Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W samo południe 31 sierpnia
~Brunatnoszary Platan niezalogowany
31 sierpnia 2018r. o 23:37
Świetna rozmowa . Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
2 września 2018r. o 9:58
~Brunatnoszary Platan napisał(a): Świetna rozmowa . Pozdrawiam.


Dziękuję bardzo : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Limonkowa Azalia niezalogowany
2 września 2018r. o 10:36
Panie Bernardzie, mam dla Pana super kandydatkę lewaczkę, może nie tak młodą już, ale lubi szoły z gliny :)
A tak poważniej, odniosłem wrażenie że Panowie sami nie wiedzą czego chcą, a szczególnie pan Sas. Boli go, że lewica w Bolesławcu nie istnieje ale sam nic nie robi w tym kierunku żeby było inaczej. Choć w sumie co tu budować skoro ta opcja nie znajduje powszechnego uznania więc widać uznał, że szkoda energii. Kalkulacja. Ludzie nie są głupi panowie.
Wyszlo tak że Panowie swoją rozmową bardziej lub mniej świadomie pomagają Romanowi wygrać kolejne wybory. Nie dają szansy nikomu i w nic nie wierzą. Takie polityczne bylejactwo uprawiacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszary Brokuł niezalogowany
2 września 2018r. o 11:16
Jak ta rozmowa była neutralna to ja jestem Papież Franciszek. Panie Sas Panu, Pańskiemu ojcu i temu panującemu gronu ZMIANY NIE SĄ POTRZEBNE . Wy się boicie zmian bo pachną nie którym nawet "szkockim deseniem". Jak by "bezpartyjni" otrzymali poparcie PiS to by Pan powiedział, że to sukces.
Panie Bernardzie . Znowu to samo poprowadził Pan rozmowę - profesjonalnie, ale dla "bezpartyjnych". Nie były to refleksje tylko Wykoszenie prawicy. A ten Pan Sas zna w ogóle Panią Joannę Świder ? cokolwiek na jej temat ? . Panie Sas w cale mnie nie zaskoczy jak dostanie Pan posadę przy "bezpartyjnych".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 września 2018r. o 11:49
teraz juz dobrze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
2 września 2018r. o 13:32
~Limonkowa Azalia napisał(a): Panie Bernardzie, mam dla Pana super kandydatkę lewaczkę, może nie tak młodą już, ale lubi szoły z gliny :)
A tak poważniej, odniosłem wrażenie że Panowie sami nie wiedzą czego chcą, a szczególnie pan Sas. Boli go, że lewica w Bolesławcu nie istnieje ale sam nic nie robi w tym kierunku żeby było inaczej. Choć w sumie co tu budować skoro ta opcja nie znajduje powszechnego uznania więc widać uznał, że szkoda energii. Kalkulacja. Ludzie nie są głupi panowie.
Wyszlo tak że Panowie swoją rozmową bardziej lub mniej świadomie pomagają Romanowi wygrać kolejne wybory. Nie dają szansy nikomu i w nic nie wierzą. Takie polityczne bylejactwo uprawiacie.


Co do pierwszego wątku... chciałbym wierzyć, że poziom Rady Miasta po najbliższych wyborach jednak wzrośnie : )

A tak poważniej: Tak się nasze samorządy ukierunkowały, że działaniem w nich i walką o nie zajmują się głównie ludzie z samorządów żyjący. Oni mają dość czasu na uprawianie lokalnej polityki, angażowanie się w rozmaite walki o władzę itd. Mogą sobie nawet w czasie pracy wysłać maila z zaproszeniem na wyborcze spotkanie, czy też wziąć wolne żeby zarejestrować komitet.

Ludzie prowadzący prywatne biznesy tyle wolnego czasu nie mają, muszą zasuwać, bo zwykle ryzykują swoimi pieniędzmi i ponoszą tego konsekwencje.

Czy my pomagamy panu Romanowi taką rozmową? Myślę że on naszej pomocy nie specjalnie potrzebuje : )
Nie zamierzam nikomu pomagać, nie angażuję się w kampanię i wybory w roli innej, niż ta którą pełnię w Bolec.Info. Dla mnie osobiście wynik tych wyborów zapewne zmieni niewiele. Nie wiążę również z nimi żadnych planów osobistych czy zawodowych.

Ludzie sobie wybiorą tego, na kogo zasługują : )


Dopisane 02.09.2018r. o godz. 13:32:

~~Żółtoszary Brokuł napisał(a): Jak ta rozmowa była neutralna to ja jestem Papież Franciszek. Panie Sas Panu, Pańskiemu ojcu i temu panującemu gronu ZMIANY NIE SĄ POTRZEBNE . Wy się boicie zmian bo pachną nie którym nawet "szkockim deseniem". Jak by "bezpartyjni" otrzymali poparcie PiS to by Pan powiedział, że to sukces.
Panie Bernardzie . Znowu to samo poprowadził Pan rozmowę - profesjonalnie, ale dla "bezpartyjnych". Nie były to refleksje tylko Wykoszenie prawicy. A ten Pan Sas zna w ogóle Panią Joannę Świder ? cokolwiek na jej temat ? . Panie Sas w cale mnie nie zaskoczy jak dostanie Pan posadę przy "bezpartyjnych".


Nie sądzę, żeby Darek potrzebował lub łaknął posady od "Bezpartyjnych" czy jakiegokolwiek innego obozu. Choć uważam, że ktoś taki jak on każdemu obozowi by się przydał : )

Rozmowy "W samo południe" nigdy nie są neutralne. I pewnie nie będą dopóki ja będę prowadził ten program.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Limonkowa Azalia niezalogowany
3 września 2018r. o 8:32
Wydzirać paszczę pod sądem każdy potrafi, ale żeby coś zrobić to widać ochoty brak. Pamiętam jedną z relacji jak te kilkanaście osób pod sądem mówiło że trzeba coś robić, organizować itp. I co? I nic. Jeśli Pan Sas liczy na to że lewica i post PRL się odrodzi dlatego że ludzie znielubią PiS to marnie to widzę. To wy powinniście pokazać propozycje a nie budować elektorat na społecznym w...ie. No ale w sumie czego się można spodziewać po lewicowcach... Mam nadzieję że wasz czas już minął i nie powróci.
Przy tym wszystkim bardzo znaczące jest to że ani jeden ani drugi nie chcą zmian. Niech będzie tak jak było.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
3 września 2018r. o 8:55
~Limonkowa Azalia napisał(a): Wydzirać paszczę pod sądem każdy potrafi, ale żeby coś zrobić to widać ochoty brak. Pamiętam jedną z relacji jak te kilkanaście osób pod sądem mówiło że trzeba coś robić, organizować itp. I co? I nic. Jeśli Pan Sas liczy na to że lewica i post PRL się odrodzi dlatego że ludzie znielubią PiS to marnie to widzę. To wy powinniście pokazać propozycje a nie budować elektorat na społecznym w...ie. No ale w sumie czego się można spodziewać po lewicowcach... Mam nadzieję że wasz czas już minął i nie powróci.
Przy tym wszystkim bardzo znaczące jest to że ani jeden ani drugi nie chcą zmian. Niech będzie tak jak było.


W przeciwieństwie do Ciebie my chociaż potrafimy mówić co myślimy nieanonimowo : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.