Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
74 lata od wybuchu Powstania Warszawskiego
~Spopielały Cis niezalogowany
2 sierpnia 2018r. o 11:44
I to jest właśnie bolączką naszego kraju,jesteśmy niesolidarni.Ja właśnie czytam "geniusz Żydów na polski rozum" oraz "Sapiens,od zwierząt do Bogów"...Wnioski ?Lenistwo,Komunizm,brak samodzielnego myślenia,wojny nas zniszczyły,mamy mentalność feudalną....Długa jest nasza droga do normalności,KOCHAM Polskę,która jest trudną matką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rumiana Sośnica niezalogowany
2 sierpnia 2018r. o 17:06
https://youtu.be/8wJVQ9MteCs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtawordzawy Ostrokrzew niezalogowany
3 sierpnia 2018r. o 10:55
Poza tym pisanie na forum,gdzie tematem jest Powstanie Warszawskie,które w przypadku zwycięstwa dało by nam szansę na skorzystanie z planu Marshalla (moja bardzo optymistyczna myśl) o PiS świadczy tylko o tym,jak podłymi,małymi podludźmi jesteście.Tam umierali harcerze za wolną Polskę.DOCENCIE TO!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 sierpnia 2018r. o 17:51
http://mysl-polska.pl/1641

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółty Tojeść niezalogowany
3 sierpnia 2018r. o 20:56
~Kredowobiały Chmiel napisał(a): pis ZOHYDZIŁ Polskę, Polską Historię, Polską Konstytucję, Polskie Prawo, Polskie Sądy, Polskie Święta, Polskie Pomniki, Polskich Bohaterów, Polską Telewizję a Kościół ZOHYDZIŁ się sam
Podpisuje się pod tym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowobiała Szachownica niezalogowany
3 sierpnia 2018r. o 22:35
Skorn,masz rację,ale nie mamy prawa osądzać samych powstańców,oni sami chcieli dla nas jak najlepiej,zapłacili za to najwyższą cenę.Dowodztwo AK,które powinno obronić naszych rodaków przed rzezią wołyńską znowu się nie spisało,do tego Stalin-geniusz zła.Chodzi mi o pamięć tych młodych dzielnych ludzi,którzy umierali w swoim najpiękniejszym wieku .I tyle.Dla antypisowców na tym forum nie mam słów,gardzę wami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
4 sierpnia 2018r. o 14:22
walczyli o wolną polskę tu rzydzi tam niemcy i ruskie ,a co dostali w zamian ,polskę cz tylko napis na ścianie,ani polski ani wolności tylko okupacja jak nie ruska to teraz obozy pracy i ciągle ta biedna polska pod okupacja tym razem rzydo banderowską.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szara Karagana niezalogowany
4 sierpnia 2018r. o 17:08
~Kredowobiały Chmiel napisał(a): pis ZOHYDZIŁ Polskę, Polską Historię, Polską Konstytucję, Polskie Prawo, Polskie Sądy, Polskie Święta, Polskie Pomniki, Polskich Bohaterów, Polską Telewizję a Kościół ZOHYDZIŁ się sam

I d i o t ę warto czytać , Ma pretensją do społeczeństwa że wybrało swoich przedstawicieli.
A jak się nie POdoba to będzie okazja wkrótce.
Cześć i Chwała Bohaterom ! Czołem Wielkiej Polsce !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.