej demokracji wciąż gadają nie wiedząc o czym mówią. Cieszy mnie fakt , że Wy wiecie :)
ps . hemiczny , jest mi na prawdę bardzo miło , że napisałeś , to co napisałeś :)

szkoda , że Maniek nic nie wie , nie mówiąc o pozostałych łałtorytetach i profesiurach

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
23 lipca 2018r. o 21:08
Wydaje mi się, że Maniek wie, tylko rżnie głupa. Zawsze to kilka postów i kilka wyświetleń więcej. Generalnie sporo tu tematów stworzonych (tak mi się wydaje) wedle zasady "napiszę tak i siak, a oni będą się kłócić" ale... może mi się tylko wydaje ;)

Wydaje mi się również, że mieliśmy Polskę PeOwską, a teras mamy PISowską. A że Bóg opóścił ten kraj, to za kilka kolejnych lat, pewnie znowu będziemy mieli Polskę PeOwską, albo inną Nowoczesną. I tak w kółko do samego końca...




Dopisane 23.07.2018r. o godz. 21:08:

o matko... ale błędów nawaliłem. Strach to czytać :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 lipca 2018r. o 21:42
Ju toking tu mi ? :D Nie martw się błędami Peerelu :). Mylić się jest ludzką rzeczą. Ja dla przykładu pomyliłem się tylko dwa razy szukając MIŁOŚCI. Bandyci z eurokołchozu mylą się nieustannie , a ten gnojek Altiero Spinelli ... ja jestem komunistą , jezusowym komunistą , ale tego gnoja nie cierpię , razem z tym całym chłamem sztucznego pieniądza z Brukseli.

A wracając do sprawy , nie wiem , czy Maniek wie , ale mam wrażenie , że gdyby wiedział , to takich głupot by nie publikował ... autorytet ... Fundacja Sorosa , dla niepoznaki zwana Fundacją Batorego. Qurwa mać.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
23 lipca 2018r. o 22:31
Pannazdzieckiem napisał(a): Ju toking tu mi ? :D


Zbieżność imion, nazwisk, nicków i ksywek przypadkowa ;)

A Maniek wie, tylko nie powie, że wie... tyle razy "bronił" demokracji, że musi teraz w to brnąć dalej. Ale bądźmy szczerzy... i On i my i większość kwiatuszków... i tak mamy na to wszystko co się dzieje wyje _ ane. :D
Wyzywamy się od PISiorów i POpaprańców, bo lubimy być lepsi i mądrzejsi od innych.
Suweren nigdy nie był, nie jest i nie będzie wolny, więc nie ma się czym przejmować.
dobranoc :)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 lipca 2018r. o 23:06
W rzeczy samej , mi też już to wszystko wisi , ale uwielbiam rozmawiać z Mądrymi. Dobranoc Peerelu . Jest mi miło , że są jeszcze podobni do mnie , chociaż głupszy jestem :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowy Limnantes niezalogowany
23 lipca 2018r. o 23:11
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo