Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przebudowa podwórka przy Słowackiego
~Starozłota Forsycja niezalogowany
1 września 2018r. o 11:13
Super, w końcu. Nie będę musiał z wiadrem piachu latać i podsypywać pod mego S-linea, bo na krawężnikach mi haczył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Starozłota Forsycja niezalogowany
1 września 2018r. o 11:23
Nie no w ogóle w szoku jestem. Przyjeżdżam raz na pół roku do PL. I tak: psioczą na portalach, że mieczysław roman za długo urzęduje, ale jak widze na plakacie na ul.Asnyka, że w całym mieście autobosy są za free dla wszystkich, dziś widze, że następnym razem jak przyjade S-linem to nie będę haczył. Za grunt podatku płacić nie trzeba, bo mieczysław zwolnił. Miasto zadbane w porównaniu do takiego Wałbrzycha, Skatepark za krec isty. Więc się zastanawiam czego wy ludzie jeszcze chcecie od tego chłopa. Falcon B-c

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnokasztanowa Czereśnia niezalogowany
1 września 2018r. o 22:32
Zmień to kałdi, na jeepa. Albo nie przyjeżdżaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskawozielona Konwalia niezalogowany
3 września 2018r. o 7:19
Lubie mojego S-linea i dobrze właśnie, że będę mógł normalnie zaparkować na nowym parkingu. Dlaczego mam nie przyjeżdżać, powiedz, co Cię zżera?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sinoniebieska Jodła niezalogowany
3 września 2018r. o 9:57
Brawo,ale te kodziarskie trolle nie mają mózgu,więc im wszystko przeszkadza,też rzadko bywam w Bolesławcu,ale widzę ciągle poprawę, również jest zadowolony z władz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłota Rogownica niezalogowany
3 września 2018r. o 12:57
A czy ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego robią tam szeroki chodnik przy klatkach, następnie +- 1m prawdopodobnie pasu zieleni, a następnie obok - kolejny chodnik (i to bez zejścia na parking)?

Nie rozumiem tego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszara Metasekwoja niezalogowany
3 września 2018r. o 16:04
~Starozłota Forsycja napisał(a): Nie no w ogóle w szoku jestem. Przyjeżdżam raz na pół roku do PL. I tak: psioczą na portalach, że mieczysław roman za długo urzęduje, ale jak widze na plakacie na ul.Asnyka, że w całym mieście autobosy są za free dla wszystkich, dziś widze, że następnym razem jak przyjade S-linem to nie będę haczył. Za grunt podatku płacić nie trzeba, bo mieczysław zwolnił. Miasto zadbane w porównaniu do takiego Wałbrzycha, Skatepark za krec isty. Więc się zastanawiam czego wy ludzie jeszcze chcecie od tego chłopa. Falcon B-c

Nie wszystko co jest w mieście ładne pochodzi od dobrej woli Prezydenta, moze o tym nie wiesz bo siedzisz za daleko od domu. Duzo świeżości miastu dodaja wspólnoty mieszkaniowe remontujace na swój koszt fasady budynków i co tylko sie da
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszara Metasekwoja niezalogowany
3 września 2018r. o 16:06
sztab ludzi pracuje na to aby jedna osoba zpiła smietanke, kasa z uni jest bo jest komu pisac i koordynować projekty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.