Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zostań fundatorem pomnika
~Ciemnopopielaty Łubinnik niezalogowany
6 września 2018r. o 20:43
Niby co się ma zacząć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oliwkowy Lubczyk niezalogowany
6 września 2018r. o 21:16
Kasę dawać na pomnik a nie nie dam masz dać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Osteospermum niezalogowany
7 września 2018r. o 7:10
radni niech oddadzą swoją dwumiesięczną dietę i będzie i będą wreszcie w czynie społecznym pracować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
7 września 2018r. o 7:18
~~Cyklamenowy Osteospermum napisał(a): radni niech oddadzą swoją dwumiesięczną dietę i będzie i będą wreszcie w czynie społecznym pracować

I kto jeszcze ma oddać swoje zarobki? Nie chcesz, nie dawaj. Ale wypisywanie kto ma oddawać swoje pieniądze uważam za zwykłe chamstwo.
Zazdrościsz radnym ich diet? Uważasz ze głupio rządzą? Wystartuj w kolejnych wyborach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
7 września 2018r. o 7:23
~Krwistoczerwony Żółwik napisał(a): "Przecież jedyny sens życia to napchać brzuch."

Przecież to podstawa. Stań głodny i zmarznięty pod pomnikiem, może cię nakarmi i ogrzeje.

Napchać brzuch to dopiero pierwszy punkt na liście potrzeb według Masłowa.
Jeśli zostańmy tylko przy nim to czym będziemy się różnić od małp?
Chociaż obawiam się ze nawet one mierzą nieco wyżej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonobrunatny Omieg niezalogowany
7 września 2018r. o 10:16
Małpa aby coś zjeść musi sobie to zebrać, na tym też polega gospodarka że aby coś zjeść trzeba sobie zorganizować.
Dzisiejsza Polska to punkt widzenia narkomana - coś komuś wyrwać z gardła, ukraść, sprzedać lub coś zastawić w lombardzie.
A najlepsi są ci od Boga, Honoru i Ojczyzny - coś zebrać z tacy albo niech z nieba nam spadnie.
Fakty są takie że sztandarami ludzi nie zatrzymacie w kraju tylko uciekną od orła do wrony.
Jeżeli mamy władze które nie potrafią wesprzeć gospodarki, nauki czy utrzymać banków w swoich rękach to niech spi***alają ze swoim orłem do Afryki ze swoim sztandarem.
Ja rozumiem że luksusem raczej nie dorównamy zachodowi ale większość emigrantów ucieka aby im od 10 do 10 wystarczyło i na wakacje, a to już powinien być wstyd dla naszych narkomanów z Wiejskiej i w ich pomniki nikt nie wierzy oprócz ciemnoty która na nich głosuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
7 września 2018r. o 11:45
Omieg, ja rozumiem twój punkt widzenia. Ale akurat obciążanie tymi argumentami obecnej władzy uważam za spore nadużycie. Ich poprzednicy mieli znacznie więcej za skórą a plucie na obecną władzę to proszenie się o powrót tych, którzy u władzy już byli i na szczęście zostali od niej odsunięci bo być może już dziś by nie było Polski. Wszystko by rozgrabili. Przecież pod koniec ich władzy szło coraz grubiej. OFE, Lasy Państwowe... A o emeryturze mógłbyś sobie pomarzyć bo za kolejne 5 lat znów by przesunęli wiek emerytalny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowa Cynia niezalogowany
7 września 2018r. o 14:12
Uczciwość nakazywałaby podanie kilku informacji:
1. Czy wybrano i zaakceptowano projekt pomnika? Kto był w komisji konkursowej?
2. Jeśli tak, proszę o przedstawienie projektu. Przed wpłata chcę zobaczyć jak wygląda i ocenić czy podoba mi się jeśli mam wpłacić pieniądze.
3. Czy został sporządzony preliminarz kosztów?
4. Jeśli tak, proszę o przedstawienie go. Przed wpłatą chcę wiedzieć ile będzie kosztował, bo jeśli mnie będzie stać i będę pierwszy- zostanę jedynym fundatorem.
5. Co stanie się z pieniędzmi niewykorzystanymi na zapłatę za pomnik? Czy zostaną zwrócone? innej możliwości nie ma, bo zbierane są na konkretny cel. Chyba, że Komitet zbiórkowy zapisze w regulaminie, że zostaną przeznaczone na wsparcie, np. obiady dla biednych dzieci.
Bez tych informacji nie wpłacę ani złotówki !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego