Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zostań fundatorem pomnika
~~Rdzawa Aukuba niezalogowany
6 września 2018r. o 11:57
Dlaczego wszędzie, co chwile chcecie budować pomniki. Co święto nasza władza, najważniejsi urzednicy, chodzą na takie lansowanie zamiast pracować.
Nie rozumiem, po co im to. Jakoś na zachodzie urzędnicy nie muszą pojawiac się i składać co kilka tygodni kwiatów pod pomnikami. Nie musza co chwile otwierać remontu drogi, placu zabaw czy też podwórka.
I dlatego mamy tysiące urzędników, a i tak wszystkim zajmują się Ci najmniejsi, od czarnej roboty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Karagana niezalogowany
6 września 2018r. o 13:22
POMOZECIE!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
6 września 2018r. o 13:27
Czy beda tez pomniki za 110-lecie i ma 120-lecie?

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowa Poziomka niezalogowany
6 września 2018r. o 13:34
Jak by to powiedzieć obecna władza ( mowa o Warszawie ) tak omierzła mi wszystkie patriotyczne uroczystości apelami Smoleńskimi że nie mam ochoty na dokładanie do głupoty Napoleona i Antoniego ani słuchać budyniowych wywodów Adriana . Myśmy już budowali stadion miejski w Bolesławcu i przychodnię na ul Zwycięstwa międzyzakładową a dzisiaj jak chcę wejść albo iść do lekarza to muszę zapłacić . Władza niech płaci sama za modne cuda oraz fanaberie i podlizywanie się PiS-owi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Diaskia niezalogowany
6 września 2018r. o 13:35
emem napisał(a): Czy beda tez pomniki za 110-lecie i ma 120-lecie?

Obawiam się że może nie być. Jak widać na załączonym obrazku, dla większości tu piszących, tylko pieniądz przedstawia jakąkolwiek wartość. A czy będą go zarabiać pod biało-czerwoną i białym orłem, czy też pod czarną wroną to "co za różnica".
Przecież jedyny sens życia to napchać brzuch. No i może jeszcze fajnie by było mercem podjechać pod okna sąsiadów, by im gul skoczył. A reszta się nie liczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 września 2018r. o 16:05
~~Rudawy Migdałowiec napisał(a): Bóg, Honor i Ojczyzna?
A może Nauka, Gospodarka, Pieniądz?

Bóg, Honor i Ojczyzna kojarzy mi się z powiedzeniem "bosy ,ale w ostrogach".
Trzeba wymazać sztandarowe hasła typowo emocjonalne na hasła racjonalne.


Ojczyzna to także te trzy wymienione przez ciebie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krwistoczerwony Żółwik niezalogowany
6 września 2018r. o 18:46
"Przecież jedyny sens życia to napchać brzuch."

Przecież to podstawa. Stań głodny i zmarznięty pod pomnikiem, może cię nakarmi i ogrzeje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielona Lewizja niezalogowany
6 września 2018r. o 20:21
~Krwistoczerwony Żółwik napisał(a): "Przecież jedyny sens życia to napchać brzuch."

Przecież to podstawa. Stań głodny i zmarznięty pod pomnikiem, może cię nakarmi i ogrzeje.


no to teraz się zacznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.