Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
74 lata od wybuchu Powstania Warszawskiego
~Płowożółta Wierzba niezalogowany
1 sierpnia 2018r. o 21:05
Nie rozumiem tej nagonki na PiS,który akurat o historię dba bardzo dobrze,jako przykład podam dekomunizację ulic oraz pamięć żołnierzy wykletych.Co do powstania...Płacze mimo,że jestem dorosłym facetem kiedy czytam,oglądam materiały o rzezi Woli,likwidacji powstania.Mamy jako naród coś takiego,tragizm,nieudane powstania,szablą na czołgi,serce ponad rozum.Jedna moja połowa uważa,że powstanie nie było złym pomysłem(serce),rozum mówi coś zgoła innego.Stalin... CHYLE CZOŁA DLA POWSTAŃCÓW,DLA DOWÓDZTWA NIEKONIECZNIE...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kredowobiały Chmiel niezalogowany
1 sierpnia 2018r. o 21:36
pis tak dba o historię że wprowadza komunistów do sejmu i fałszuje historię w podręcznikach i przekazach medialnych. Najgorsza jest pisowska polityka odnośnie Smoleńska i przyćmienie ważnych dla Polski wydarzeń. Czasy się zmieniają a prokurator stanu wojennego ciągle w komisjach.
13 grudnia kurdupel spał do południa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowożółta Wierzba niezalogowany
1 sierpnia 2018r. o 21:59
Aha,czyli Polska to PiS lub PO,sekta lub mafia,Polacy nie dajmy się skłócić...01.08 dniem bez polityki,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnolawendowa Męczennica niezalogowany
1 sierpnia 2018r. o 22:16
pis wyrządził Polsce tyle zła i wstydu że następnie powstawanie powinno być przeciwko pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniały Nagietek niezalogowany
1 sierpnia 2018r. o 22:22
Myślę że tego oszołoma powyżej ktoś powinien moderować, wcina się we wszystkie tematy, nawet te gdzie należy wyrazić komuś szacunek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistożółta Liatra niezalogowany
2 sierpnia 2018r. o 0:06
Wszyscy zdrajcy, tzn wyborcy PO i N. Powinni byc ubezwłasnowolnieni! Upublicznic decyzje wyborów- zutylizowac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskraworudy Różanecznik niezalogowany
2 sierpnia 2018r. o 7:54
Można o poprzedniej władzy myśleć lepiej lub gorzej. Ale to pis dopuścił się hańbiącej niespotykanej zdrady Polski. Zdradził demokrację, poszanowanie prawa, sady, konstytucję. Zdradził nasz dorobek zdradził naszych przodków. Zdradził wspólnotę europejską. Zdradził mnie. Zdradził siebie a teraz pis Polskę odda Żydom.

I nie było by tego wszystkiego gdyby nie osoby które temu przyklaskują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Spopielały Cis niezalogowany
2 sierpnia 2018r. o 8:58
Jesteś zbyt głupi żeby cię obrazić,twoja ignorancja jest poniżej krytyki,nie o politykę w tym temacie chodzi a o pamięć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza